12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

hlasovka-sutaz-banner.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

PhDr. Tatiana Nemcová

ARCHEUS Bratislava One
Tel.: +421 910 788 788
Email: nemcova@archeus.sk
32 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


MÁMe V DATABÁZE 553 KLIENTOV, KTORÍ ZHÁŇAJÚ NA OKAMŽITÚ KÚPU:

GARSÓNKY

1 - 4-IZBOVÉ BYTY

RODINNÉ DOMY

STAVEBNÉ POZEMKY

• V ĽUBOVOĽNÝCH LOKALITÁCH BRATISLAVY  


Máte na predaj vyhovujúcu nehnuteľnosť alebo viete o niekom, kto predáva? Kontaktujte ma a môžete získať odmenu za tip :-)

Realitám sa venujem od roku 2009. Mojou inšpiráciou a hnacím motorom sú spokojní klienti, ktorí našli svoj domov a sú šťastní:) Nehnuteľnosti ma bavia vo viacerých ohľadoch, ako po stránke obchodu, tak aj v aspekte interiéru a dizajnu. Záleží mi na tom, aby  každý klient mal osobný prístup a profesionálny realitný servis so všetkými službami, ktoré k nemu patria a na základe vlastnej skúsenosti odporúčal ARCHEUS Bratislava aj svojím známym.

 

facebook-makler-archeus.pnginstagram-makler-archeus.png

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Zdravím Tánička!

chcem Vám ešte raz poďakovať za skvele a ozaj profesionálne odvedenú prácu. Pevne verím, že sa ešte niekedy stretneme a podebatujeme.

Pekný víkend želám!

Ľuba Albertová

Hlasová referencia

Spoluprácu s Tatianou Nemcovou hodnotím veľmi pozitívne. Vzhľadom na to, že žijem v zahraničí všetko som prenechal na pani maklérku. Od prevzatia bytu po predchádzajúcich nájomníkoch, zadováženie nového spotrebiča, riešenie údržby klímy až po samotné odovzdanie bytu novému nájomníkovi. A to všetko do týždňa od zverejnenia ponuky. Ďakujem.

Richard 

 

Dobrý deň pani Nemcová,

Dnes mi boli pripísané finančné prostriedky na účet a teda obchod považujem za uzavretý, definitívne spečatený následným vyjadrením katastra o prevode vlastníctva. Chcem sa Vám poďakovať za celý priebeh predaja, ktorý bol z môjho pohľadu vysoko profesionálny od začiatku až do konca. Počas predaja som nebol zaťažovaný žiadnymi úlohami, zbytočnými otázkami a nebyť telefonátu, že je byt predaný, ani by som si nevšimol, že sa niečo deje. Pri takýchto realitných transakciách je potrebné aby maklér disponoval skúsenosťami, kontaktmi, príjemným vystupovaním, komunikatívnosťou, šarmom, ochotou, pohotovosťou a bol dôveryhodný. Tieto vlastnosti sú u Vás prítomné a navyše ste sympatická dáma, čiže Vaše služby môžem do budúcna len odporučiť. Teším sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu a do videnia.

Ďakujem.

S pozdravom.

Ing. Marek Kopčák

S p. Nemcovou bola spolupráca naozaj radosť. Archeus reality mi poskytli vysoký štandard služieb. P. Nemcová bola vždy k dispozícii, dostupná a vysoko ochotná. Pozitívny prístup pomohol vo viacerých chvíľach. Kooperácia bola bezproblémova aj v smere k mojej fin. sprostredkovateľke, čo je taktiež veľmi cenené. Ďakujem, ak v budúcnosti budem riešiť akúkoľvek otázku realít, určite sa sem vrátim. 

Marek

... veľmi pekne ďakujeme za úžasné, profesionálne a rýchle vybavenie našich vecí a naozaj Vás odporúčam každému, ským sa stretnem.

Ďakujem,

S úctou a pozdravom,

JUDr. Martina Kočíková, advokát

 

Большое спасибо Татьяне Немцовой за профессиональную и качественную работу. Коммуникация с пани Немцовой была отличной, пани Татьяна всегда на связи и на все вопросы отвечала  оперативно. И, что немаловажно, Татьяна прекрасный и очень приятный человек. Таня, ещё раз, большое Вам спасибо! Антон и Пётр.

"Ďakujem, že som mohol spolupracovať s pani Táničkou Nemcovou. Jej prístup bol profesionálny, reakcie rýchle, servis kvalitný. Je to veľmi priateľská a ústretová žena. Ďakujem krásne za flexibilitu a istotu."

Lukáš Adamec

"Boli sme veľmi spokojní s komunikáciou, profesionálnym, serióznym a zároveň milým prístupom . Určite budem odporúčať ďalej!"

Alžbeta K.

"S prácou, prístupom a hlavne výsledkami mojej spolupráce s realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Bratislava som bola veľmi spokojná. Ich pomoc som potom využila aj opakovane, keďže si ma pani Nemcová získala aktívnym prístupom k mojej ponúkanej nehnuteľnosti. Tak ako som si ju ja zvolila ako exkluzívneho predajcu mojej nehnuteľnosti, na oplátku som mala pocit, že ako keby aj moja nehnuteľnosť dostala exkluzivitu v jej ponuke. Odporučila som ju aj viacerým mojim priateľom a priateľká, a urobula by som tak kedykoľvek znova."

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.