12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Lucia Mochnáčová

Kežmarok
Tel.: 0918 490 983
Email: mochnacova@archeus.sk
16 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Predaj či kúpa nehnuteľnosti je dôležitým životným krokom pre každého z nás. Realitný maklér by mal svojím osobným a profesionálnym prístupom uľahčiť celý proces predaja alebo kúpy nehnuteľnosti všetkým zúčastneným stranám. Vďaka svojím dlhoročným skúsenostiam s prácou s ľuďmi verím, že ak sa k profesionalite pridá citlivý a ľudský prístup, môže zanechať v pamäti klienta pozitívne spomienky na jednu z jeho najdôležitejších investícií v živote.

Spokojný klient a pocit z dobre vykonanej práce sú pre mňa alfou a omegou. Obráťte sa na mňa aj Vy a premeňte svoj sen o novom bývaní na skutočnosť. Ďakujem za Vašu dôveru.

Zo života makléra

Referencie

Veľmi pekne chcem poďakovať  maklérke Lucii Mochnáčovej  za  profesionálny prístup, ústretovosť a promtnosť  vybavenia  potrebných dokladov.   S pozdravom I.K.

S prístupom realitnej maklérky  pani Lucie Mochnáčovej som bola veľmi spokojná, všetko vybavila a kúpa prebehla bez problémov, pomohla so všetkým a bola veľmi nápomocná. Ako osoba je príjemná a milá. Môžem len odporúčať spoluprácu s ňou.

Odporúčame boli sme veľmi spokojní

Maximálna spokojnosť , profesionálny a ľudský prístup realitnej maklérky p.Mochnáčovej. Určite odporúčame pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.

Výborná spolupráca, služby. Ďakujem pani Mochnáčovej

Lucia Mochnáčová, chcem sa poďakovať za pomoc, pri predaji nehnuteľnosti. Oceňujem prístup a odbornosť. Vďaka patrí celému tímu, ktorý sa podieľal na predaji. Kto hľadá, alebo chce predať, určite sa obráťte na odborníka. Z.B.

S obhliadkou a následnou kúpou nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný a hlavne s rýchlosťou ako ste to všetko dokázali vybaviť. Ďakujem.

Páčia sa mi videá, ktoré máte k niektorým ponukám. Pozerám niekedy viacero ponúk, takže môžem porovnávať, a ako som spomínal pre mňa ste TOP na Sk, vytvoril som si "kladný" vzťah k Archeus-u, pretože som bol spokojný v minulosti, a taktiež sa poznáme už dlhšie aj s pánom Hostom, aj s pani Hostovou. Ich služby boli tiež na profesionálnej úrovni, aj s poradenstvom.. Tak držím palce aj Vám, ak ste sa rozhodli, venovať sa realitám, myslím, že ste v tej správnej "realitke"..

Boli sme veľmi spokojní, odporúčame.

Výborne, nadmieru spokojnosť, v každom ohľade. Profesionálny prístup.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.