12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Bc. Martina Vaško Sabolová

Pobočka Prešov
Tel.: 0948 665 569
Email: hypoteky@archeus.sk
16 ročné skúsenosti
17 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Najdôležitejšie životné hodnoty sú: šťastná RODINA a spokojný DOMOV.

Ponúkam profesionalitu, pohodu aj celkom obyčajnú ľudskú podporu. Prinášam riešenia, odprevadím do cieľa. Cestou k spokojnému Domovu som vaším partnerom v oblasti  hypoterárneho sprostredkovania. 

Každý klient je pre mňa výnimočný, zaujíma ma jeho životná situácia a jeho očakávanie. Mojou najvačšou  prioritou  je vaša spokojnosť a naplnenie vašich predstáv.

Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov, moje získané skúsenosti sú z oblasti poisťovníctva a  bankovníctva. Z vlastnej bankovej praxe na pozícii manažera hypotekárnych obchodov,viem, že klienti radi ocenia profesionálny prístup a nadštandartné služby. Ak sa radi vyhnete dlhým radám v bankách a radšej uprednostňujete využivať Váš voľný čas s Vašimi blízkymi, ste u nás na správnom mieste. Vystihuje  ma etický prístup, profesionálne jednanie a odbornosť. Rada vám poradím ako efektívne sa dostať k finančným prostiedkom na zrealizovanie vašich predstáv ohľadom financovania, či rekonštrukcie nehnuteľnosti. Spoločne nájdeme z množstva možností váš najvýhodnejší hypo úver, ktorý vám splní sen  o Vašom DOMOVE.

 Pomoc odborníka je veľmi vyhľadávaná a  často je na nezaplatenie,  neváhajte ma kontaktovať. Som tu pre Vás. 

 

Referencie

Ďakujem Vám za skvelú prácu pri našej agende. Pevne verím, že vás čoskoro budem opäť kontaktovať pre vybavenie úveru na dom (november, december 2020). Václav Prusák
 

Ďakujem Vám za to, ako ste vždy ohľaduplne, promptne a kedykoľvek so mnou prediskutovali moje otázky, prebrali nejasnosti, všetko zakaždým k môjmu pochopeniu jednoducho vysvetlili, a tak som mala podrobný prehľad o každom kroku k môjmu hypo úveru. Cením si Váš seriózny prístup, otvorenosť, ochotu a vždy láskavú a ústretovú komunikáciu. O poslednom kroku - čerpanie hypotéky, má rovnako ako Vy informovala i banka sms-správou - v tej chvíli sa mi uľavilo a bola som šťastná ako to krásne všetko dopadlo, a že sa to podarilo a ja budem bývať konečne vo svojom. Sama som si často hovorila ako to krásne, plynule a rýchlo prebieha a ako som vďačná, že zastrešujete všetky služby a pomáhate mi so všetkým ohľadom bývania. Vaše služby (prístup, serióznosť, precíznosť, otvorenosť, komunikáciu ...) budem len vrelo odporúčať známym. Rovnako i ja, ak by som niekedy do budúcna riešila predaj, kúpu, či prenájom nehnuteľnosti alebo prehodnotenie hypotéky určite sa na Vás rada znovu obrátim.

Rada by som sa touto cestou poďakovala za spoluprácu a skúsenosti spojené so spoluprácou s pani Martinou Vaško Sabolovou. S jej službami som bola nad mieru spokojná. Pri každom stretnutí vždy milý, ústretový a profesionálny prístup. O všetkých aktuálnych veciach ohľadom vybavovania mojej hypotéky som bola ihneď informovaná. Vrele odporúčam všetkým potencionálnym klientom, aby sa s dôverou zverili do rúk tejto skvelej hypotekárnej špecialistky. 

S Pani Vaško Sabolovou je radosť spolupracovať. Je veľmi milá, príjemná ochotná,rada poradí a vysvetlí. Kúpa bytu, ktorú sme spolu riešili, prebehla hladko a hlavne rýchlo. Takto to má vyzerať,keď zveríte svoje.,,starosti" do rúk profesionála. Môžme len odporúčiť. Ešte raz ďakujeme! Milan Mičinec

Sieť realitných kancelárií Archeus v Prešove som vyhľadala na odporúčanie známeho, ktorý mal len pozitívne skúsenosti, či s predajom vlastného bytu, či s hľadaním podnájomníkov cez Archeus sieť realitných kancelárií v Prešove.

Keďže nastal čas, aby som začala riešiť svoj vlastný byt rozhodla som sa zájsť priamo na pobočku.

S úsmevom ma privitala  p. Bc,. Martina Vaško Sabolová a s veľmi ústretovým prístupom si vypočula moje požiadavky, čo očakávam a čo hľadám, zároveň mi krásne vysvetlila celý priebeh a postup pri hľadaní môjho bytu.

Veľmi ma potešilo, že na jednom mieste dokážem vyriešiť všetko, jednak, že mi realitná kancelária pomôže s hľadaním bytu a zároveň sa postará o všetky právne úkony, prepisy odpisy, či vybavenie hypotéky k nájdenému bytu.

P. Vaško Sabolová mi krásne vysvetlila aj prepočítala, ako by to bolo s mojou hypotékou, akým spôsobom by som to mohla riešiť, predostrela mi niekoľko variant riešenia, krytia hypotéky, dokonca mi pomohla vysvetliť nejaké veci mojej mamine. Pravidelne ma od prvej chvíle kontaktuje po telefóne a zakaždým odpovie na moju novovzniknutú otázku, komunikácia je skvelá. Oceňujem jej snahu, odbornosť a ľudský  prístup  - .v dnešnej dobe sa to nevidí často.

Ja som maximálne spokojná, keďže kladiem dôraz na zodpovednosť, komunikáciu a precíznosť, sama som taká, môžem určite smelo odporúčať všetkým, ktorý potrebujú riešiť bývanie, či financovanie hypotékou. S prianím príjemného dňa Jaroslava D.

Ďakujem Vám za konzultáciu. Vážim si Váš prístup ku mne ako klientovi. Bol po odbornej stránke vysoko profesionálny, ale zároveň aj mimoriadne ľudský. Jozef L.

Ďakujeme krásne za Vašu trpezlivosť a ochotu pomôcť nám s vybavením našej žiadosti aj v týchto časoch, keď banky zťažujú podmienky. Tak isto ďakujeme za Váš vysoko profesionálny prístup a ústretovosť počas celého času spolupráce. Ďakujeme za podávanie informácií či už mailom , telefonátmi a ochotu stretnúť sa aj mimo kancelárie a vo Vašom voľnom čase, kôli doplneniu písomností pre banku. Prajem len to najlepšie do budúcnosti a určite budem odporúčať Vás p. Vaško Sabolová a vaše služby svojim známym. Ešte raz srdečná vďaka. Martin D. Prešov

Chcel by som vám veľmi pekne poďakovať p. Vaško za ochotu ohľadom poradenstva úveru na bývanie. Aj napriek tomu,že úver nebol sprostredkovaný priamo cez vás, ste bola ochotná mi poradiť a pomôcť. Vďaka vám som bol oboznámený s možnosťou,že sa vrámci banky dá požiadať preplatenie 1% pokuty zo splatenia úveru, ak úver je navýšený v tej istej banke.  Priamo na nemenovanej  pobočke mi nebola žiadna takato informácia poskytnutá. Vďaka vám mi 1% preplatili  a banka mi vrátila pár stovák €.  Patrí vám veľká vďaka ešte raz ďakujem s pozdravom  Matúš K.

Ďakujem veľmi pekne za ústretový prístup a rýchle riešenie môjho problému, ktorý som potrebovala v tejto nie veľmi priaznivej dobe riešiť. 

Váš prístup k práci a k ľuďom, (k nám klientom), má veľmi oslovil už v minulosti, preto som Vaše služby vyhľadala aj v súčasnosti. 

Želám Vám do budúcna všetko dobré, pevné zdravie a veľa šťastia v práci aj v súkromnom živote. 

S pozdravom Miriam M.

Ďakujem veľmi pekne p. Vaško za vašu odbornú pomoc pri kúpe môjho bytu. Marianna P.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.