12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie klientov

 

 

Chcete predať, kúpiť alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť a neviete s kým?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní pri kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

Referencie

Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra

S realitkou ARCHEUS som velmi spokojný. Ďakujem pánovi Bujdovi za veľmi ústretový, ochotný, profesionálny a milý prístup. Odporúčam každému ;) František T.

RNDr. Vlastimil Host Pobočka Kežmarok Profil makléra

Ďakujem za Vašu spoluprácu a prenájmom môjho bytu. Som veľmi spokojná s Vašou prácou a odporučím Vás aj mojim priateľom.  Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov .

RNDr. Vlastimil Host Pobočka Kežmarok Profil makléra

Spolupráca je výborná, odporúčam!

RNDr. Vlastimil Host Pobočka Kežmarok Profil makléra

S prípravou predaja mojej nehnuteľnosti vyjadrujem maximálnu spokojnosť. Profesionálny prístup, seriózne vystupovanie a ochota pomôcť sú určite prednosťami p. RNDr. Hosta.

Mgr. Marek Mihaľov Pobočka Prešov Profil makléra

So službou realitnej spol. ARCHEUS som spokojná, všetko prebehlo podľa dohody. Realitný maklér bol sympatický a ochotný. Určite doporučujem!

RNDr. Vlastimil Host Pobočka Kežmarok Profil makléra

Ďakujem za Vaše služby, bol som nadmieru spokojný.

Ing. Ľuboš Olekšák Pobočka Zvolen Profil makléra

Ďakujem pánovi Ing. Ľubošovi Olekšákovi za profesionálny a bezproblémový prístup pri kúpe rodinného domu v Banskej Bystrici, Ľubomíra R.

Jana Mojžišová Pobočka Zvolen Profil makléra

Veľmi príjemný prístup a profesionalita. Boli sme spokojný s celým priebehom predaja. Miroslava M.

Vladimír Zavacký Pobočka Liptovský Mikuláš Profil makléra

Chtěla bych se touto cestou podělit o naši zkušenost se službami realitní kanceláře Archeus. Naše rodina má zájem investovat do koupě prázdninového bydlení na Slovensku. V uplynulých týdnech se naskytla možnost koupě nemovitosti poblíž Ružomberku. Kontaktovali jsme RK Archeus, resp. makléře pana Zavackého. Byli jsme nadšeni z jeho vstřícného, profesionálního a hlavně lidského přístupu. V průběhu prohlídky nemovitosti nám byly poskytnuty veškeré potřebné informace ohledně prodeje. I když nakonec koupě nebyla uskutečněna, můžeme služby pana Zavackého vřele doporučit a doufáme, že v budoucnu budeme mít možnost s jeho pomocí splnit si náš sen.

T. Podzemná

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

S Pani Vaško Sabolovou je radosť spolupracovať. Je veľmi milá, príjemná ochotná,rada poradí a vysvetlí. Kúpa bytu, ktorú sme spolu riešili, prebehla hladko a hlavne rýchlo. Takto to má vyzerať,keď zveríte svoje.,,starosti" do rúk profesionála. Môžme len odporúčiť. Ešte raz ďakujeme! Milan Mičinec

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

Sieť realitných kancelárií Archeus v Prešove som vyhľadala na odporúčanie známeho, ktorý mal len pozitívne skúsenosti, či s predajom vlastného bytu, či s hľadaním podnájomníkov cez Archeus sieť realitných kancelárií v Prešove.

Keďže nastal čas, aby som začala riešiť svoj vlastný byt rozhodla som sa zájsť priamo na pobočku.

S úsmevom ma privitala  p. Bc,. Martina Vaško Sabolová a s veľmi ústretovým prístupom si vypočula moje požiadavky, čo očakávam a čo hľadám, zároveň mi krásne vysvetlila celý priebeh a postup pri hľadaní môjho bytu.

Veľmi ma potešilo, že na jednom mieste dokážem vyriešiť všetko, jednak, že mi realitná kancelária pomôže s hľadaním bytu a zároveň sa postará o všetky právne úkony, prepisy odpisy, či vybavenie hypotéky k nájdenému bytu.

P. Vaško Sabolová mi krásne vysvetlila aj prepočítala, ako by to bolo s mojou hypotékou, akým spôsobom by som to mohla riešiť, predostrela mi niekoľko variant riešenia, krytia hypotéky, dokonca mi pomohla vysvetliť nejaké veci mojej mamine. Pravidelne ma od prvej chvíle kontaktuje po telefóne a zakaždým odpovie na moju novovzniknutú otázku, komunikácia je skvelá. Oceňujem jej snahu, odbornosť a ľudský  prístup  - .v dnešnej dobe sa to nevidí často.

Ja som maximálne spokojná, keďže kladiem dôraz na zodpovednosť, komunikáciu a precíznosť, sama som taká, môžem určite smelo odporúčať všetkým, ktorý potrebujú riešiť bývanie, či financovanie hypotékou. S prianím príjemného dňa Jaroslava D.

Ing. Ľuboš Olekšák Pobočka Zvolen Profil makléra

Predaj a kúpa nehnuteľnosti je závažné rozhodnutie. My sme mali  šťastie, že sa nám o všetky náležitosti  spoľahlivo postaral  Ing. Ľuboš Olekšák. Fundovane, ochotne a zodpovedne vysvetlil  jednotlivé postupy  dodržiavajúc platné zákony, čím si získal našu dôveru a potvrdil fakt, že sa vo svojej práci vyzná. Vážime si jeho príjemné vystupovanie a značnú dávku empatie, ktoré  klientom staršej generácie vždy padnú vhod. Rovnako príjemné boli stretnutia a spolupráca  aj s jeho kolegyňami.
Odporúčame všetkým budúcim klientom využiť služby pracovníkov  trealitnej kancelárie ARCHEUS reality Zvolen a konkrétne  služby Ing. Ľ. Olekšáka. Ďakujeme - M.Z. s manželom

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.