12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

hlasovka-sutaz-banner.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Peter Knap

ARCHEUS reality Prešov
Tel.: +421 918 828 665
Email: knap@archeus.sk
54 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Práca realitného makléra ma baví, pretože vždy som chcel robiť niečo hodnotné. Z materiálneho hľadiska je dom, byt alebo pozemok to najhodnotnejšie čo človek môže mať - priestor, v ktorom rodina by mala mať spolu ten najlepší čas, kde by sa mali cítiť najlepšie. Veď sa aj hovorí: "všade dobre, doma najlepšie". Práve preto ma to baví, aby som klientom vedel poskytnúť to najlepšie miesto na bývanie a poradiť im v odborných oblastiach nehnuteľností. A taktiež je to skvelá práca pre osobný rozvoj, pretože je potrebné sa neustále vzdelávať, a tak mi táto práca pomáha k rozvoju, aby som neostal stáť na mieste, ale stále sa posúval vpred.

 

 

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Hlasová referencia
Hlasová referencia
Hlasová referencia

Prodej domu v Dupline měla na starosti hlavně moje teta. Moje zapojení bylo minimální. Každopádně chtěl bych vyjádřit velký respekt k tomu, jak profesionálně postupoval pan Knap - jeho jednání, vstřícnost, rychlost komunikace byly naprosto excelentní. Sám jsem před lety zažil jednání s jiným realitním agentem a ten by se od pana Knapa mohl hodně učit. Opravdu skvělý přístup. Jestli má Archeus víc Petrů Knapů, tak gratuluji. Velmi se mi líbila 3D prohlídka - jednak mně osobně umožnila si po letech prohlédnout dům, kde jstem strávil část svého dětství a taky věřím, že byla velmi cennou pomůckou pro potencionální kupce. Ještě jednou moc děkuju.
Peter Sokol

Hlasová referencia
Hlasová referencia

Určite sme si nemohli lepšie vybrať ako pána Knapa. 11 z 10tich bodov by som mu dal. Ochotný, napomocný, jednoducho človek na pravom mieste. Ak niekto premýšľa nad kúpou alebo predajom nehnuteľnosti tak s týmto pánom vyhral jackpot. Za mňa len a len palec hore. Peter B. Prešov.

Ďakujeme za všetko ešte raz, ste TOPka :)
Samozrejme budete znovu moja prvá voľba ak sa rozhodneme predávať/kupovať.
Katarína B. Prešov.

Nemohla som urobiť lepšie rozhodnutie, než osloviť pána Petra Knapa pri prvej úvahe o predaji nášho bytu. Už sme s ním dávnejšie absolvovali obhliadku inej nehnuteľnosti a už vtedy ma nadchol jeho perfektný prístup. Moja voľba realitnej kancelárie / makléra pri predaji bytu bola teda hneď jasná. 

S pánom Knapom bola radosť spolupracovať. Profesionálny prístup, spoľahlivosť, výborná komunikácia na vysokej úrovni, ochota pomôcť. Od pána Knapa sme dostali to povestné "niečo extra" čo sa v dnešnej dobe už len tak nevidí. Bol k dispozícii stále keď sme niečo potrebovali a mohli sme na neho 100%ne spoľahnúť. 
Sme nadmieru spokojní s celým priebehom predaja bytu a nadšení, že existuje človek ktorého jeho práca baví a robí pre svojich klientov maximum.

Ešte raz srdečná vďaka a budeme Vás vrelo odporúčať každému :)

Rodina Berčová.

Bola som s Vašou prezentáciou domu veľmi spokojná. Ďakujem za dnešnú prehliadku, ochotu a ústretovosť. Ľuboslava K., Prešov.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.