12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Mgr. Matúš Vetrecin

Pobočka Prešov
Tel.: 0948 155 929, 0918 880 008
Email: vetrecin@archeus.sk
30 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Môj životný príbeh je pretkaný športom a športovou aktivitou. Po ukončení vysokoškolského štúdia som sa venoval profesii učiteľa, pri ktorej som zotrval 3 roky. Prvý kontakt s obchodom prišiel pred 4 rokmi. Obchod sa stal miestom, kde som dokázal využiť vlastnosti a zručnosti nadobudnuté športom. Aktivita, odovzdanosť cieľu, vytrvalosť, ktoré aplikujem aj v momentálnom profesijnom živote.

Aktivita = Výsledok = Spokojnosť klienta = Pocit zadosťučinenia. To ma pri tejto práci napĺňa a takto harmonicky uzatváram kruh súkromného a profesijného života.

 

facebook-makler-archeus.pnginstagram-makler-archeus.png

Zo života makléra

Referencie

 

Zdravím p. Vetrecin,

s partnerkou sme boli od začiatku veľmi spokoní s vašími službami aj celej realitnej kancelárie. Ďakujeme za vašu pomoc, rady, informácie, trpezlivosť a ochotu odpovedať na všetky naše otázky. Určite budeme vás aj realitnú kanceláriu odporúčať aj našim známym.

Ešte raz vďaka za všetko, 

s pozdravom Martin a Lenka .

Maklér mal o danej nehnuteľnosti dostatočné informácie. Jeho vystupovanie bolo profesionálne a priateľské. Na všetky otázky vedel odpovedať. Dokonca aj poradil, čo by sa malo na danej nehnuteľnosti prerobiť, upraviť a pod. Fakt dobré. pán Ž.

S obhliadkou domu som bola spokojná. Maklér bol veľmi milý, ústretový a nemal problém zodpovedať mi všetky moje otázky. Dostala som všetky informácie, ktoré som potrebovala bez toho, aby som musela klásť otázky.

Veľmi príjemný a ústretový prístup, ktorý veľmi oceňujeme. Prehliadka prebehla super, bolo nám vysvetlené a ukázané všetko, čo sme potrebovali a chceli vedieť. Jednanie bolo férové, a bola nám doporučená aj finančná poradkyňa, čomu sme sa veľmi potešili. Stretnutie bolo dohodnuté veľmi rýchlo, páčila sa nám táto promptná reakcia.

LK

Dobrý deň chcem sa poďakovať realitnej kancelárii ARCHEUS a to hl. P. Vetrecinovi za služby, ktoré mi poskytol pri predaji mojej nehnutelnosti vážim si jeho ochotu súčinnosť a rady, ktoré mi poskytol keď som potreboval. Prajem mu do budúcna veľa úspechov a šťastia pri jeho práci. S pozdravom Martin Palocko

Asi po dvojmesačnom hľadaní vhodného pozemku na stavbu rodinného domu v blízkosti Prešova som natrafila na inzerát pána Vetrecina, ktorý ma potešil. Nebol to pozemok, ale mne vyhovujúci domček. Hneď po prvom telefonáte sme dohodli stretnutie, mohla som si pozrieť celý dom aj pozemok a do mesiaca som sa stala novou majiteľkou. Veľmi pekne ďakujem pánu Vetrecinovi za jeho prompnosť a ústretovosť pri vybavovaní všetkých úradných záležitostí.

S pánom Vetrecínom sme boli spokojní. Kúpa bytu prebehla hladko, rýchlo, všetko nám bolo vysvetlené, dokumenty pripravené už stačilo len pár podpisov a môžeme sa sťahovať. Vypadá to jednoducho, ale keď je dobrý maklér tak to aj také je. Ďakujeme

Ďakujem Vám za predaj našej nehnuteľnosti. Vyjadrujem veľkú spokojnosť a celkom rýchly predaj. Určite sa na Vás obrátime aj nabudúce, ak budeme niečo predávať alebo kupovať.

Vďaka p.Vetrecinovi sme byt predali za tri dni odkedy nám vyšiel inzerát....správne určil a ohodnotil nehnuteľnost....prijemné vystupanie,profesionalita a najmä skúsenosti...odporúčam

Veľmi si vážim a ocenujem príkladný prístup s akým pán Vetrecin predával náš byt.S jeho zodpovedným a nadštandartným nasadením sme mali do týždňa prvých záujemcov. Ak nechcete mať žiadne starosti s predajom nehnuteľnosti a rýchlo predať určite odporúčam.

 

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.