Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-oprava.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

archeus-banner-tiper.png

Profil makléra

Viliam Frankovič

Pobočka Spišská Nová Ves
Tel.: 0915 948 552
Email: frankovic@archeus.sk


Mám veľa spokojných klientov, aj referencie na moju prácu čo ma posúva ďalej a presviedča ma o tom, že svoju prácu robím dobre a zodpovedne.

Obchodu s realitami sa venujem od roku 2010 a za túto dobu som získal množstvo skúsenosti s uspešným predajom nehnuteľností. Snažím sa všetky obchody dotiahnuť do konca aj keď nie je to stále jednoduché .

Moja práca – môj koníček a tak aj náročné prípady dotiahnem do úspešného konca.

Referencie

Veľmi veľká spokojnosť s pánom Frankovičom. Má veľmi dobrú komunikáciu s klientom a vie poradiť. Sme nadmieru spokojní. Ďakujeme.

Z prvého stretnutia s pánom Frankovičom som bola maximálne spokojná. Ústretové, profesionálne jednanie. Vyvolalo vo mne dobrý dojem a pozitívum.

Veľmi pekne ďakujem maklérovi pánovi Frankovičovi za profesionalny, nevtieravy pristup.

So službami realitnej kancelárie Archeus  som veľmi spokojný ako aj s prácou makléra p. Frankoviča, s ktorým sme mali veľmi dobrú komunikáciu. Reagoval promptne a ochotne. Hodnotím  ho najvyššou známkou! 

Touto cestou sa chcem srdečne poďakovať realitnej kancelárii  ARCHEUS - p. Viliamovi Frankovičovi. Veľmi pekne ďakujem za Vašu ústretovosť, odbornosť a ochotu pri kúpe už  nášho rodinného domu. Som maximálne spokojná od úplného začiatku až po doriešenie predaja. Určite Vás budem len odporúčať. Srdečná vďaka

S maklérom pánom Frankovičom som bol spokojný. Všetko bolo super vysvetlené.Ďakujem.

S priebehom kúpy nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný, všetko bolo maximálne profesionálne, za čo Vám veľmi pekne ďakujem.

S maklérom p. Frankovičom sme boli spokojní, naše otázky zodpovedal, oceňujeme najmä flexibilitu - bol ochotný prísť aj v nedeľu na úkor svojho voľného času, pôsobil príjemným dojmom.

ARCHEUS realitná kancelária je v mojom rebríčku realitných kancelárii na prvom mieste. Služby, ktoré poskytuje, sú perfektné. Zo strany realitného makléra pána Frankoviča voči klientom je maximálna ústretovosť a profesionalita. Ako klient tejto realitnej kancelárie, som bola veľmi spokojná. Je to realitná kancelária na úrovni. Budem odporúčať i naďalej služby tejto realitnej kancelárie.

Vysoký profesionálny prístup, okamžitá ústretovosť a vyhovenie v neštandardných podmienkach a požiadavkách klienta, zabezpečenie všetkých potrebných informácií, absolútne seriózne jednanie a v neposlednom rade príjemné vystupovanie a spoľahlivosť realitného makléra.