12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Bc. Martina Vaško Sabolová

Prešov
Tel.: 0948 665 569
Email: hypoteky@archeus.sk
17 ročné skúsenosti
43 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Najdôležitejšie životné hodnoty sú: šťastná RODINA a spokojný DOMOV.

Ponúkam profesionalitu, pohodu aj celkom obyčajnú ľudskú podporu. Prinášam riešenia, odprevadím do cieľa. Cestou k spokojnému Domovu som vaším partnerom v oblasti  hypoterárneho sprostredkovania. 

Každý klient je pre mňa výnimočný, zaujíma ma jeho životná situácia a jeho očakávanie. Mojou najvačšou  prioritou  je vaša spokojnosť a naplnenie vašich predstáv.

Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov, moje získané skúsenosti sú z oblasti poisťovníctva a  bankovníctva. Z vlastnej bankovej praxe na pozícii manažera hypotekárnych obchodov,viem, že klienti radi ocenia profesionálny prístup a nadštandartné služby. Ak sa radi vyhnete dlhým radám v bankách a radšej uprednostňujete využivať Váš voľný čas s Vašimi blízkymi, ste u nás na správnom mieste. Vystihuje  ma etický prístup, profesionálne jednanie a odbornosť. Rada vám poradím ako efektívne sa dostať k finančným prostiedkom na zrealizovanie vašich predstáv ohľadom financovania, či rekonštrukcie nehnuteľnosti. Spoločne nájdeme z množstva možností váš najvýhodnejší hypo úver, ktorý vám splní sen  o Vašom DOMOVE.

 Pomoc odborníka je veľmi vyhľadávaná a  často je na nezaplatenie,  neváhajte ma kontaktovať. Som tu pre Vás. 

 

Zo života makléra

Referencie

Ďakujem p. Vaško Sabolovej za profesionálny a ľudský prístup. Naša situácia ktorá sa zdala dosť komplikovaná s predajom dvoch nehnuteľností a kúpi vysnívaného bývania, ubehla bez akéhokoľvek problému. Veľká vďaka, svoju prácu robíte perfektne. Ďakujeme Sedláková
 

Spolu s manželom Vám veľmi pekne ďakujeme za rýchle a hlavne pre nás úspešné získanie potrebnej hypotéky, čím sme si mohli splniť sen o spoločnom bývaní. Veľmi príjemne sa nám s Vami komunikovalo a ďakujeme za cenné rady a odsprevádzanie v celom tomto procese. 

Nech sa Vám v tom, čo robíte naďalej takto darí, prajeme veľa úspešných zrealizovaní hypo úverov a spokojných klientov. 

Želáme všetko dobré. S pozdravom,manželia Sekerákovci 

Profesionalita, ľudský prístup, odbornosť, úprimný záujem o klienta, promptnosť pri vybavovaní. Spoluprácu s pani Vaško Sabolovou odporúčam každému, kto sa rozhodne riešiť hypotéku. Ďakujeme ešte raz. D.S.

Poďakovanie spokojného klienta za ochotu, ústretovosť a hľadanie riešenia..A.Š.

Pozitívne hodnotím profesionálny prístup maklérky. Všetky potrebné záležitosti spojené s predajom vyriešila vo veľmi krátkom čase. Našla vhodných kupujúcich a vyriešila úspešne financovanie. Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo a bez problémov, celý proces za 2týždne. Veľká spokojnosť.V.A.
 

Vrelo odporúčam, rýchle a profesionálne vybavenie úveru, výborná komunikácia, spokojnosť na 100percent, ešte raz ďakujeme. Kandráčová T.
 

Ak hľadáte odbornosť, ústretovosť, trpezlivosť a hladký priebeh pri vybavovaní hypo a úveru, odporúčame p. Vaško Sabolovú. Príjemná ochotná, rada vysvetlí a poradí. Ďakujeme za vašu pomoc radu, informácie. Jaroslav B.

Chcela by som sa srdečne poďakovať p. Vaško Sabolovej za veľmi cenné rady, ktoré mi poskytla.  Všetko mi zrozumiteľne vysvetľovala, opýtala sa,  či rozumiem všetkému. Určite jej pomoc ešte v budúcnosti využijem. Naozaj ľudský prístup, ochota. 

Ďakujem. Katarina S.

Ďakujeme za všetko čo ste pre nás urobili. Maximálna spokojnosť. Odporúčame ďalej. J.L.

S pani Vaškovou máme úspešne získane dve hypotéky. Spolupráca s ňou bola na vysokej úrovni. Veľká ochota riešiť situácie. Určite odporúčame. Ďakujeme. V.P.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.