12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Richard Bujda

Pobočka Bardejov
Tel.: 0905 665 548
Email: richardbujda@archeus.sk
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Moja práca, Váš pokoj.

Uvažujete o predaji nehnuteľnosti v Bardejove a chcete predať VÝHODNE a BEZPEČNE?

"Spokojný klient je pre mňa viac ako provízia.."

Ukážem Vám ako predávať nehnuteľnosti za najlepšie ceny, aj bez zažitých pravidel a zvyklostí realitných kancelárií.

Presvedčte sa sami, že je možné robiť to na úrovni, bezpečne, jednoducho a pritom za "rozumné peniaze".

 

facebook-makler-archeus.pnginstagram-makler-archeus.png

Zo života makléra

Referencie

Môžem len odporúčiť pobočku v Bardejove, vysoko profesionálny prístup p. Vladimíra Bujdu pri realizácii kúpy nehnuteľnosti, ako aj prístup p. Richarda Bujdu pri obhliadke nehnuteľnosti. Veľmi korektné a operatívne riešenie kúpy nehnuteľnosti a veľká ústretovosť pri poradenstve počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti od obhliadky, až po odovzdanie. Maroš B.

S pánom Richardom Bujdom som bol veľmi spokojný, ochota, férovosť a komunikácia. Určite odporúčam všetkými desiatimi... Ďakujem. Mgr. Valér K.

Richard Bujda, spolupráca s Tebou bola jednoznačne veľmi príjemná a profesionálna. Rozhodne vždy odporúčim vašu realitnú spolocnosť priateľom a známym, pretože som s vami mal len dobré skúsenosti. Ďakujem vám ešte raz za skvelý a profesionálny prístup. Dávid M.

Spoločnosť ARCHEUS som registroval, no osobnú skúsenosť som nemal žiadnu. Po vzhliadnutí inzerátu tejto spoločnosti som sa rozhodol kontaktovať realitného makléra pána Richarda Bujdu, ktorý bol uvedený ako kontaktná osoba pri danom inzeráte. Z nášho prvého telefonátu som mal dobrý pocit, pretože som dostal odpovede na moje základné otázky k inzerátu. Následne som ho poprosil aby mi zistil dodatočné informácie, ktoré boli už adresované predávajúcemu. Celkovo komunikáciu chválim na výbornú, pretože aj keď sa mu nepodarilo spojiť s predávajúcim, nenechal ma čakať v neistote, ale rovno ma o tom informoval s tým, že ma bude kontaktovať akonáhle sa s predávajúcim spojí. Po niekoľkých telefonátoch a  nájdení spoločnej zhody s predávajúcim prišli na rad papierovačky, ktoré pripravil pán Bujda, resp. všetky veci pripravil pán Buda. Ja som už iba prišiel k nemu do kancelárie a podpísoval papiere :)  Suma summarum maximálna spokojnosť. Mário P.

p. Richard Bujda a cely kolektív ARCHEUS Bardejov. Ústretový a ochotný prístup od prvého pozretia fotiek, cez obhliadku chaty až po jej predaj. Veľmi pekne ďakujeme za splnenie nášho sna. Krásny deň. 

Bol som veľmi spokojný s prípravou predaja nehnuteľnosti. Komunikácia medzi mnou a realitným maklérom bola na veľmi dobrej úrovni,  či už sa jednalo o pracovnú dobu alebo mimo nej. Ako veľké plus by som chcel vyzdvihnúť veľmi pekne spracovanú 3D prehliadku, ktorá umožní potencionálnemu kupcovi nahliadnuť do nehnuteľnosti v pohodlí domova cez počítač.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.