12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Referencie klientov

 

 

Chcete predať, kúpiť alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť a neviete s kým?

Prečítajte si referencie našich spokojných klientov, ktorí už s nami majú pozitívnu skúsenosť. Ich spätná väzba je pre nás satisfakciou a zároveň potešením z našej práce. Vďaka našim klientom máme skúsenosti, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní pri kúpe, predaji alebo prenájme domu, bytu, chaty, pozemku či priestorov na podnikanie.


Presvedčte sa sami a staňte sa aj Vy našim spokojným klientom!

Referencie

Mgr. Peter Koprla Pobočka Senica Profil makléra

S profesionálnym prístupom pána Koprlu sme boli nadmieru spokojní. Bol nápomocný, ochotný, trpezlivý, ústretový. Pritom stále milý a priateľský. Veľká vďaka.

Peter a Božena Rúfusovci

Mgr. Matúš Vetrecin Pobočka Prešov Profil makléra

 

Zdravím p. Vetrecin,

s partnerkou sme boli od začiatku veľmi spokoní s vašími službami aj celej realitnej kancelárie. Ďakujeme za vašu pomoc, rady, informácie, trpezlivosť a ochotu odpovedať na všetky naše otázky. Určite budeme vás aj realitnú kanceláriu odporúčať aj našim známym.

Ešte raz vďaka za všetko, 

s pozdravom Martin a Lenka .

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

Veľmi pekne ďakujeme pani Vaško Sabolová, za príjemné slová a hlavne za vašu spoluprácu pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru. Nakoľko nešlo o jednoduchú situáciu som o to radšej, že vďaka vám sme dosiahli úspešný cieľ. Veľmi oceňujem vašu príjemnú komunikáciu a podrobné vysvetlenie každého kroku celého procesu. Ešte raz ďakujeme a prajeme vám veľa úspechov. *Hrušovská Lenka

Mgr. Lenka Zavadiaková Pobočka Trebišov Profil makléra

Až nadmieru som bol spokojný s priebehom predaja. Proste perfektná práca . Ešte raz DIK! 

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať za ústretovosť, príjemné a profesionálne jednanie a ochotu venovať sa nám pri riešení našej hypotéky. Určite budeme odporúčať aj našim známym. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Kmec Martin
 

Bc. Vladimír Bujda Pobočka Bardejov Profil makléra

Ďakujem za veľmi profesionálny prístup, 100% príprava bez komplikácii. Odporúčam. Slávka P.

Mgr. Katarína Bohovicová Pobočka Trenčín Profil makléra

Bola a som veľmi spokojná. Katka je pohotová, ochotná a spoľahlivá. Potrebovali sme nájsť niekoho, kto nás odbremení od práce, ktorej vôbec nerozumieme. Odovzdali sme papiere, nakontaktovali ju na ľudí, ktorí majú o záhradkárskej oblasti, kde stojí naša chatka, viac informácii a zrazu nám prišla len zmluva, všetko je zabezpečené a predaj spustený. Všetko nám zrozumiteľne a hlavne trpezlivo vysvetlila. A my veríme, že ako jednoducho prebehla príprava predaja, tak prebehne aj predaj. Ďakujeme Kati.

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Boli sme veľmi spokojní, maklér veľmi ochotný pomôcť, poradiť a bez problémov prišiel aj večer na obhliadku a aj telefonická komunikácia bola výborná. Ďakujeme realitnej kancelárií ARCHEUS a pánovi Knapovi.
S pozdravom Michňák Štefan.

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Kvalitu Vašich služieb pri predaji našej nehnuteľností môžem hodnotiť iba kladne.

Práca Vašej spoločnosti, zastúpená p. Knapom, bola od samého začiatku veľmi rýchla. Dôverovali sme mu, mohli sme sa naňho spoľahnúť, čoho výsledkom bol aj dobrý výber kupujúcich.

Podstatné pritom všetkom je to, že správne odhadol akým ľuďom bude naša nehnuteľnosť vyhovovať, aby bola spokojnosť aj na našej strane. Sme radi, že nehnuteľnosť bude v takých rukách, ktoré sa budú o ňu starať, zveľaďovať ju, aby im robila radosť a boli v nej šťastní.

S prácou p. Knapa sme boli veľmi spokojní. Potrebovali sme predaj uskutočniť v čo najkratšej dobe, čo sa aj stalo. Ďakujeme.

S pozdravom Hrubovská s manželom, Košice.

Peter Knap Pobočka Prešov Profil makléra

Snáď každý rieši bytovú otázku, niekto raz v živote niekto viackrát. S pánom Knapom sme riešili predaj dvojizbového bytu a zároveň kúpu 3 izbového bytu. Všetko klaplo asi na 4 tý pokus. Našťastie nám to vyšlo a pána Knapa odporúčame ľuďom, ktorí budú riešiť bytovú otázku. Jeho plusy sú flexibilita, znalosť nehnuteľnosti a hlavne kľud. S pozdravom manželia Godloví, Prešov.

Monika Krčová Pobočka Senica Profil makléra

Boli sme maximálne spokojni so všetkym,hlavne s profesionalnym pristupom a vyriešením všetkych problemov, ktorych v našom prípade bolo viac než dosť. Vašu realitnú kancelariu môžeme len a len odporucit vsetkym,ktorý predávaju alebo kupuju nehnutelnosť. Ešte raz veľka vďaka za všetko.

Erik R., Podbranč

Bc. Martina Vaško Sabolová Pobočka Prešov Profil makléra

Ďakujem veľmi pekne pani Vaško Sabolovej za pomoc pri vybavovaní hypotéky. Moja situácia bola veľmi zložitá, no napriek tomu sa jej podarilo nájsť riešenie, a to dokonca vo veľmi krátkom čase. Jej prístup bol veľmi profesionálny, o všetkom ma priebežne informovala a snažila sa mi vo všetkom vyhovieť. Určite jej služby odporúčim aj mojim známym.  

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.