12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Bc. Martina Vaško Sabolová

Pobočka Prešov
Tel.: 0948 665 569
Email: hypoteky@archeus.sk
17 ročné skúsenosti
30 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Najdôležitejšie životné hodnoty sú: šťastná RODINA a spokojný DOMOV.

Ponúkam profesionalitu, pohodu aj celkom obyčajnú ľudskú podporu. Prinášam riešenia, odprevadím do cieľa. Cestou k spokojnému Domovu som vaším partnerom v oblasti  hypoterárneho sprostredkovania. 

Každý klient je pre mňa výnimočný, zaujíma ma jeho životná situácia a jeho očakávanie. Mojou najvačšou  prioritou  je vaša spokojnosť a naplnenie vašich predstáv.

Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov, moje získané skúsenosti sú z oblasti poisťovníctva a  bankovníctva. Z vlastnej bankovej praxe na pozícii manažera hypotekárnych obchodov,viem, že klienti radi ocenia profesionálny prístup a nadštandartné služby. Ak sa radi vyhnete dlhým radám v bankách a radšej uprednostňujete využivať Váš voľný čas s Vašimi blízkymi, ste u nás na správnom mieste. Vystihuje  ma etický prístup, profesionálne jednanie a odbornosť. Rada vám poradím ako efektívne sa dostať k finančným prostiedkom na zrealizovanie vašich predstáv ohľadom financovania, či rekonštrukcie nehnuteľnosti. Spoločne nájdeme z množstva možností váš najvýhodnejší hypo úver, ktorý vám splní sen  o Vašom DOMOVE.

 Pomoc odborníka je veľmi vyhľadávaná a  často je na nezaplatenie,  neváhajte ma kontaktovať. Som tu pre Vás. 

 

Zo života makléra

Referencie

Chcela by som sa poďakovať za odbornú pomoc a poradenstvo na profesionálnej úrovni, za vyriešenie zložitej situácie pri vybavovaní našej hypotéky. Nikde nám s týmto nevedeli pomôcť. Zaručene pozitívny výsledok pravým odborníkom. Ďakujem. Manželia Hanudeloví
 

Dobrý deň, p.Vaško Sabolová nás prekvapila milým a príjemným vystupovaním a aj veľmi profesionálnym prístupom. Aj v prípade nepredvídaných prekážok vie nájsť vhodné rešenie pre klienta. Boli sme veľmi spokojní. Ďakujeme. Bibiána Segľová
 

Ak hľadáte profesionála s ľudským prístupom...ste na správnom mieste.Vrelo odporúčam.Ďakujem. Michal Karas
 

Veľká spokojnosť, príjemný a profesionálny prístup, bezproblémove vybavenie hypoteky za čo najlepších podmienok. Ďakujeme pekne. Ondrej Pavol.
 

Chcem sa vám poďakovať... Za úžasnú spoluprácu,ten najlepší ľudský prístup,proste za všetko. Prajem Vám tie najkrajšie sviatky a veľa ďalších úspechov vo Vašej práci. Som veľmi rád, že som spoznal tak úžasných ľudí, ktorí svoju prácu milujú a robia aj pre svoje potešenie. Veľa šťastia a úspechov.Macejka Rastislav
 

Ďakujem pekne za spoluprácu ze ste nam pomohli s hypotékou.Výborna komunikácia a odhodlanie. Pani Vaško Sabolová prajem vám veľa zdravia a šťastia aj vašej celej rodine.Ďakujeme Slavko Mitraš
 

Ďakujem za profesionálny prístup a trpezlivosť pri práci s klientom v tomto ťažkom období Covidu 19. J.Koreň

Veľké poďakovanie p. Vaško Sabolová za zázrak, ktorý ste pre nás spravili.. a za splnenie nášho sna o vlastnom domove. Oceňujeme váš prístup ako: odbornosť, rýchlosť, ústretovosť, pochopenie a vždy milý úsmev. Budeme vám navždy vďačný. Ďakujeme.

Chcem sa poďakovať p. Vaško Sabolovej za profesionálny a promktný prístup. Miroslav Sabol

Vyjadrujem veľké poďakovanie za profesionálny prístup pani Vaško Sabolovej. Zároveň veľmi oceňujem jej príjemnú a vždy ústretovú komunikáciu. 

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.