12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Jana Mojžišová

Zvolen
Tel.: 0902 047 614
Email: mojzisova@archeus.sk
13 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


,,Nejde o to byť najlepší, nejde o to aký si talentovaný. Ide o to, že keď sa ti naskytne príležitosť, tak musíš byť pripravený."

 

Veľmi rada spoznávam nových ľudí a to ma najviac napĺňa pri práci realitného makléra. Prostredníctvom tejto práci ako realitný maklér v okrese Zvolen pomáham klientom, pri kúpe či pri predaji nehnuteľnosti na profesionálnej úrovni.

Zároveň si uvedomujem význam riešenia bývania aj z hľadiska investičného a finnančného rozhodovania.

Mojim cieľom je poskytnúť klientom služby, šetriť im čas a nájsť pre nich čo najvhodnejšie bývanie podľa ich predstáv. Z mojho hľadiska rozhodnutie o tom, kde a ako budeme žiť, je jedna z najdôležitejších životných rozhodnutí. Prostredie v ktorom bývame nás každodenne ovplyvňuje, formuje našu pohodu, zmýšlanie a je východiskom pre ďalšie významné rozhodnutia.

 

Pri mojej práci používam 3D virtuálne obhliadky a 3D pôdorysy, video obhliadky a nasnímanie z dronu v prípade staršej nehnuteľnosti využívam služby bytového dizajnéra pre lepšiu predstavivosť ako by mohol byt vyzerať po rekonštrukcii. Vypracujem Vám aj cenovú analýzu nehnuteľnosti a nastavím ideálnu predajnú cenu.

 

,,Kvalita znamená robiť to dobre, aj keď sa nikto nepozerá."

 

Zo života makléra

Referencie

Chcem veľmi pekne poďakovať za profesionálny prístup pri 
predaji nehnuteľnosti realitnej maklérke p. Mojžišovej z ARCHEUS Zvolen. Všetko prebehlo rýchlo, spoľahlivo a k našej maximálnej spokojnosti. Odporúčam všetkým. Viera T.

Maximálna  spokojnosť s realitnou maklérkou Mojžišovou .Ďakujem  pekne odporúčam všetkým!!!!  Vaše služby na profesionálnej úrovni. Všetko dobre želám nech sa darí. Beáta M.

Touto cestou by som sa rád poďakoval pani Mojžišovej za pomoc pri predaji nehnuteľnosti. Všetko prebehlo ľahko a k našej spokojnosti. Radovan K.

Maklérka Jana Mojžišova pristupovala profesionálne a bol som s predajom bytu naozaj spokojný. Realitnú kanceláriu ARCHEUS odporúčam. Igor Š.

Musím oceniť prístup pani/slečny Mojžišovej pri predaji našej nehnuteľnosti. Veľmi si Vážim jej profesionálne, ale zároveň milé jednanie napriek nie ľahkému predaju nehnuteľnosti. Komunikácia s pani/slečnou Mojžišovou bola výborná a vysoko hodnotím aj jej proaktívny prístup k celému predaju a aj vďaka tomu sa podarilo predať našu nehnuteľnosť. Ešte raz jej chcem vysloviť veľké ďakujem a určite si zaslúži veľkú odmenu. Peter H.

Sme spokojní.Nebývame v meste, kde byt predávame, ale nerobíme si žiadne starosti, lebo o všetko sa za nás profesionálne a na úrovni postará maklérka. Dúfam, že to ocenia nielen predávajúci, ale aj kupujúci. Jana S

Príprava prezentácie prebehla nad moje očakávanie, super ľudia, som spokojná. Už len doťiahnuť do konca. Martina M.

Inzercie môjho bytu a vaše fotografie sú neskutočne pekné a profesionálne spracované ( svetlo,kompozícia a pod.).Ani jeden s tých realiťakov sa Vám nevyrovnal. I.Šufliarský

Veľmi príjemný prístup a profesionalita. Boli sme spokojný s celým priebehom predaja. Miroslava M.

S priebehom obhliadky a prístupom makléra/ky som bol veľmi spokojný. V čase obhliadky mi boli poskytnuté všetky potrebné informácie ohľadom predaja nehnuteľnosti.Peter L.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.