12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

online-odhad-hodnoty2021.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Bc. Martina Vaško Sabolová

ARCHEUS reality Prešov
Tel.: +421 948 665 569
Email: hypoteky@archeus.sk
17 ročné skúsenosti
102 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Najdôležitejšie životné hodnoty sú: šťastná RODINA a spokojný DOMOV.

Ponúkam profesionalitu, pohodu aj celkom obyčajnú ľudskú podporu. Prinášam riešenia, odprevadím do cieľa. Cestou k spokojnému Domovu som vaším partnerom v oblasti  hypoterárneho sprostredkovania. 

Každý klient je pre mňa výnimočný, zaujíma ma jeho životná situácia a jeho očakávanie. Mojou najvačšou  prioritou  je vaša spokojnosť a naplnenie vašich predstáv.

Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov, moje získané skúsenosti sú z oblasti poisťovníctva a  bankovníctva. Z vlastnej bankovej praxe na pozícii manažera hypotekárnych obchodov,viem, že klienti radi ocenia profesionálny prístup a nadštandartné služby. Ak sa radi vyhnete dlhým radám v bankách a radšej uprednostňujete využivať Váš voľný čas s Vašimi blízkymi, ste u nás na správnom mieste. Vystihuje  ma etický prístup, profesionálne jednanie a odbornosť. Rada vám poradím ako efektívne sa dostať k finančným prostiedkom na zrealizovanie vašich predstáv ohľadom financovania, či rekonštrukcie nehnuteľnosti. Spoločne nájdeme z množstva možností váš najvýhodnejší hypo úver, ktorý vám splní sen  o Vašom DOMOVE.

 Pomoc odborníka je veľmi vyhľadávaná a  často je na nezaplatenie,  neváhajte ma kontaktovať. Som tu pre Vás. 

 

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Hlasová referencia

S pani Martina Vaško Sabolová som bola nad mieru spokojná,snažila sa mi dokonca pomôcť aj z vecmi, ktoré už nesúviseli z predajom.Ďakujem. Miroslava Obročníková

Veľmi pekne ďakujeme, veľmi sme spokojný a hodnotíme prístup a pomoc vo všetkých našich otázkach číslom10. S pozdravíom Jozef Pančura

Ďakujeme za vašu ochotu a snahu ktorá siaha cez hranice pracovných povinností. Od prvej chvíle som nadobudla vážny záujem o mňa, ako o klienta, ktorý pretrvával až do úspešného konca našej spolupráce. Jednoznačne odporúčam.M.O.

Chceli by sme sa  Vám  poďakovať za skvelú spoluprácu. Od začiatku nášho telefonického rozhovoru som cítil že som v dobrých rukách. Veľmi profesionálny prístup bol z Vašej strany a hlavne ľudský. Určite som s Vami spokojný a vašu spoločnosť Archeus budem odporúčať.Ešte raz Vám Veľmi pekne Ďakujeme. Pozdravuje Vás Pančura Jozef z. Rodinou a veľa zdravia v dnešnej dobe. Do skorého videnia 

 Pani Martina Vaško Sabolová,
pozdravujem Vás a ďakujem za Váš čas a ochotu, ktorú ste mi opätovne venovali.
Myslím, že nič v živote sa nedeje náhodou. Ďakujem Pánu Bohu, že mi vás poslal do cesty prostredníctvom vášho skvelého kolegu...
Ste anjel s ľudskou tvárou. Oceňujem vašu odbornosť, ústretovosť, empatickosť, trpezlivosť a pohodu pri stretnutí so zákazníkom. 
Som presvedčená, že spoločnosť Archeus vďaka filozofii založenej na ľudskosti a ochote pomáhať, prežije veľmi dlho...
Som vďačná, že som mala tú česť spoznať Vás. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami a určite budem podávať len pozitívne referencie na Vašu adresu a odporúčať vaše služby mojim priateľom a známym.

Veľká spokojnosť so službamip. Vaško Sabolovej. Profesionálny, flexibilný a veľmi ochotný prístup ku všetkým požiadavkám klienta. Ďakujeme. Homola A.

Úplna spokojnosť. Môžem len vrelo odporúčať. Ďakujem krásne ešte raz! E.

Hlasová referencia

Dôvera je krehká vec, ktorá sa nezískava ľahko. Preto si veľmi vážime dôveru našich partnerov a vzájomnú spoluprácu, ktorá vedie ich spokojnosti. Ďakujeme za váš názor a veľmi pekne vyjadrenie sa, nielen na moju osobu, ako aj na spoločnosť.

ĎAKUJEME
P. Martina Vaško, je naozaj hypotekárny špecialista na správnom mieste. Vo svojej práci sa vyzná, má prehľad a vždy vie podať správne, pravdivé a rýchle odpovede. 
Vďaka pani Vaško, sme zvládli kúpu bytu. Previedla nás celým procesom od začiatku až do konca. Vždy bola nápomocná a profesionálna počas celého procesu. Ceníme si jej ľudskosť, empatiu a snahu nastaviť podmienky pre daného klienta.
Nech sa Vám darí.
S úctou 
Rodina Rohunová

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.