Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

predali-sme-tisice-nehnutelnosti-slider.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-oprava.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

archeus-banner-tiper.png

Profil makléra

Ing. Marcel Želonka

Pobočka Poprad
Tel.: 0903 123 662
Email: zelonka@archeus.sk

Referencie

Bol som veľmi spokojný so službami realitnej kancelárie ARCHEUS reality Poprad, všetko klapalo, nemal som s tým takmer žiadne starosli. Môžem vrelo odporúčať.

Peter B.

So službami pána Želonku z realitnej kancelárie ARCHEUS som bol veľmi spokojný. Oceňujem prefesionálny a pritom ľudský prístup, informovanie o všetkých detailoch, snahu vyhovieť v rámci možností všetkým požiadavkám klienta. Pán Želonka ma sprevádzal celým procesom od obhliadky po odovzdanie bytu. Som rád, že som sa mohol naňho počas celej kúpy bytu spoľahnúť. Vrelo budem ARCHEUS reality Poprad odporúčať ďalej. Ďakujem.

Jaroslav F. - kupujúci

Ďakujem, bola som spokojná, prajem veľa úspechov.

Anneta C.

S prístupom makléra Ing.Marcela Želonku pri predaji mojej nehnutelnosti som bola veľmi spokojná. Všetky nejasnosti mi boli vysvetlené a predaj prebiehal bez problémov k mojej spokojnosti. Určite by som odporučila aj ostatným, ktorí by mali záujem predať alebo kupiť nehnutelnosť, aby sa obrátili na túto firmu.

Ďakujeme za skvelú spoluprácu, rady a profesionálny prístup. Bol to veľký životný krok a pomohli ste nám ho zvládnuť.

Lukáš K.

S aktivitami súvisiacimi s predajom nehnuteľnosti som bola veľmi spokojná. Vysoko hodnotím profesionalitu a ústretovosť makléra - pána Želonku, ktorý mi dokázal vysvetliť všetko potrebné. Po čase som ho už brala ako priateľa, bez ktorého by som predaj bytu iba ťažko zvládla sama. Ďakujem.

Mária P.

Pri kúpe bytu som využila služby realitnej kancelárie ARCHEUS reality Poprad. S prístupom a riešením celej záležitosti som bola spokojná. Odporúčam služby tejto kancelárie. Ďakujem.

Karin F.

Profesionálny, milý, pokorný a úslužný obchodník. Málo kedy vidieť taký typ.

Matúš F.

S realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Poprad som spokojná, budem ju určite odporúčať známym.

Mária K.

Realitnú kanceláriu ARCHEUS v Poprade som vyhľadala na odporúčanie viacerých mojich známych, ktorí v s ňou v minulosti mali vynikajúce skúsenosti. Ich služby vysoko prevýšili moje očakávania, moju požiadavku vybavili k 100 %-tnej spokojnosti, za čo im veľmi pekne ďakujem. Snaha pána Želonku a pani Želonkovej môže byť príkladom ja pre iné realitné kancelárie. 

Helena Š. - majiteľka