12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Útulná chata na predaj, pri lese, v blízkosti Bratislavy

Pôdorys nehnuteľnosti

Prezrite si pôdorys v 2D alebo 3D zobrazení.
Číslo inzerátu: MJRE0001BA
Kraj: Bratislavský kraj
Obec: Plavecký Štvrtok
Ulica: Vampíl
Zateplenie: áno
Parkovanie: dostatočná kapacita
Konštrukcia: iná
Počet izieb: 1 a 1,5
Stav nehnuteľnosti: úplná rekonštrukcia
Obytná plocha: 35 m2
Výmera pozemku: 1171 m2
V blízkosti: Cyklotrasa, Detské ihrisko, Zastávka MHD

Popis nehnuteľnosti

Potrebujete únik z každodenného zhonu? Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ARCHEUS Bratislava reality ponúka na predaj rekreačnú chatu len kúsok od Bratislavy. Táto krásna chata v provensálskom štýle sa nachádza pri lese v katastrálnom území Plavecký Štvrtok v časti Vampíl. Je ideálna na oddych a relaxáciu.

 

Celková výmera tejto chaty pri Bratislave je 35 m2 a prislúcha k nej aj veľká terasa - 18 m2. Pozemok o rozlohe 1171 m2 je momentálne v procese vysporiadania. Celý pozemok je oplotený, čo zabezpečuje súkromie a bezpečnosť. Na pozemku pri chate je aj záhradný domček s rozlohou 15 m2 a kopaná studňa s úžitkovou vodou. Možnosť vykopania studne aj s pitnou vodou. Za chatou je bránka s prístupom priamo do lesa.

 

Chatka je postavená z Ytongu, čo zabezpečuje dobrú izoláciu a odolnosť. V roku 2023 prešla kompletnou rekonštrukciou. Bola menená elektrická inštalácia s napätím 220 V aj 380 V, bezpečnostné okná zo štvorskla, vyrobené na mieru, drevené. Chata vo Vampíle je zateplená, čo zabezpečuje komfort v chladnejších mesiacoch. Vchodové dvere sú bezpečnostné.

 

Táto chata pri Bratislave sa predáva komplet zariadená, ako vidno na fotografiách. 

 

Dispozícia chaty na predaj:

Chatka má vstupnú chodbu vedúcu do obývacej miestnosti, v ktorej sa nachádza rozťahovacia posteľ, TV a krb na drevo. Z obývačky sa prechádza do pôvabnej kuchyne, kde sa nachádza chladnička, nová kuchynská linka a elektrická rúra. Chata má možnosť dorábky kúpeľne s WC a samostatnej spálne na ohlášku. Aktuálne na pozemku nie je žumpa, len chemické WC.

 

K lepšej predstave si pozrite virtuálnu 3D prehliadku:

https://2home-sk-s-r-o.vr-360-tour.com/e/LXUBkF_XtzI/e?hidelive=true

 

Táto krásna chata pri lese môže byť vaša za cenu 139 900 EUR. Cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie aj právne služby.

 

Lokalita Vampíl je rekreačnou oblasťou v Plaveckom Štvrtku, v blízkosti mesta Malacky na Záhorí. Nachádza sa len 30km od Bratislavy a 5km od Malaciek a je ideálnym miestom na oddych a relaxáciu. Okolie je obklopené príjemným prostredím borovicového lesa, ideálne na hubárčenie, prechádzky či bicyklovanie. Na jazere pri Plaveckom Štvrtku nájdeme piesok aj vodu, kombináciu, ktorú poznáme skôr od mora ako od jazier. Práve preto je Pieskovňa obľúbené miesto na osvieženie, a to hlavne v letnom období, čo ho robí atraktívnym miestom na oddych a rekreáciu. Jazero Pieskovňa okrem letných rekreantov vyhľadávajú aj rybári, pretože tu je povolený rybolov. 

Plavecký Štvrtok disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti chaty sa nachádza Wellness hotel Spark s reštauráciou, bazénom, saunou, vírivkou a detským ihriskom. V pešej dostupnosti je autobusová zastávka.

 

Keď otvoríte dvere tejto chatky, cítite vôňu dreva a prírody. Je to miesto, kde sa čas zastaví a vy môžete len oddychovať a snívať.

Preto ak vás táto ponuka zaujala, prosím kontaktujte ma: Ing. Jana Mikolášková tel. číslo0908 111 760 alebo e-mail: mikolaskova@archeus.sk

 

 

Zodpovedný maklér

Ing. Jana Mikolášková

tel.: +421 908 111 760
e-mail: mikolaskova@archeus.sk

Profil makléra

Kontakt na pobočku

ARCHEUS Bratislava reality

ulica: Šustekova
tel.: +421908 111 760
e-mail: bratislava.reality@archeus.sk

Profil pobočky

Zdieľať

Posledné referencie

Pani maklérka mala príjemné vystupovanie, všeobecná spokojnosť z našej strany. Ďakujeme. Róbert N.