12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie klientov

 

 

Chcete predať, kúpiť alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť a neviete s kým?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní pri kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

Referencie

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

Dobrý deň chcem sa poďakovať realitnej kancelárii ARCHEUS a to hl. P. Vetrecinovi za služby, ktoré mi poskytol pri predaji mojej nehnutelnosti vážim si jeho ochotu súčinnosť a rady, ktoré mi poskytol keď som potreboval. Prajem mu do budúcna veľa úspechov a šťastia pri jeho práci. S pozdravom Martin Palocko

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

Asi po dvojmesačnom hľadaní vhodného pozemku na stavbu rodinného domu v blízkosti Prešova som natrafila na inzerát pána Vetrecina, ktorý ma potešil. Nebol to pozemok, ale mne vyhovujúci domček. Hneď po prvom telefonáte sme dohodli stretnutie, mohla som si pozrieť celý dom aj pozemok a do mesiaca som sa stala novou majiteľkou. Veľmi pekne ďakujem pánu Vetrecinovi za jeho prompnosť a ústretovosť pri vybavovaní všetkých úradných záležitostí.

Vladimír Zavacký Pobočka Liptovský Mikuláš Profil makléra

 

Rád bych poděkoval panu Zavackému s kterým jsem jednal o možnosti koupě apartmánu v Ružomberoku. Rychlost jednání a celková vstřícnost byla naprosto úžasná. Je  velmi příjemné, když člověk při takovéto situaci a při takovéto investici natrefí na lidi jako je pan Zavacký. I když ke koupi apartmánu nedošlo, jsem rád, ze jsem mohl jednat s panem Zavackým. V budoucnu se na Vàs určitě opět obrátím, neboť můj zájem koupit apartmán na Slovensku pro mou rodinu nadále přetrvává.

Jakub Janoš

 

 

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

S pánom Vetrecínom sme boli spokojní. Kúpa bytu prebehla hladko, rýchlo, všetko nám bolo vysvetlené, dokumenty pripravené už stačilo len pár podpisov a môžeme sa sťahovať. Vypadá to jednoducho, ale keď je dobrý maklér tak to aj také je. Ďakujeme

Jana Mojžišová Pobočka Zvolen Profil makléra

S priebehom obhliadky a prístupom makléra/ky som bol veľmi spokojný. V čase obhliadky mi boli poskytnuté všetky potrebné informácie ohľadom predaja nehnuteľnosti.Peter L.

Ing. Ján Prusák Pobočka Prešov Profil makléra

Môžem makléra p.Prusáka vrelo odporučiť. Ochotný, milý. Som spokojná.

Anna U.

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

Ďakujem Vám za konzultáciu. Vážim si Váš prístup ku mne ako klientovi. Bol po odbornej stránke vysoko profesionálny, ale zároveň aj mimoriadne ľudský. Jozef L.

RNDr. Vlastimil Host Pobočka Kežmarok Profil makléra

Maximálne profesionálny prístup...vrelo odporúčam

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

Ďakujem Vám za predaj našej nehnuteľnosti. Vyjadrujem veľkú spokojnosť a celkom rýchly predaj. Určite sa na Vás obrátime aj nabudúce, ak budeme niečo predávať alebo kupovať.

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

Vďaka p.Vetrecinovi sme byt predali za tri dni odkedy nám vyšiel inzerát....správne určil a ohodnotil nehnuteľnost....prijemné vystupanie,profesionalita a najmä skúsenosti...odporúčam

Ing. Roman Sedláček Pobočka Nitra Profil makléra

Znalosti a zručnosti makléra v danej oblasti majú veľkú výpovednú hodnotu. Pre mňa ako zákazníka je jeho aktívny prístup, vrátane vystupovania obrovskou výhodou a prínosom. Na svojej pozícii preukazuje talent a skúsenosti. Každému odporúčam.

Vladimír Sidor

PhDr. Tatiana Nemcová Pobočka Bratislava Profil makléra

“Dobrý deň,touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať pani Nemcovej za jej profesionálny a ľudský prístup.Od začiatku pristupovala k všetkému veľmi zodpovedne! Aj napriek tomu,že bola situácia nie veľmi priaznivá, prebehlo to bez akýchkoľvek problémov. Pani Nemcovú vrelo odporúčame, zabezpečí celý chod predaja,čo nám veľmi pomohlo!
Prajeme jej ešte veľa rovnako spokojných klientov ako sme boli my.”

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.