12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie klientov

 

 

Chcete predať, kúpiť alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť a neviete s kým?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní pri kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

Referencie

Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
Touto cestou by som chcel vyjadriť veľké poďakovanie realitnej kancelárii ARCHEUS Bardejov, menovite pánovi maklérovi p. Bujdovi, ktorý nám rýchlo a vysoko profesionálne zabezpečil kúpu nášho bytu. Profesionálne jednanie sprevádzané maximálnym nasadením, kedykoľvek sme potrebovali, napomohlo k urýchleniu danej kúpy. Služby ARCHEUS-u Bardejov budem srdečne odporúčať aj svojim známym. Srdečne ďakujem.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
Ako klientka som so službami pána Bujdu spokojná na 2000% (aj to neviem či som nedala málo). Urobil pre mňa všetko, ohľadom predaja a zároveň kúpy môjho nového bytu. Z dôvodu pracovnej vyťaženosti som na nič nemala čas, pán Bujda za mňa všetko vybavil, ja som len prišla a podpísala papiere (banka, notár, úrady, správca). Obdivujem ho, ako to celé zvládol. Keby som to všetko mala vybavovať sama, ani vo sne by ma nenapadlo, že to zvládnem. Obrovské ďakujem a odporúčam všetkým realitnú kanceláriu ARCHEUS v Bardejove. Nech sa vám darí.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
So službami pána Bujdu som nadmieru spokojný. Profesionálny prístup, znalosť veci a poradenstvo pre mňa ako klienta na veľmi vysokej úrovni. Ak v budúcnosti budem potrebovať služby realitky určite využijem ich služby.
PhDr. Tatiana Nemcová Pobočka Bratislava Profil makléra

Ak by som mal ohodnotiť služby realitnej kancelárie ARCHEUS známkou od 1 do 5 ako v škole, aj jednotka by bola veľmi slabá známka. Skutočne nemôžem povedať ani jedno jediné krivé slovo. P. Nemcová je veľmi milá, príjemná, ústretová, trpezlivá a ochotná dáma. Keď potrebujete, všetko vám vysvetlí, vo všetkom vám poradí. Ani raz sa mi nestalo, že by nezdvihla telefón alebo mala s čímkoľvek problém. Všetko vybaví, na úrovni a veľmi profesionálne, vo všetkom pomôže. A vždy veľmi ochotne. Ak by som v budúcnosti riešil čokoľvek v oblasti nehnuteľností, s radosťou by som sa obrátil opäť na RK ARCHEUS. Vrelo odporúčam.

Mgr. Lenka Zavadiaková Pobočka Trebišov Profil makléra

S maklérkou - Lenkou Zavadiakovou som bol nadmieru spokojný. Od prvého okamihu vedela presne, čo predáva a mala všetky informácie pokope. Na každú moju otázku bola pripravená a vedela reagovať. Ušetrila mi množstvo času nakoľko som vycítil, že jej môžem plne dôverovať. Jej profesionalitu hodnotím najvyššou známkou. Pri ďalšej kúpe bytu ju budem určite kontaktovať. Ďakujem

Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra
P. Krutáka ako realitného makléra môžem len odporúčať. Vysoko profesionálny prístup, ochota a ústretovosť a v neposlednom rade úspešný predaj ťažko predateľnej nehnuteľnosti.
PhDr. Tatiana Nemcová Pobočka Bratislava Profil makléra

ARCHEUS reality pracujú na profesionálnej úrovni, odporúčam ich služby.

Mgr. Lenka Zavadiaková Pobočka Trebišov Profil makléra

Najsilnejšou stránkou ARCHEUS reality je ochotnosť, profesionálna komunkácia , samostatná starostlivosť o klienta. Ich záujmom je zlepšovať svoje znalosti a implementovať ich do praxe. Samotná kúpa nehnuteľnosti v Trebišove bola uskutočnená rýchlo a bezproblémovo. Z našej strany - kupujúcich možem ARCHEUS reality odporučiť, na základe profesionálneho prístupu. MAXImálna spokojnosť...

Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
S priebehom kúpy nehnuteľnosti som nadmieru spokojný, nakoľko mi bolo zo strany realitnej kancelárie ARCHEUS BARDEJOV vyhovené tak po stránke časovej (flexibilite - i v neskorších hodinách), odbornej (poradenstvo na vysokej úrovni), promtnosti (rýchlosti - pohotovosti). Aj pri ďalšej kúpe nehnuteľnosti by som sa bez obáv obrátil na ARCHEUS.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
So službami realitnej kancelárie Archeus v Bardejove sme boli veľmi spokojní, zvlášť by sme chceli poďakovať p. Bujdovi za profesionálny prístup, ústretovosť a za bezproblémové a rýchle vybavenie všetkých potrebných dokumentov pri kúpe bytu a pri vybavovaní hypotéky. Ďakujeme a prajeme veľa pracovných aj osobných úspechov.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
Rýchle, jasné a odborné jednanie, vysvetlenie všetkých nejasností. Kvitujem vykonanie obhliadky v deň pracovného pokoja na moju žiadosť - dúfam, že touto informáciou Vám nespôsobím narušenie voľných dní. Poskytnuté všetky podklady (projekt domu).
Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra
Chcem vyjadriť spokojnosť s aktivitou p. Krutáka pri predaji nášho bytu. Aj keď sa cena napokon znížila, našiel záujemcu o byt. Tiež by som ho chcel pochváliť za promptnú ponuku bytu, vo chvíli, keď sa nepodarilo realizovať kúpu nami vyhliadnutého bytu. Táto ponuka nás zaujala a nakoniec sa skončila kúpou bytu. - Chcem povedať, že som bol spokojný s prístupom personálu pobočky v Košiciach. Bolo očividné, že ich prvoradým záujmom je splnenie predstáv zákazníka. A až potom samotný úžitok firmy. Bol som prekvapený úprimným a pohotovým riešením problémov, ktoré vznikali pri samotnej transakcii a môžem povedať, že som bol maximálne spokojný. - Výsledný efekt celého kontaktu s fy. ARCHEUS Košice vo mne zanechal príjemný pocit. - Ďakujem.
OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.