12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie klientov

 

 

Chcete predať, kúpiť alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť a neviete s kým?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní pri kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

Referencie

Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra

Absolútna spokojnosť. P. Bujda pôsobí a vystupuje maximálne profesionálne a zároveň priateľsky. Boli sme nadmieru spokojní a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Určite každému odporúčam túto realitnú kanceláriu.

Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra

Výborná spolupráca! S prácou p. Bujdu pri predaji nehnuteľnosti v Bardejove som veľmi spokojný. Odporúčam ho každému, kto potrebuje poradenstvo v oblasti realít. Ďakujem.

Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra

Moja spokojnosť s profesionálnym prístupom je maximálna. Som veľmi spokojná. Ďakujem.

Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra

Byt sme sa rozhodli kúpiť doslova z večera do rána. Po oslovení realitnej kancelárie ARCHEUS - p. Bujdu sme asi o dva týždne nato išli na prvú obhliadku. Prvá obhliadka sa zmenila  na prvú kúpu bytu. Všetko prebehlo rýchlo, hladko, profesionálne, bez zaváhania. Úprimne ďakujeme a vrelo odporúčame.

Tomáš Kruták Košice Profil makléra

S prácou a aj celkovým procesom som bola veľmi spokojná. Realitný maklér bol veľmi ochotný, ľudský, promptne reagoval, bol znalý veci, vedel mi zároveň aj poradiť. Ozval sa mi aj po dlhšej dobe, nezabudol na moje požiadavky pri kúpe nehnuteľnosti a ním na poukázanú nehnuteľnosť, som ju aj zakúpila. Všetci pracovníci na pobočke boli veľmi ústretoví. Ďakujem.

PhDr. Tatiana Nemcová Bratislava Profil makléra

Je neskutočne príjemné spolupracovať s realitnou kanceláriou ARCHEUS pod vedením Tatiany Nemcovej. Jej prístup je veľmi profesionálny, ľudský a spoľahlivý. Veľmi pekne ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu :-)

Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra

Vyjadrujem veľkú vďaku a spokojnosť so službami realitnej kancelárie ARCHEUS Bardejov pánovi Bujdovi. Vďaka nemu sa mi podarilo predať 4-izbový byt za dobrú cenu a následne s jeho pomocou nájsť vhodný 2-izbový byt. Všetko vybavil za mňa, oceňujem priateľský a ľudský prístup, ochotu a trpezlivosť. Odporúčam každému kto potrebuje predať alebo kúpiť byt.

Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra
Touto cestou sa chcem p. Bujdovi poďakovať a poskytnúť pozitívnu referenciu za poskytnuté služby a pomoc pri predaji bytu v Bardejove. Pán Bujda mi bol veľmi nápomocný, stále ma informoval o nových skutočnostiach ohľadne bytu a obhliadok, pričom som fyzicky nebola v Bardejove. Vďaka jeho fundovanému prístupu ho chceme všetkým odporúčať. S jeho službami som bola veľmi spokojná. Veľká vďaka p. Bujdovi, ako aj spoločnosti ARCHEUS.
Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra

Chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup makléra p. Bujdu pri reagovaní na dopyt ohľadom kúpy bytu v Bardejovských kúpeľoch. Páčilo sa mi jednanie, rýchlosť dodania informácií až po uzatvorenie dohody na kúpu nehnuteľnosti. Prajem Vám v ďalších jednaniach veľa úspechov.

Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra
Touto cestou by som chcel vyjadriť veľké poďakovanie realitnej kancelárii ARCHEUS Bardejov, menovite pánovi maklérovi p. Bujdovi, ktorý nám rýchlo a vysoko profesionálne zabezpečil kúpu nášho bytu. Profesionálne jednanie sprevádzané maximálnym nasadením, kedykoľvek sme potrebovali, napomohlo k urýchleniu danej kúpy. Služby ARCHEUS-u Bardejov budem srdečne odporúčať aj svojim známym. Srdečne ďakujem.
Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra
Ako klientka som so službami pána Bujdu spokojná na 2000% (aj to neviem či som nedala málo). Urobil pre mňa všetko, ohľadom predaja a zároveň kúpy môjho nového bytu. Z dôvodu pracovnej vyťaženosti som na nič nemala čas, pán Bujda za mňa všetko vybavil, ja som len prišla a podpísala papiere (banka, notár, úrady, správca). Obdivujem ho, ako to celé zvládol. Keby som to všetko mala vybavovať sama, ani vo sne by ma nenapadlo, že to zvládnem. Obrovské ďakujem a odporúčam všetkým realitnú kanceláriu ARCHEUS v Bardejove. Nech sa vám darí.
Bc. Vladimír Bujda Bardejov Profil makléra
So službami pána Bujdu som nadmieru spokojný. Profesionálny prístup, znalosť veci a poradenstvo pre mňa ako klienta na veľmi vysokej úrovni. Ak v budúcnosti budem potrebovať služby realitky určite využijem ich služby.
OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.