12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

PhDr. Tatiana Nemcová

Pobočka Bratislava
Tel.: 0910 788 788
Email: nemcova@archeus.sk
25 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


MÁM V DATABÁZE 553 KLIENTOV, KTORÍ ZHÁŇAJÚ NA OKAMŽITÚ KÚPU:

GARSÓNKY

1 - 4-IZBOVÉ BYTY

RODINNÉ DOMY

STAVEBNÉ POZEMKY

• V ĽUBOVOĽNÝCH LOKALITÁCH BRATISLAVY  


Máte na predaj vyhovujúcu nehnuteľnosť alebo viete o niekom, kto predáva? Kontaktujte ma a môžete získať odmenu za tip :-)

 

„Domov je dôležitý pre zázemie človeka. Nie je mi ľúto času ani námahy, aby vám správne rozhodnutie pri výbere bývania prinášalo spokojnosť po dlhé roky.“

Realitám sa venujem od roku 2009. Sú pre mňa nie len prácou ale aj veľkým hobby. Záleží mi na tom, aby  každý klient mal osobný prístup a profesionálny realitný servis so všetkými službami, ktoré k nemu patria a na základe vlastnej skúsenosti odporúčal ARCHEUS Bratislava aj svojím známym.

 

 

Zo života makléra

Referencie

"Ďakujem, že som mohol spolupracovať s pani Táničkou Nemcovou. Jej prístup bol profesionálny, reakcie rýchle, servis kvalitný. Je to veľmi priateľská a ústretová žena. Ďakujem krásne za flexibilitu a istotu."

Lukáš Adamec

"Boli sme veľmi spokojní s komunikáciou, profesionálnym, serióznym a zároveň milým prístupom . Určite budem odporúčať ďalej!"

Alžbeta K.

"S prácou, prístupom a hlavne výsledkami mojej spolupráce s realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Bratislava som bola veľmi spokojná. Ich pomoc som potom využila aj opakovane, keďže si ma pani Nemcová získala aktívnym prístupom k mojej ponúkanej nehnuteľnosti. Tak ako som si ju ja zvolila ako exkluzívneho predajcu mojej nehnuteľnosti, na oplátku som mala pocit, že ako keby aj moja nehnuteľnosť dostala exkluzivitu v jej ponuke. Odporučila som ju aj viacerým mojim priateľom a priateľká, a urobula by som tak kedykoľvek znova."

S pani Nemcovou bola bezproblémová komunikácia, má profesionálny prístup a navyše je veľmi milá a ochotná s čímkoľvek pomôcť, poradiť.

“Dobrý deň,touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať pani Nemcovej za jej profesionálny a ľudský prístup.Od začiatku pristupovala k všetkému veľmi zodpovedne! Aj napriek tomu,že bola situácia nie veľmi priaznivá, prebehlo to bez akýchkoľvek problémov. Pani Nemcovú vrelo odporúčame, zabezpečí celý chod predaja,čo nám veľmi pomohlo!
Prajeme jej ešte veľa rovnako spokojných klientov ako sme boli my.”

Opäť raz skvelý prístup a profesionalita pani Nemcovej. Veľká ochota a pomoc aj nad rámec poviností. 
Ďakujem

Spokojnosť nadmieru! Prístup makléra na vysokej úrovni. Ak budem niekedy riešiť nejakú našu nehnuteľnosť, tak len s Archeus.

S príjemným a profesionálnym prístupom s akým vykonávate vašu prácu sme boli maximálne spokojní. Je cítiť ako Vám na klientovi veľmi záleží. Každému môžeme spoluprácu s Archeus reality Bratislava vrelo odporučiť.

Táni, chcem sa Ti veľmi poďakovať za sprostredkovanie prenájmu nášho bytu. Si super šikovná, milá... Ďakujeme :)

Ďakujem pani Nemcovej za pozitívny prístup spojený s kompletným servisom okolo predaja nehnuteľnosti. Boli sme nadmieru spokojní s celým procesom, s vybavovaním dokumentov okolo predaja. Určite môžem len a len doporučiť.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.