12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

hlasovka-sutaz-banner.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

BA - realitný maklér

Maroš Goga

ARCHEUS Bratislava Premium
Tel.: +421 948 696 979
Email: goga@archeus.sk
4 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Svet realít ma nesmierne zaujímal od ranného veku a vždy ma fascinovala predstava vlastného bývania, vlastného súkromia, vlastného útočiska zariadeného podľa svojich predstáv a snov. Roky som pracoval vo svete financií, ale práca realitného makléra bola stále mojou podvedomou túžbou.

Zlom nastal v momente kedy som predával byt a zároveň kupoval dom. Všetko to bolo rýchle, veľmi stresujúce a dokonca manželka bola v ôsmom mesiaci tehotesntva.  Vtedy som si uvedomil, že práve kúpa nehnuteľnosti je veľký krok, ktorý väčšina ľudí robí raz za život. Pokiaľ ste hodený do vody a neviete ako to chodí, aká ja časová náročnosť predaja, čo všetko je potrebné v rámci byrokracie a administratívnych úkonov zariadiť,  a ešte k tomu potrebujete pracovať a zariaďovať milión ďalších vecí, tak je to situácia, ktorú neprajem nikomu. Vtedy pre mňa vyhľadanie realitnej kancelárie bolo správnym krokom, ktorý nám ušetril nielen čas ale aj "nervy".

Aj preto som sa rozhodol v realitách začať, aby som vedel podať pomocnú ruku ako predávajúcim tak aj kupujúcim. Vybral som realitnú kanceláriu Archeus Premium a som nesmierne rád, že aj oni si vybrali mňa. Týmto by som rád vyzdvihol prístup môjho mentora p. Hestericovej, ktorá je skutočným lídrom v oblasti práce s ľuďmi.  Skúsenosti šľachtia a viac ako 20 rokov práce v realitnom sektore je jej obrovská vizitka a ja som len rád, že sa o tieto skúsenosti chce deliť, čo nám všetkým v kancelárii veľmi pomáha. 

Archeus Priemum ponúka nadštandardné služby pre klienta ako sú 3D prehliadka, ľudský prístup a riešenie celej problematiky predaja na špičkovej úrovni od A do Z. Dôkazom sú tisíce spokojných referencií. Česť a poctivosť nikdy neboli a nikdy nebudú "klišé" a to je z mojich osboných skúsenosti maximum, ktoré človek predávajúci/kupujúci môže v zastúpení realitnej kancelárie získať. U nás je to garantované.

Referencie

Dobry den. 

3D prehliadka vyzera velmi dobre. 

 

Dobrý deň pán Goga, 

Prehliadka je super, netreba nič zmeniť, som spokojná. 

 

Waaaaau...nemam slov...

Velmi pekne Vam dakujem,vyzera to uzasne,dokonca aj zelena izba

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.