12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie klientov

 

 

Chcete predať, kúpiť alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť a neviete s kým?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní pri kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

Referencie

Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra

Nedá sa nič iné povedať ako PERFEKTNÉ (100 bodov zo 100). Maximálna spokojnosť s maklérom p. Bujdom, rýchlosť, ochota, odborná pripravenosť. Veľmi zodpovedný a profesionálny prístup zo strany makléra prináša nie len potrebné informácie, ale aj radosť z celého obchodu. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu... 

Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra

Ďakujeme p. Krutákovi za profesionálny prístup, ochotu a spoluprácu, ktorú vynaložil pri predaji našej nehnuteľnosti. Vrelo odporúčame!

Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra

Komunikáciu s p.Krutákom môžem pochváliť. Vždy keď niečo neočakávané vyskočilo, obratom sa mi snažil zistiť potrebné informácie. 
Keďže išlo o dosť komplikovaný "obchod", vyskočili občas nečakané situácie, ale som rada, že na moje pripomienky ako p. Kruták, tak aj samotná RK resp. p.Sivák reagovali ľudsky a nápomocne nám ako zákazníkom.
Na pár drobností som celkovo bola spokojná.

Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra

Bola som veľmi spokojná. Pán Kruták bol maximálne ochotný, ústretový, milý, profesionálny. Celý obchod prebehol bez akýchkoľvek problémov a komplikácii na vysokej úrovni. V prípade, že by som uvažovala v budúcnosti o kúpe alebo predajni nehnuteľnosti, určite by som ho opäť kontaktovala. 
Ďakujem pekne, veľa úspechov prajem.

Ing. Ingrid Bujdová Pobočka Bardejov Profil makléra

Ďakujem realitnej kancelárii ARCHEUS v Bardejove za obhliadku nehnuteľnosti, ktorú som absolvoval s p. Bujdovou. Bol som naozaj veľmi spokojný. S pozdravom. Jaroslav V.

Mgr. Lenka Zavadiaková Pobočka Trebišov Profil makléra

Spolupráca s realitnou kanceláriou bola na vysokej profesionálnej úrovni. Ľudský prístup realitnej maklérky, ktorá v prípadne nejasností odpovedala na akúkoľvek otázku a poskytla radu.Vrelo odporúčame práve túto realitku. Jaroslav Š.

Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra

V stupnici spokojnosti zákazníka od 1 do 10 dávam 10-tku. Tak ako pri kúpe pozemku, tak aj pri predaji bytu bola spolupráca s p. Bujdom na vysokej profesionálnej úrovni. 100% odporúčam. Takto by mali vyzerať služby klientovi - prívetivý, trpezlivý, seriózny a hlavne stále ochotný poradiť, čí nájsť riešenie. Ďakujem.

František Mikluš Pobočka Košice Profil makléra

Cez realitnú kanceláriu ARCHEUS som kúpil byt v roku 2012 a bol som milo prekvapený serióznym a ústretovým jednaním. Preto som sa rozhodol uskutočniť aj predaj môjho bytu v Košiciach v 2016 roku znovu cez r.k. ARCHEUS. nemohol som byť viac spokojný, pretože viac a lepšie, ústretovejšie sa nedalo nič urobiť. Predaj realizoval p.Mikluš, ktorý všetko okolo predaja riešil promtne, v záujme vykonať maximum pre klienta bez ohľadu na svoje súkromie v niektorých prípadoch. R.k.Archeus patrí moja vďaka a obdiv za ich profesionálnu prácu a milý, ústretový prístup. Zvlášť p. Miklušovi.

                                                                          s pozdravom Kxxxx Štefan

František Mikluš Pobočka Košice Profil makléra

Obhliadka, aj napriek tomu, že s týmto nemám skúsenosti, bola podľa môjho názoru na profesionálnej úrovni.
ďakujem

Mgr. Lenka Zavadiaková Pobočka Trebišov Profil makléra

Profesionálny prístup, prispôsobivý vaším potrebám,,,,,,, odporúčam. Katarína Č.

Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra

Vyjadrujem spokojnosť s celým postupom realitnej kancelárie ARCHEUS v Bardejove pri predaji môjho bytu a garáže. Bola som riadne poučená, boli mi podrobne vysvetlené všetky potrebné úkony, čas bol primeraný, celá transakcia bola profesionálna, ústretová a v pokojnej a príjemnej atmosfére, i napriek tomu, že bývam v Trenčíne a byt som predávala v Bardejove. Ďakujem a odporúčam.

Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra

S pánom Bujdom, s ktorým sme predávali našu nehnuteľnosť, sme boli veľmi spokojní. Príjmený, sympatický, spokojnosť s prístupom, výsledkom jeho práce, profesionalitou. Ďakujeme

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.