12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Mgr. Gabriela Bodová

ARCHEUS reality Trnava
Tel.: +421 917 537 214
Email: bodova@archeus.sk
5 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Práca realitného makléra nie je len o predaji, ale hlavne o komunikácií s ľuďmi, poskytovaním nadštandardného servisu čo je pre nás v rodine Archeus samozrejmosťou. Pre mnohých je predaj či kúpa nehnuteľnosti udalosťou, ktorá sa stane raz život, preto je dôležité mať po svojom boku profesionála, ktorý zastreší celý obchod. Za nás hovoria naše referencie od spokojných klientov. 

Spokojnosť klientov je to, čo ma posúva vpred.  Teší ma, že môžem využívať moje 15 ročné skúsenosti z obchodu. Neustále školenia, podpora marketingového oddelenia a technickej podpory nás udržiava na popredných miestach medzi realitnými kanceláriami. Radi Vás privítame na našej pobočke Arecheus reality Trnava

Referencie

Vážim si profesionalitu a ochotu. p Bodovej doporučujem vrelo

Vysoko profesionálny prístup a neskutočná ochota a obetavosť aj nad rámec svojej práci ... veľmi si to vážim a vrelo doporučujem

Dobrý deň prajem,
ako zákazník - kupujúci Vašej realitnej kancelárie som bol maximálne spokojný s prácou realitnej maklérky p. Gabriely Bodovej.
Pozitívne hodnotím uvoľnený, ale napriek tomu vysoko profesionálny prístup. Ochota a trpezlivosť pri všetkých mnou požadovaných otázkach  ma príjemne prekvapila. Obzvlášť ma prekvapila ponuka nehnuteľnosti na webe s možnosťou prehliadky vo formáte 3D ako i prezentačné video natočené p. Bodovou pre konkrétnu nehnuteľnosť. Ďakujem jej za rýchle a bezproblémové prevedenie cez nákup nehnuteľnosti. Vidím, že sa v tomto hodnotení neudeľujú hviezdičky, ale pre mňa 5 z 5. 
Určite si na p. Bodovú nechávam kontakt pre prípad potreby služieb v oblasti realít.
S pozdravom a úctou Miroslav Ševcech.
S pozdravom a úctou Miroslav Ševcech.

Pani Gabriela Bodová je od prvého stretnutia ústretová, prispôsobila svoj program môjmu času, detailne popísala spoluprácu. Som veľmi spokojný a verím, že budem aj naďalej. 
Ďakujem

Dobrý deň,p Bodová Gabriela Mgr, je veľmi milá  pani,ktorá  mi nevtieravým spôsobom predstavila nehnuteľnosť.Okrem toho fundovane odpovedala na moje otázky a s prehľadom dokázala poradiť.Ak bude príležitosť,rada vyhľadám odbornú pomoc u p.Bodovej.

 

Pani Katarína

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.