12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie klientov

 

 

Chcete predať, kúpiť alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť a neviete s kým?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní pri kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

Referencie

Mgr. Marek Mihaľov Pobočka Prešov Profil makléra

Veľmi rýchla reakcia/odozva na žiadosť k obhliadke. Všetko nám vysvetlil, zodpovedal naše otázky. Prívetivý prístup, profesionálne správanie. Odporúčam :)

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

Chceme sa Vám p. Vaško poďakovať  za Vašu spoluprácu pri vybavovaní nášho hypotekárneho úveru. Ďakujeme za Vaše nasadenie, ochotu a odbornú pomoc. Veľmi si ceníme, že ste nám venovali tolko vášho času, opakovane vysvetlovali, čomu sme nerozumeli a viedli nás krok po kroku k našej nehnutelnosti.

Barbora a Marek Havriloví

František Mikluš Pobočka Košice Profil makléra

Jednotka s hviezdickou,take je moje hodnotenie realitnej kancelarie Archeus,specialne dakujeme p.Miklusovi za profesionalny,ale hlavne ludsky pristup ku klientom,postaral sa o nasu nehnutelnost od zaciatku do konca,bez jedineho problemu,urcite odporucam vsetkym dalsim zaujemcom. Ha....

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

Chceme sa veľmi pekne poďakovať za vaše služby, rady a veľmi milý prístup, ktorými ste nám veľmi pomohli. Boli sme s Vami veľmi spokojní. S.T.

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Veľmi pekne ďakujem p. Knapovi za rýchly predaj nášho bytu a služby na vysokej úrovni. Ďakujem a pekný deň. Vladimír Mathia

Ing. Ján Prusák Pobočka Prešov Profil makléra

Absolvovaná obhliadka bytu prebehla v príjemnej atmosfére, Ing. Prusák je sympatický maklér s veľmi príjemným vystupovaním, trpezlivým prístupom, ochotný a promptne reagujúci. Ďakujeme.

Gabriela H.

Mgr. Marek Mihaľov Pobočka Prešov Profil makléra

S prístupom pána Mgr. Mihaľova som bola nanajvýš spokojná. Jednal korektne, ústretovo a nevtieravo. Predaj dopadol k mojej spokojnosti, takže s prípadnou ďalšou takouto službou sa určite obrátim na vašu spoločnosť a budem vás, menovite p. Mgr. Mihaľova odporúčať známym. Prajem vám veľa spokojných klientov.

Anna Malíková

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Peťa poznáme už nejak dobu a keď sme sa rozhodovali či sa pustíme do predaja bytu po vlastnej línii alebo využijeme služby realitky, voľba padla jednoznačne na Peťa. A rozhodli sme sa veľmi dobre. Boli sme maximálne spokojní. Peťo preukázal vysoký profesionalizmus a nasadenie. Každému vrelo odporúčame, aby sa na Peťa obrátil. Ďakujeme. Majka a Matúš Lukáčovi

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Maximálna spokojnosť. Profesionálny prístup realitného makléra pána Knapa nemal chybu. S prehľadom nás oboznámil s priebehom predaja našej nehnuteľnosti. Ďakujem. Danka Filičková.

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Dobrý deň,

rada by som vyjadrila spokojnosť s realitnou kanceláriou ARCHEUS, konkrétne s p. Knapom, ktorý napriek prvotnému odmietaniu použiť jeho služby, veľmi profesionálne argumentoval a presvedčil ma, že úroveň ním poskytovaných služieb bola viac ako štandardná o čom svedčí aj rekordne rýchly predaj našej nehnuteľnosti a sním spojené všetky náležitosti. Naozaj mu patrí naše ďakujem a do budúcna odporúčam. Jarmila Doleželová.

Sylvia Stolariková Pobočka Sabinov Profil makléra

Pani Stolarikova,

 

Chcem Vam tymto podakovat za predaj nehnutelnosti ktory bol bezproblemovy vdaka Vasmu profesionalnemu pristupu, rychlej a otvorenej komunikacii, pohotovosti a ustretovosti. Nic pre Vas nebol problem, na vsetko ste hned vedela odpovedat a dobre nam poradit. Vrelo odporucam kazdemu a este raz dakujem! 

 

 

František Mikluš Pobočka Košice Profil makléra

Boli sme veľmi spokojní, kupili sme nehnuteľnosť, a aj predali. V obidvoch prípadoch sme vďačný za profesionálny prístup a ústretovosť p. Mikluša. S celým kolektívom tejto realitnej kancelárie sme boli nad miru spokojný. Ich promptnosť a operatívnosť môžem len doporučiť....IL

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.