12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Peter Knap

Pobočka Prešov
Tel.: 0918 828 665
Email: knap@archeus.sk
26 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Práca realitného makléra ma baví, pretože vždy som chcel robiť niečo hodnotné. Z materiálneho hľadiska je dom, byt alebo pozemok to najhodnotnejšie čo človek môže mať - priestor, v ktorom rodina by mala mať spolu ten najlepší čas, kde by sa mali cítiť najlepšie. Veď sa aj hovorí: "všade dobre, doma najlepšie". Práve preto ma to baví, aby som klientom vedel poskytnúť to najlepšie miesto na bývanie a poradiť im v odborných oblastiach nehnuteľností. A taktiež je to skvelá práca pre osobný rozvoj, pretože je potrebné sa neustále vzdelávať, a tak mi táto práca pomáha k rozvoju, aby som neostal stáť na mieste, ale stále sa posúval vpred.

 

 

Zo života makléra

Referencie

Veľmi šikovný, spoľahlivý, ústretový chalan, ďakujeme Vám za všetko s pozdravom Sičákovi

Chcem sa poďakovať  p. Knapovi za jeho spoluprácu pri predaji chaty neďaleko Prešova. Vždy bol ústretový, vybavil všetko potrebné k písomnej dokumentácii, fotky aj video pre záujemcov bolo spracované na profesionálnej úrovni. Obhliadky boli nabité pozitívnou energiou a o ochote pána Knapa ani nehovoriac - odprezentovanie celého predaja na jednotku. Ak by niekto potreboval realitného makléra, vrelo odporúčam meno Peter Knap (klobúk dole, človek na úrovni a šikovný). S pozdravom a spokojnosťou ostávam, Stanislav S. z Prešova .

Profesionálny a ľudský prístup.  Super ľudia v ARCHEUS. VĎAKA. Rastislav Macejka, Prešov.

Rýchla, profesionálne vykonaná kvalitná služba v podaní pána Knapa. Vďaka.
Ing. Peter Smutný

So službami realitného makléra pána Knapa som bola nadmieru spokojná, reagoval veľmi rýchlo a promptne a všetky problémy vyriešil do zdarného konca. Bol k dispozícii aj mimo pracovného času. Jeho služby môžem len a len odporúčať. Gabriela D.

Maximálna spokojnosť, veľmi dobrý prístup a perfektná kombinácia, budem len odporúčať. Jozefína Triščová.

Boli sme veľmi spokojní, maklér veľmi ochotný pomôcť, poradiť a bez problémov prišiel aj večer na obhliadku a aj telefonická komunikácia bola výborná. Ďakujeme realitnej kancelárií ARCHEUS a pánovi Knapovi.
S pozdravom Michňák Štefan.

Kvalitu Vašich služieb pri predaji našej nehnuteľností môžem hodnotiť iba kladne.

Práca Vašej spoločnosti, zastúpená p. Knapom, bola od samého začiatku veľmi rýchla. Dôverovali sme mu, mohli sme sa naňho spoľahnúť, čoho výsledkom bol aj dobrý výber kupujúcich.

Podstatné pritom všetkom je to, že správne odhadol akým ľuďom bude naša nehnuteľnosť vyhovovať, aby bola spokojnosť aj na našej strane. Sme radi, že nehnuteľnosť bude v takých rukách, ktoré sa budú o ňu starať, zveľaďovať ju, aby im robila radosť a boli v nej šťastní.

S prácou p. Knapa sme boli veľmi spokojní. Potrebovali sme predaj uskutočniť v čo najkratšej dobe, čo sa aj stalo. Ďakujeme.

S pozdravom Hrubovská s manželom, Košice.

Snáď každý rieši bytovú otázku, niekto raz v živote niekto viackrát. S pánom Knapom sme riešili predaj dvojizbového bytu a zároveň kúpu 3 izbového bytu. Všetko klaplo asi na 4 tý pokus. Našťastie nám to vyšlo a pána Knapa odporúčame ľuďom, ktorí budú riešiť bytovú otázku. Jeho plusy sú flexibilita, znalosť nehnuteľnosti a hlavne kľud. S pozdravom manželia Godloví, Prešov.

S priebehom kúpy nehnuteľnosti, som bola maximálne spokojná. 
Veľmi si vážim seriózny, zodpovedný a príjemný prístup p. Knapa, ktorý mi ochotne pomohol so všetkým, čo bolo potrebné k dosiahnutiu môjho cieľa.  Bola som nadmieru spokojná s promtným, ústretovým a otvoreným jednaním zo strany makléra, ktorého v prípade rovnako ako samotný ARCHEUS môžem a budem len vrelo odporúčať svojím známym.  
Ak by som v budúcnosti riešila kúpu, predaj, či prenájom nehnuteľnosti viem so spokojnosťou na srdci na koho sa obrátiť.
Prajem Vám veľa ďalších spokojných klientov a úspechov.
 
S úctou a pozdravom,
Mgr. Jaroslava Džavoronková, Prešov.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.