12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Trojpodlažný rodinný dom na Kolibe

Pôdorys nehnuteľnosti

Prezrite si pôdorys v 2D alebo 3D zobrazení.
590 000.00 €
628 000.00 €
Číslo inzerátu: MJDM0002BA
Kraj: Bratislavský kraj
Obec: Bratislava - Nové Mesto
Ulica: Vidlicová
Počet izieb: 5 alebo viac
Typ nehnuteľnosti: rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: pôvodný
Obytná plocha: 291 m2
Výmera pozemku: 598 m2
Garáž: áno
V blízkosti: Cyklotrasa, Mestský park, Pošta, Potraviny, Reštaurácia, Základná škola, Zastávka MHD, Zdravotnícke zariadenie

Popis nehnuteľnosti

ARCHEUS Bratislava reality v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-poschodový rodinný dom na Bratislavskej Kolibe, na Vidlicovej ulici, odkiaľ je nádherný výhľad na Bratislavský hrad či Slavín. Zo svojej záhrady môžete sledovať krásny západ slnka, odohrávajúci sa nad Bratislavou, ktorú máte ako na dlani.

Tento priestranný rodinný dom bol postavený vroku 1964, je v pôvodnom stave a ponúka možnosť aby si ho nový majiteľ prerobil podľa svojich predstáv. Prikladáme aj pár vizualizácií ako inšpiráciu, ako môže Vaše nové bývanie v tomto rodinnom dome vyzerať. Dom s úžitkovou plochou 291 m2 sa predáva s pozemkom o veľkosti 359 m2 a ďaľších 239 m2 pozemku majiteľ využíva na základe nájomnej zmluvy so Slovenským pozemkovým fondom. Zastavaná plocha je 97 m2.

Rodinný dom na Kolibe má 3 podlažia a 2 samostatné vchody:

  • 1. podlažie je čiastočne zapustené vzhľadom na svahovitosť terénu. Nachádza sa tu vchod, kuchyňa, izba a tiež kúpeľňa s WC, garáž a kotolňa.
  • 2. podlažie pozostáva z hlavného vchodu, chodby, obývačky so vstupom na balkón, kuchyne s komorou, kúpeľne, samostatného WC a jednej izby.
  • Na 3. podlaží sú dve izby, kuchyňa a priestranná povala, ktorá sa dá zobytniť a môžete si z nej vytvoriť originálne izby.

 

Tento priestranný 3-posch. rodinný dom je vhodný pre väčšiu rodinu, ktorá si chce vytvoriť svoj vlastný priestor podľa svojich predstáv. Dom ponúka možnosť bývania aj prenájmu, pretože každé podlažie má svoju kuchyňu a kúpeľňu, prípadne možnosť dvojgeneračného bývania. V dome je ústredné kúrenie s plynovým kotlom. Ohrev vody je zabezpečený plynovým bojlerom. Dom je napojený na mestský vodovod a verejnú kanalizáciu. Pri príjazdovej ceste je garáž.

LOKALITA: Dom je situovaný v tichej, zelenej lokalite. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - zastávka MHD, nemocnica, lekáreň, základná škola, potraviny.

CENA tohto rodinného domu na Vidlicovej ulici je 590 000 EUR. Pri rýchlom jednaní je dohoda na cene možná. Táto suma zahŕňa províziu realitnej kancelárie a kompletné právne aj hypotekárne poradenstvo. 

KONTAKT: V prípade záujmu o obhliadku, alebo ďalšie informácie ma prosím neváhajte kontaktovať na tel. čísle0908 111 760 alebo e-mailom: mikolaskova@archeus.sk

Zodpovedný maklér

Ing. Jana Mikolášková

tel.: +421 908 111 760
e-mail: mikolaskova@archeus.sk

Profil makléra

Kontakt na pobočku

ARCHEUS Bratislava reality

ulica: Šustekova
tel.: +421908 111 760
e-mail: bratislava.reality@archeus.sk

Profil pobočky

Zdieľať

Posledné referencie

Využili sme služby maklérky ako pri hľadaní nájomcu, tak aj pri predaji nehnuteľnosti, v oboch prípadoch s maximálnou spokojnosťou.

Marian Slovák