12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Peter Knap

Pobočka Prešov
Tel.: 0918 828 665
Email: knap@archeus.sk
12 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Práca realitného makléra ma baví, pretože vždy som chcel robiť niečo hodnotné. Z materiálneho hľadiska je dom, byt alebo pozemok to najhodnotnejšie čo človek môže mať - priestor, v ktorom rodina by mala mať spolu ten najlepší čas, kde by sa mali cítiť najlepšie. Veď sa aj hovorí: "všade dobre, doma najlepšie". Práve preto ma to baví, aby som klientom vedel poskytnúť to najlepšie miesto na bývanie a poradiť im v odborných oblastiach nehnuteľností. A taktiež je to skvelá práca pre osobný rozvoj, pretože je potrebné sa neustále vzdelávať, a tak mi táto práca pomáha k rozvoju, aby som neostal stáť na mieste, ale stále sa posúval vpred.

 

Zo života makléra

Referencie

Veľmi pekne ďakujem p. Knapovi za rýchly predaj nášho bytu a služby na vysokej úrovni. Ďakujem a pekný deň. V.M.

Peťa poznáme už nejaká dobu a keď sme sa rozhodovali či sa pustíme do predaja bytu po vlastnej línii alebo využijeme služby realitky, voľba padla jednoznačne na Peťa. A rozhodli sme sa veľmi dobre. Boli sme maximálne spokojní. Peťo preukázal vysoký profesionalizmus a nasadenie. Každému vrelo odporúčame, aby sa na Peťa obrátil. Ďakujeme. M. L.

Maximálna spokojnosť. Profesionálny prístup realitného makléra pána Knapa nemal chybu. S prehľadom nás oboznámil s priebehom predaja našej nehnuteľnosti. Ďakujem. Dana F.

Dobrý deň,

rada by som vyjadrila spokojnosť s realitnou kanceláriou ARCHEUS, konkrétne s p. Knapom, ktorý napriek prvotnému odmietaniu použiť jeho služby, veľmi profesionálne argumentoval a presvedčil ma, že úroveň ním poskytovaných služieb bola viac ako štandardná o čom svedčí aj rekordne rýchly predaj našej nehnuteľnosti a sním spojené všetky náležitosti. Naozaj mu patrí naše ďakujem a do budúcna odporúčam. J.D.

Spokojnosť s prístupom makléra, rýchly priebeh kúpy. Marián O.

Veľmi som spokojná, náš maklér je veľmi ústretový, veselý, spoľahlivý a veľmi ochotný nám vo všetkom pomôcť, so všetkým som spokojná. Miriama J.

S prípravou predaja mojej nehnuteľnosti realitným maklérom p. Petrom Knapom a jeho prístupom k riešeniu problematiky som veľmi spokojný.
Eugen Ň.

S predajom bytu som bola veľmi spokojná. Paulína Š.

Všetko prebehlo v najlepšej spokojnosti. M.Hric.

Maximálna spokojnosť. M.Nagyová

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.