12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Richard Bujda

ARCHEUS reality Bardejov
Tel.: 0905 665 548
Email: richardbujda@archeus.sk
13 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Moja práca, Váš pokoj.

Uvažujete o predaji nehnuteľnosti v Bardejove a chcete predať VÝHODNE a BEZPEČNE?

Rozhodli ste sa predávať svoju nehnuteľnosť v Bardejove cez realitku no neviete ako zvoliť toho najlepšieho realitného makléra alebo najlepšiu realitnú kanceláriu?

Pri výbere toho najlepšieho realitného makléra by ste mali zohľadniť 4 kritéria:

1. Referencie

2. Históriu realitnej kancelárie

3. Kvalitu a rozsah služieb realitného makléra/kancelárie

4. Cenu služieb.

Keďže chcem byť obchodým partnerom dlhodobo, svoj čas a prácu realitného makléra vynakladám plne na šetrenie času a peňazí svojich klientov. Vaše problémy a starosti pri predaji či kúpe nehnuteľnosti sú mojou prácou ktorej výsledkom musí byť úspešný obchod so spokojnosťou na oboch stranách.

Ukážem Vám ako predávať nehnuteľnosti za najlepšie ceny, aj bez zažitých pravidel a zvyklostí realitných kancelárií. Práca realitného makléra by mala slúžiť na uľahčenie a zjednodušenie procesu predaja či kúpy nehnuteľnosti. Myslím, že najlepší realitný maklér by mal disponovať profesionalitou, ľudskosťou a ochotou pomocť klientom v obchodoch, ktoré končia úspešne.

Presvedčte sa sami, že aj v Bardejove je možné robiť to na úrovni a pritom za "rozumné peniaze".

Našou prácou prinášame inovácie zo sveta realít do mesta Bardejov už 12 rokov!

Zo života makléra

Referencie

Profesionálny prístup a príjemné vyjadrovanie, odporúčam všetkými piatimi. Marián N.

S prácou p. Richarda Bujdu som veľmi spokojná. Ďakujem mu za všetky rady a pomoc ktorú mi poskytol.

M. Segeďová

Bola som veľmi spokojná so spoluprácou s ARCHEUSOM. Všetko bolo vybavené rýchlo,  bez zbytočného zdržania. Boli trpezliví odpovedať na všetky moje otázky! Určite by som doporučila spoluprácu s Archeus mojim známym! Ďakujeme vám veľmi pekne za náš nový domov!

Olena K.

Prácu pána Richarda Bujdu veľmi oceňujeme. Na prvý pohľad zložitejší predaj nášho bytu, pán Bujda vyriešil veľmi promtne a tým sa celý priebeh predaja uskutočnil maximálne hladko jeho šikovnosťou a flexibilitou. Za čo sme veľmi vďační a pán Bujda má naše odporúčanie. 
Pavol Dančanin s manželkou

Realitného makléra Richarda Bujdu a realitnú kanceláriu Archeus určite odporúčame každému, výborná komunikácia, skvelé jednanie a prístup. Profesionálna prezentácia bytu pomocou 3D prehliadky a fotiek nás veľmi oslovili, a zároveň aj presvedčili, na osobnú obhliadku sme šli už rozhodnutí daný byt kúpiť. Realitný maklér Richard bol skvele pripravený odpovedať na naše otázky a celkovo komunikácia s ním je veľmi priama a profesionálna. Ďakujem a odporúčam.

J.R.

Vrelo odporúčam makléra, ochotný prístup, jednanie rozumne a vysvetlenie bez zbytočných komplikácií, realizácia obhliadok po vzájomnej dohode, odborné zrealizovaná 3D prehliadka, priame jednanie a komunikácia. Ďakujem. Patrik H., Bardejov

Veľká spokojnosť s priebehom kúpy nehnuteľnosti, s prístupom a komunikáciou realitného makléra a s vybavením hypotéky. 
Ďakujem a zároveň odporúčam!!

Môžem len odporúčiť pobočku v Bardejove, vysoko profesionálny prístup p. Vladimíra Bujdu pri realizácii kúpy nehnuteľnosti, ako aj prístup p. Richarda Bujdu pri obhliadke nehnuteľnosti. Veľmi korektné a operatívne riešenie kúpy nehnuteľnosti a veľká ústretovosť pri poradenstve počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti od obhliadky, až po odovzdanie. Maroš K.

S pánom Richardom Bujdom som bol veľmi spokojný, ochota, férovosť a komunikácia. Určite odporúčam všetkými desiatimi... Ďakujem. Mgr. Valér K.

Richard Bujda, spolupráca s Tebou bola jednoznačne veľmi príjemná a profesionálna. Rozhodne vždy odporúčim vašu realitnú spolocnosť priateľom a známym, pretože som s vami mal len dobré skúsenosti. Ďakujem vám ešte raz za skvelý a profesionálny prístup. Dávid M.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.