Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

predaj-nehnutelnosti-realitna-kancelaria-archeus.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

Viliam Frankovič

Pobočka Spišská Nová Ves
Tel.: 0915 948 552
Email: frankovic@archeus.sk


Mám veľa spokojných klientov, aj referencie na moju prácu čo ma posúva ďalej a presviedča ma o tom, že svoju prácu robím dobre a zodpovedne.

Obchodu s realitami sa venujem od roku 2010 a za túto dobu som získal množstvo skúsenosti s uspešným predajom nehnuteľností. Snažím sa všetky obchody dotiahnuť do konca aj keď nie je to stále jednoduché .

Moja práca – môj koníček a tak aj náročné prípady dotiahnem do úspešného konca.

Referencie

Veľmi dobrá komunikácia, ústretovosť a snaha rýchlo a kvalitne vyriešiť. Oceňujem predovšetkým profesionálny a ľudský prístup pána Frankoviča. Určite doporučujem!

S realitnou kanceláriou Archeus, konkrétne p. Frakovičom a p. Frankovičovou, sme boli maximálne spokojný. Ústretoví, všetko vysvetlili, čo sme potrebovali vedieť. Odporúčam.

Ak by sme sa rozhodli pre kúpu dalšej nehnutelnosti určite by sme opäť oslovili realitnú kanceláriu  Archeus -pána Frankoviča. 
Milý, ochotný, výborná komunikácia s predávajúcimi a kupujúcimi. Ďakujeme.

Veľmi pekne ďakujeme pánovi Frankovičovi a aj jeho manželke za ich super jednanie, ochotu, trpezlivosť, ústretovosť  - vo všetkom aj so všetkým nám pomohli...Boli sme s ich spoluprácou veľmi spokojní a odporučili sme ich aj známym. Sú to ľudia s veľkým srdcom. Ďakujeme.

Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. maklérovi Frankovičovi z RK ARCHEUS SNV za sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti v Krompachoch. Jednanie s ním bolo na vysoko profesionálnej úrovni, v dohodnutom termíne s príjemným vystupovaním. Všetky písomné náležitosti a doklady spojené s predajom vybavil promptne, bez prieťahov - ja som ich iba skontrolovala a potvrdila podpisom. Doporučujem aj novým klientom, ktorí majú záujem o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti, aby sa s dôverou obrátili na RK ARCHEUS SNV a to konkrétne na pána Frankoviča. Ďakujem. 

Veľmi veľká spokojnosť s pánom Frankovičom. Má veľmi dobrú komunikáciu s klientom a vie poradiť. Sme nadmieru spokojní. Ďakujeme.

Z prvého stretnutia s pánom Frankovičom som bola maximálne spokojná. Ústretové, profesionálne jednanie. Vyvolalo vo mne dobrý dojem a pozitívum.

Veľmi pekne ďakujem maklérovi pánovi Frankovičovi za profesionalny, nevtieravy pristup.

So službami realitnej kancelárie Archeus  som veľmi spokojný ako aj s prácou makléra p. Frankoviča, s ktorým sme mali veľmi dobrú komunikáciu. Reagoval promptne a ochotne. Hodnotím  ho najvyššou známkou! 

Touto cestou sa chcem srdečne poďakovať realitnej kancelárii  ARCHEUS - p. Viliamovi Frankovičovi. Veľmi pekne ďakujem za Vašu ústretovosť, odbornosť a ochotu pri kúpe už  nášho rodinného domu. Som maximálne spokojná od úplného začiatku až po doriešenie predaja. Určite Vás budem len odporúčať. Srdečná vďaka