12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

12-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner3.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

Ing. Marcel Želonka

Pobočka Poprad
Tel.: 0903 123 662
Email: zelonka@archeus.sk

Referencie

Boli sme maximálne spokojní s priebehom predaja našej nehnuteľnosti s realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Poprad a s vysokou profesionalitou, ochotou a ľudským prístupom makléra p. Želonku. V prípade kúpy alebo predaja nehnuteľností maximálne doporučujeme túto spoločnosť a do budúcna ich v prípade potreby určite oslovíme. Ďakujeme. Predávajúci

Boli sme maximálne spokojní s priebehom predaja našej nehnuteľnosti, s vysokou profesionalitou a ochotou makléra.V prípade kúpy alebo predaja nehnuteľností maximálne doporučujem túto spoločnosť. Jozef P.

So službami realitnej kancelárie ARCHEUS reality Poprad sme boli veľmi spokojní. Vysoko profesionálny prístup, ústretovosť a vyhovenie v rámci možnosti požiadavkám klienta. Vrelo odporúčame všetkým budúcim klientom a ďakujeme.
Eduard a Alenka - kupujúci a predávajúci

Sympatickí, milí a ochotní ľudia, čo viac môžem povedať. Bol som nadmieru spokojný s realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Poprad. Ďakujem. Lukáš M. - predávajúci

Veľmi výborná komunikácia či už po telefóne alebo osobne. Doriešili sme všetky papierovačky pri kúpe rodinného domu a celková spokojnosť s realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Poprad je na výbornú. Vrelo odporúčam. Tomáš R - kupujúci

Boli sme veľmi spokojní s realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Poprad. Pán Želonka vždy dodržal termíny. Ďakujeme. Predávajúci Batizovce

 

Ďakujeme za predaj a kúpu pozemku, boli sme spokojní. Vrelo doporučujeme spoluprácu s kanceláriou ARCHEUS reality Poprad aj s pánom Želonkom. Peter R.

Makléra hodnotím veľmi pozitívne. Jeho prehľad a jednanie je na veľmi vysokej úrovni. Na základe tejto pozitívnej skúsenosti si dovolím využiť jeho služby i v budúcnosti. Jaroslava H.

Kontaktovala som ARCHEUS reality Poprad ohľadom apartmánu v Starej Lesnej. Musím oceniť prístup p. Želonku, ktorý je profesionál, veľmi zodpovený a šikovný človek, je na správnom mieste. Všetko na jednotku vybavil a bolo mi cťou ho spoznať a spolupracovať s ním. ĎAKUJEM.

Tamara G. - kupujúca

Som spokojná s prácou realitnej kancelárie ARCHEUS reality Poprad a tiež s prácou p. Želonku. O všetkom sme boli informovaní a všetko prebehlo v poriadku a rýchlo. Určite odporučím túto RK a p. Želonku aj ďalším známym. Ďakujeme.

Monika P. - predávajúca

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.