12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Bc. Martina Vaško Sabolová

ARCHEUS reality Prešov
Tel.: +421 948 665 569
Email: hypoteky@archeus.sk
17 ročné skúsenosti
85 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Najdôležitejšie životné hodnoty sú: šťastná RODINA a spokojný DOMOV.

Ponúkam profesionalitu, pohodu aj celkom obyčajnú ľudskú podporu. Prinášam riešenia, odprevadím do cieľa. Cestou k spokojnému Domovu som vaším partnerom v oblasti  hypoterárneho sprostredkovania. 

Každý klient je pre mňa výnimočný, zaujíma ma jeho životná situácia a jeho očakávanie. Mojou najvačšou  prioritou  je vaša spokojnosť a naplnenie vašich predstáv.

Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov, moje získané skúsenosti sú z oblasti poisťovníctva a  bankovníctva. Z vlastnej bankovej praxe na pozícii manažera hypotekárnych obchodov,viem, že klienti radi ocenia profesionálny prístup a nadštandartné služby. Ak sa radi vyhnete dlhým radám v bankách a radšej uprednostňujete využivať Váš voľný čas s Vašimi blízkymi, ste u nás na správnom mieste. Vystihuje  ma etický prístup, profesionálne jednanie a odbornosť. Rada vám poradím ako efektívne sa dostať k finančným prostiedkom na zrealizovanie vašich predstáv ohľadom financovania, či rekonštrukcie nehnuteľnosti. Spoločne nájdeme z množstva možností váš najvýhodnejší hypo úver, ktorý vám splní sen  o Vašom DOMOVE.

 Pomoc odborníka je veľmi vyhľadávaná a  často je na nezaplatenie,  neváhajte ma kontaktovať. Som tu pre Vás. 

 

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Pružná a rýchla, s nádherným úsmevom a kľudom, vie komunikovať, byť trpezlivá a vyžaruje obrovskú dôveru a profesionalitu. Vaše znalosti p. Vaško v tomto úverovom mori plnom podmienok a parametrov boli pre mňa veľmi prospešné, vďaka vám mám hypotéku šitú na mieru. Bola ste vždy pri mne pri kontakte s bankou, všetky telefonáty ste hneď zdvihla a pomohla nám zodpovedať otázky a hlavne promtne ich vyriešiť aj v praxi. Nech sa vám darí. Ďakujeme. Mihaľová

Rád by som sa Vám poďakoval za ústretovú a bezproblémovú spoluprácu a želám Vám veľa ďalších spokojných klientov a hlave mnoho zdravia v dnešnej zvláštnej dobe. Jakub L.

Hlasová referencia

Chcel by som vyjadriť poďakovanie a zároveň odporučiť služby pani  Martiny Vaško. Mám skúsenosti s už niekoľkými realitnými maklérmi, ale každý z nich by sa mal ešte čo učiť - čo sa týka prístupu ku klientovi a hlavne k ochote často aj nad rámec dohodnutej spolupráce. Ďakujem J.Licko

Šikovná p. Vaško, ktorá sa vo veciach vyzná a nemá problém pomôcť, poradiť a vybaviť. Ďakujem. Dominik K.

Hlasová referencia

Klienti si ma vyberajú.. a so vzájomnou dôverou vás sprevádzam k splneniu vašich snov nielen o bývaní. Ďakujem klientke ruskej národnosti, aj za získanie priateľstva.

Hlasová referencia

Maximálna spokojnosť so službami pani Martiny Vaško. Od prvej chvíle profesionálny prístup, hľadanie VŠETKÝCH možností pri mojej komplikovanej situácii a len vďaka nej sa čoskoro sťahujem do môjho domu. Ďakujem. S.J.
 

Hlasová referencia

Ochotne vás prevediem našimi ponukami, aby sme spoločne našli  vaše vysnívané bývanie. Ďakujem, že ste s nami absolvovali obhliadku.

Hlasová referencia

Ďakujem za čas strávený s nami na obhliadke projektu Nidum. Zaujíma ma váš názor, preto vám patrí poďakovanie za vyjadrenie sa vo forme hlasovej správy.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.