12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie klientov

 

 

Chcete predať, kúpiť alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť a neviete s kým?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní pri kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

Referencie

Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra
P. Krutáka ako realitného makléra môžem len odporúčať. Vysoko profesionálny prístup, ochota a ústretovosť a v neposlednom rade úspešný predaj ťažko predateľnej nehnuteľnosti.
PhDr. Tatiana Nemcová Pobočka Bratislava Profil makléra

ARCHEUS reality pracujú na profesionálnej úrovni, odporúčam ich služby.

Mgr. Lenka Zavadiaková Pobočka Trebišov Profil makléra

Najsilnejšou stránkou ARCHEUS reality je ochotnosť, profesionálna komunkácia , samostatná starostlivosť o klienta. Ich záujmom je zlepšovať svoje znalosti a implementovať ich do praxe. Samotná kúpa nehnuteľnosti v Trebišove bola uskutočnená rýchlo a bezproblémovo. Z našej strany - kupujúcich možem ARCHEUS reality odporučiť, na základe profesionálneho prístupu. MAXImálna spokojnosť...

Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
S priebehom kúpy nehnuteľnosti som nadmieru spokojný, nakoľko mi bolo zo strany realitnej kancelárie ARCHEUS BARDEJOV vyhovené tak po stránke časovej (flexibilite - i v neskorších hodinách), odbornej (poradenstvo na vysokej úrovni), promtnosti (rýchlosti - pohotovosti). Aj pri ďalšej kúpe nehnuteľnosti by som sa bez obáv obrátil na ARCHEUS.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
So službami realitnej kancelárie Archeus v Bardejove sme boli veľmi spokojní, zvlášť by sme chceli poďakovať p. Bujdovi za profesionálny prístup, ústretovosť a za bezproblémové a rýchle vybavenie všetkých potrebných dokumentov pri kúpe bytu a pri vybavovaní hypotéky. Ďakujeme a prajeme veľa pracovných aj osobných úspechov.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
Rýchle, jasné a odborné jednanie, vysvetlenie všetkých nejasností. Kvitujem vykonanie obhliadky v deň pracovného pokoja na moju žiadosť - dúfam, že touto informáciou Vám nespôsobím narušenie voľných dní. Poskytnuté všetky podklady (projekt domu).
Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra
Chcem vyjadriť spokojnosť s aktivitou p. Krutáka pri predaji nášho bytu. Aj keď sa cena napokon znížila, našiel záujemcu o byt. Tiež by som ho chcel pochváliť za promptnú ponuku bytu, vo chvíli, keď sa nepodarilo realizovať kúpu nami vyhliadnutého bytu. Táto ponuka nás zaujala a nakoniec sa skončila kúpou bytu. - Chcem povedať, že som bol spokojný s prístupom personálu pobočky v Košiciach. Bolo očividné, že ich prvoradým záujmom je splnenie predstáv zákazníka. A až potom samotný úžitok firmy. Bol som prekvapený úprimným a pohotovým riešením problémov, ktoré vznikali pri samotnej transakcii a môžem povedať, že som bol maximálne spokojný. - Výsledný efekt celého kontaktu s fy. ARCHEUS Košice vo mne zanechal príjemný pocit. - Ďakujem.
Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
Touto cestou sa Vás dovoľujeme osloviť s poďakovaním za služby, ktoré pre našu rodinu urobila realitná kancelária ARCHEUS, konkrétne p. Vladimír Bujda. Oceňujeme profesionalitu, ochotu, spoľahlivosť a komunikáciu o jednotlivých krokoch pri predaji. P. Bujda disponuje okrem spomínaného taktiež ľudským prístupom a trpezlivosťou. Vyjadrujeme svoju spokojnosť a vďaku. Želáme veľa úspechov a spokojných klientov. Budeme Vás odporúčať svojim známym. ĎAKUJEME!
Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra
So službami týkajúcich sa predaja nehnuteľnosti som veľmi spokojný. Oceňujem profesionálny prístup, korektnosť, ústretovosť, flexibilitu a operatívnosť. Samozrejme budem moje pozitívne skúsenosti tlmočiť vo svojom okolí s doporučením využitia jeho a Vašich služieb.
Tomáš Kruták Pobočka Košice Profil makléra

So službami realitnej kancelárie ARCHEUS v Košiciach som veľmi spokojná. Chcela by som sa poďakovať za kvalitné služby maklérovi pánovi Krutákovi. Vďaka nemu bol predaj môjho bytu bezproblémový, rýchly a úspešný. Prajem Vám veľa rovnako spokojných klientov.

Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra
S prístupom a poradenstvom som bola veľmi spokojná. Ďakujem veľmi pekne za vysoko profesionálny a ľudský prístup. Určite budem odporúčať ďalej služby tejto realitnej kancelárie a p. Bujdu.
Mgr. Lenka Zavadiaková Pobočka Trebišov Profil makléra
Služby spojené s kúpou nášho bytu, komunikácia a spolupráca s p. Rosolovou bola na profesionálnej úrovni, týmto by sme sa chceli poďakovať a zaželať veľa úspechov a len spokojných klientov. s úctou Júlia V. s manželom
OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.