12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Bc. Martina Vaško Sabolová

ARCHEUS reality Prešov
Tel.: +421 948 665 569
Email: hypoteky@archeus.sk
17 ročné skúsenosti
53 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Najdôležitejšie životné hodnoty sú: šťastná RODINA a spokojný DOMOV.

Ponúkam profesionalitu, pohodu aj celkom obyčajnú ľudskú podporu. Prinášam riešenia, odprevadím do cieľa. Cestou k spokojnému Domovu som vaším partnerom v oblasti  hypoterárneho sprostredkovania. 

Každý klient je pre mňa výnimočný, zaujíma ma jeho životná situácia a jeho očakávanie. Mojou najvačšou  prioritou  je vaša spokojnosť a naplnenie vašich predstáv.

Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov, moje získané skúsenosti sú z oblasti poisťovníctva a  bankovníctva. Z vlastnej bankovej praxe na pozícii manažera hypotekárnych obchodov,viem, že klienti radi ocenia profesionálny prístup a nadštandartné služby. Ak sa radi vyhnete dlhým radám v bankách a radšej uprednostňujete využivať Váš voľný čas s Vašimi blízkymi, ste u nás na správnom mieste. Vystihuje  ma etický prístup, profesionálne jednanie a odbornosť. Rada vám poradím ako efektívne sa dostať k finančným prostiedkom na zrealizovanie vašich predstáv ohľadom financovania, či rekonštrukcie nehnuteľnosti. Spoločne nájdeme z množstva možností váš najvýhodnejší hypo úver, ktorý vám splní sen  o Vašom DOMOVE.

 Pomoc odborníka je veľmi vyhľadávaná a  často je na nezaplatenie,  neváhajte ma kontaktovať. Som tu pre Vás. 

 

Zo života makléra

Referencie

Vybrali sme si Vás na základe odporúčania a už pri prvom telefonickom kontakte sme vedeli, že sme si vybrali dobre. S Vašim príjemným vystupovaním, vždy s úsmevom na tvári a najmä profesionálnym prístupom ste si nás získala úplne. Napriek vyskytnutiu komplikácii ste vedeli promtne reagovať a našli ste najlepšie riešenie nášho problému. Ušetrili ste nám veľmi veľa času, nervov. Ďakujeme za všetko. Najlepšia hypošpecialistka. Katarína S.
 

Pani Vaško Sabolova je vynikajúci odborník, ktorý je vždy ochotný poradiť. Má množstvo vedomostí a je vždy ústretová. Jej prístup je veľmi profesionálny a zároveň ľudský. V dnešnej dobe je takýchto odborníkov ako šafránu. Ak v budúcnosti budem potrebovať poradiť v tejto oblasti, jednoznačne využijem jej služby. Ďakujem. Lucia Trojčáková

Vždy...ale, vždy ochota a ľudský prístup. Spraví pre vás maximum aj naviac. Poradí, vyrieši...a vždy s úsmevom. Nemáte pocit že niečo riešite. Odporúčam. J.L.
 

Absolutna spokojnost. Pani Vasko Sabolová je vynikajuci odborník, profesionál ktorý sa vyzná v svojej oblasti; vďaka nej sme na ceste k lepšiemu bývaniu... podala nám vždy presne informácie, pomohla sa správne rozhodnúť a hlavne promptne a efektívne vyriešiť prekážky. Ďakujem.  Ing. Peter Nečšivera

Všetko na jednotku, profesionál na svojom mieste. Ďakujeme veľmi pekne. Šuca Marko
 

Ďakujem za naozaj profesionálnu,  odbornú a navyše vždy milú spoluprácu. Skutočne neviem či som sa vôbec v  obdobnej inštitúcii v akej pracujete  stretol s takýmto pozitívnym prístupom. Želám Vám nech sa Vám darí v profesionálnom aj súkromnom živote a ak sa mi naskytne príležitosť určite budem Vaše služby len odporúčať. S pozdravom.

Mgr. Patrik Nehila

Veľmi milá príjemná a profesionálna p.Vaško Sabolová.
Obhliadka s developérskou spoločnosťou tak tiež veľmi profesionálna.
Určite by som sa rada na miesto obhliadky ešte raz vrátila.Nakoľko zvažujem kúpu v danej lokalite. Karin Galeštoková

Veľmi veľká spokojnosť, p. Vaško je ústretová, ľudská a ochotná pre vás spraviť aj nemožné. Jej starostlivosť o klienta je na vysokej úrovni. Odporúčam. D.D.

Chceli by sme vyjadriť poďakovanie p. Martine Vaško Sabolovej za výbornú spoluprácu pri predaji rodinného domu v Pušovciach.

S pozdravom

Vladimír Anderko a Helena Pankuchová

Úplne úžasná pani poradkyňa, ďakujem jej za veľa vecí, za jej ochotu, trpezlivosť, pomoc aj poradenstvo. M.M.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.