12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-virtualna-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Bc. Martina Vaško Sabolová

Pobočka Prešov
Tel.: 0948 665 569
Email: hypoteky@archeus.sk
16 ročné skúsenosti
11 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Najdôležitejšie životné hodnoty sú: šťastná RODINA a spokojný DOMOV.

Ponúkam profesionalitu, pohodu aj celkom obyčajnú ľudskú podporu. Prinášam riešenia, odprevadím do cieľa. Cestou k spokojnému Domovu som vaším partnerom v oblasti  hypoterárneho sprostredkovania. 

Každý klient je pre mňa výnimočný, zaujíma ma jeho životná situácia a jeho očakávanie. Mojou najvačšou  prioritou  je vaša spokojnosť a naplnenie vašich predstáv.

Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov, moje získané skúsenosti sú z oblasti poisťovníctva a  bankovníctva. Z vlastnej bankovej praxe na pozícii manažera hypotekárnych obchodov,viem, že klienti radi ocenia profesionálny prístup a nadštandartné služby. Ak sa radi vyhnete dlhým radám v bankách a radšej uprednostňujete využivať Váš voľný čas s Vašimi blízkymi, ste u nás na správnom mieste. Vystihuje  ma etický prístup, profesionálne jednanie a odbornosť. Rada vám poradím ako efektívne sa dostať k finančným prostiedkom na zrealizovanie vašich predstáv ohľadom financovania, či rekonštrukcie nehnuteľnosti. Spoločne nájdeme z množstva možností váš najvýhodnejší hypo úver, ktorý vám splní sen  o Vašom DOMOVE.

 Pomoc odborníka je veľmi vyhľadávaná a  často je na nezaplatenie,  neváhajte ma kontaktovať. Som tu pre Vás. 

 

Referencie

Ďakujeme krásne za Vašu trpezlivosť a ochotu pomôcť nám s vybavením našej žiadosti aj v týchto časoch, keď banky zťažujú podmienky. Tak isto ďakujeme za Váš vysoko profesionálny prístup a ústretovosť počas celého času spolupráce. Ďakujeme za podávanie informácií či už mailom , telefonátmi a ochotu stretnúť sa aj mimo kancelárie a vo Vašom voľnom čase, kôli doplneniu písomností pre banku. Prajem len to najlepšie do budúcnosti a určite budem odporúčať Vás p. Vaško Sabolová a vaše služby svojim známym. Ešte raz srdečná vďaka. Martin D. Prešov

Chcel by som vám veľmi pekne poďakovať p. Vaško za ochotu ohľadom poradenstva úveru na bývanie. Aj napriek tomu,že úver nebol sprostredkovaný priamo cez vás, ste bola ochotná mi poradiť a pomôcť. Vďaka vám som bol oboznámený s možnosťou,že sa vrámci banky dá požiadať preplatenie 1% pokuty zo splatenia úveru, ak úver je navýšený v tej istej banke.  Priamo na nemenovanej  pobočke mi nebola žiadna takato informácia poskytnutá. Vďaka vám mi 1% preplatili  a banka mi vrátila pár stovák €.  Patrí vám veľká vďaka ešte raz ďakujem s pozdravom  Matúš K.

Ďakujem veľmi pekne za ústretový prístup a rýchle riešenie môjho problému, ktorý som potrebovala v tejto nie veľmi priaznivej dobe riešiť. 

Váš prístup k práci a k ľuďom, (k nám klientom), má veľmi oslovil už v minulosti, preto som Vaše služby vyhľadala aj v súčasnosti. 

Želám Vám do budúcna všetko dobré, pevné zdravie a veľa šťastia v práci aj v súkromnom živote. 

S pozdravom Miriam M.

Ďakujem veľmi pekne p. Vaško za vašu odbornú pomoc pri kúpe môjho bytu. Marianna P.

Ďakujem za všetky rady, odporúčania a zároveň za úpešné vybavenie úveru na bývanie.

Určtie aj do budúcna využijem Vaše služby, tak isto ich budem odporúčať aj vo svojom blízkom okolí. A.B.

 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za pomoc pri vybavovaní úveru a že v všetko prebehlo bez problémov.  Ak budem ešte niečo potrebovať alebo moji známi  a rodina určite využijeme Vaše  služby. L.T

Chceme sa Vám p. Vaško poďakovať  za Vašu spoluprácu pri vybavovaní nášho hypotekárneho úveru. Ďakujeme za Vaše nasadenie, ochotu a odbornú pomoc. Veľmi si ceníme, že ste nám venovali tolko vášho času, opakovane vysvetlovali, čomu sme nerozumeli a viedli nás krok po kroku k našej nehnutelnosti.

Barbora a Marek Havriloví

Chceme sa veľmi pekne poďakovať za vaše služby, rady a veľmi milý prístup, ktorými ste nám veľmi pomohli. Boli sme s Vami veľmi spokojní. S.T.

S manželkou oceňujeme veľmi ústretový, profesionálny prístup pani Vaško Sabolovej z Prešovskej pobočky. Ďakujeme za všetky rady a odporúčania. Jednoznačne odporúčame služby realitnej kancelárie ARCHEUS. 

Veľmi spokojná - ústretovosť - spolupracovitosť - vždy v kontakte, keď človek niečo potrebuje. Ďakujem.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.