12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie klientov

 

 

Chcete predať, kúpiť alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť a neviete s kým?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní pri kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

Referencie

Mgr. Lenka Zavadiaková Pobočka Trebišov Profil makléra

Práca p. Závadiakovej, pri predaji nášho stavebného pozemku, bola na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni. Samozrejme ochota a priateľský prístup nechýbal, a preto vrelo odporúčam spoločnosť ARCHEUS. Ďakujem

Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra

Plná spokojnosť s p. Krutákom pri kúpe 3i. bytu. Priateľský prístup a ochota z jeho strany nás príjemne prekvapila a preto ho môžeme odporučiť aj iným. Ďakujeme.

František Mikluš Pobočka Košice Profil makléra

Ako klient musím povedať že som maximálne spokojná s profesionálnym prístupom všetkých pracovníkov spoločnosti ARCHEUS. Ďakujem pekne. Anna D.

František Mikluš Pobočka Košice Profil makléra
Ďakujeme, veľmi pekne za celkový priebeh predaja, ktorý sa s Vašou pomocou úspešne a časovo dostatočne zrealizoval. Ďakujeme pánovi Miklušovi za jeho zodpovedný prístup ochotu nám vo všetkom vyhovieť.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
Pán Bujda mi svojím profesionálnym , ústretovým a pohotovým prístupom veľmi uľahčil vybavenie hypotekárneho úveru. S radosťou sa v budúcnosti obrátim na realitnú kanceláriu ARCHEUS, prípadne budem odporúčať svojim známym pri riešení akýchkoľvek potrieb súvisiacich s nehnuteľnosťami. Ďakujem.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
Empatia a ľudský prístup, to je to, čo si okrem vysokej profesionality cením. Týmto vyjadrujem nadmiernu spokojnosť s p. maklérom Bc. V. Bujdom a jeho p. manželkou Ing. I. Bujdovou. Ďakujem za cenné rady, flexibilitu, informovanosť a promptný prístup. Potrebujete poradiť pri výbere nehnuteľnosti? Neváhajte a využite služby realitnej kancelárie ARCHEUS. Vrele odporúčam!
Mgr. Lenka Zavadiaková Pobočka Trebišov Profil makléra

Ďakujeme za zodpovedný prístup, profesionalitu, ochotu a odvedenú prácu. Nielen p. Lenku ale celé ARCHEUS sieť realitných kancelárií môžeme odporúčať každému. Ste super!!! (päť smajlíkov)

Mgr. Lenka Zavadiaková Pobočka Trebišov Profil makléra
Boli sme veľmi spokojní, príjemná a ústretová pani Lenka, spoľahlivé vybavenie. Až budeme potrebovať niečo predať alebo kúpiť v blízkosti Trebišova, určite sa obrátime na ňu. Ďakujeme.
František Mikluš Pobočka Košice Profil makléra
Nehnuteľnosť bola profesionálne nafotená, čo pomohlo rýchlemu predaju. Ďakujem p. Mikušovi
Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra
Chcem sa poďakovať pánovi Krutákovi za trpezlivosť a ochotu pri predaji bytu. Bol to zložitý predaj, ktorý trval 7 mesiacov, ale nakoniec všetko dobre dopadlo. Spoluprácu s ním môžem len odporučiť.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
Pána Bujdu odporúčame všetkým, ktorí možno váhajú využiť služby realitnej kancelárie pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti, nakoľko aj my sme veľmi váhali, ale na základe dobrých referencií sme sa obrátili na Archeus reality a neľutujeme. Pán Bujda nám veľmi pomohol, poradil a obehal za nás úrady. Jeho prístup bol profesionálny a zodpovedný, takže sme radi, že aj v našom meste je realitná kancelária, ktorej možno veriť a zveriť tak dôležitú vec ako je predaj alebo kúpa nehnuteľnosti. Pánovi Bujdovi a Archeus reality ešte raz ďakujeme.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
V minulosti sme už riešili nejaké kúpy a predaje nehnuteľnosti s rôznymi realitkami, ale až teraz pri kúpe domu a tiež vybavovaní úveru sme prišli do styku s realitnou kanceláriou Archeus a hlavne s pánom Bujdom. Skvelé jednanie, maximálne profesionálny a ľudský prístup. Aj keď to bol dosť komplikovaný predaj zvládol to s prehľadom a na vysokej úrovni. V budúcnosti určite znovu využijeme služby pána Bujdu a vašej realitnej kancelárie a určite Vás budeme odporúčať .
OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.