12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

12-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner3.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

PhDr. Tatiana Nemcová

Pobočka Bratislava
Tel.: 0910 788 788
Email: nemcova@archeus.sk


„Domov je dôležitý pre zázemie človeka. Nie je mi ľúto času ani námahy, aby vám správne rozhodnutie pri výbere bývania prinášalo spokojnosť po dlhé roky.“

Realitám sa venujem 7 rokov. Sú pre mňa nie len prácou ale aj veľkým hobby. Záleží mi na tom, aby  každý klient mal osobný prístup a profesionálny realitný servis so všetkými službami, ktoré k nemu patria a na základe vlastnej skúsenosti odporúčal ARCHEUS Bratislava aj svojím známym.

 

Referencie

Spokojnosť nadmieru! Prístup makléra na vysokej úrovni. Ak budem niekedy riešiť nejakú našu nehnuteľnosť, tak len s Archeus.

S príjemným a profesionálnym prístupom s akým vykonávate vašu prácu sme boli maximálne spokojní. Je cítiť ako Vám na klientovi veľmi záleží. Každému môžeme spoluprácu s Archeus reality Bratislava vrelo odporučiť.

Táni, chcem sa Ti veľmi poďakovať za sprostredkovanie prenájmu nášho bytu. Si super šikovná, milá... Ďakujeme :)

Ďakujem pani Nemcovej za pozitívny prístup spojený s kompletným servisom okolo predaja nehnuteľnosti. Boli sme nadmieru spokojní s celým procesom, s vybavovaním dokumentov okolo predaja. Určite môžem len a len doporučiť.

Touto cestou sa chcem poďakovať realitnej kancelárii ARCHEUS, konkrétne pani Nemcovej a vyjadriť svoju spokojnosť s celým procesom predaja. Oceňujem hlavne prístup od samotného začiatku, ochotu a snahu predať nehnuteľnosť čo najskôr. Cely predaj prebehol bez akýchkoľvek problémov. Ďakujem a odporúčam.

Dobrý den Pani Nemcová 

chcem sa Vám poďakovať za skvelú profesionálnu prácu z Vašej strany . Do budúcna Vás budem určite v prípade potreby kontaktovať a odporúčam Vás ďalej. 

Ďakujem

S prístupom p. Nemcovej  sme boli veľmi spokojní, promptne dohodnutie, prispôsobenie sa k nášmu času a profesionálne jednanie.

Realitná maklérka vystupovala počas obhliadky veľmi profesionálne.

Pani Nemcová je veľmi milá a pozitívne naladená osoba. Jej príjemné vystupovanie a profesionalita sa určite podpísali na úspešnom podpísaní zmluvy o podnájme.
Bez zaváhania by som ju ako maklérku odporučila mojim známym.

Kucejová Júlia

Super prístup maklérky Tatiany Nemcovej na obhliadke bytu. Ďakujem.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.