12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

12-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner3.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

Ing. Marcel Želonka

Pobočka Poprad
Tel.: 0903 123 662
Email: zelonka@archeus.sk

Referencie

Makléra hodnotím veľmi pozitívne. Jeho prehľad a jednanie je na veľmi vysokej úrovni. Na základe tejto pozitívnej skúsenosti si dovolím využiť jeho služby i v budúcnosti. Jaroslava H.

Kontaktovala som ARCHEUS reality Poprad ohľadom apartmánu v Starej Lesnej. Musím oceniť prístup p. Želonku, ktorý je profesionál, veľmi zodpovený a šikovný človek, je na správnom mieste. Všetko na jednotku vybavil a bolo mi cťou ho spoznať a spolupracovať s ním. ĎAKUJEM.

Tamara G. - kupujúca

Som spokojná s prácou realitnej kancelárie ARCHEUS reality Poprad a tiež s prácou p. Želonku. O všetkom sme boli informovaní a všetko prebehlo v poriadku a rýchlo. Určite odporučím túto RK a p. Želonku aj ďalším známym. Ďakujeme.

Monika P. - predávajúca

Úžasný prístup! Do kancelárie som prišla s očakávaním pomoci pri predaji a bola som maximálne milo prekvapená celkovým prístupom k mojej požiadavke - od nastavenia ceny, cez propagáciu, až po samotný predaj. Celý proces bol "na kľúč". Vrelo odporúčam všetkým budúcim klientom a ĎAKUJEM!

Predávajúca E.K. 

Prostredníctvom ARCHEUS reality Poprad sme nedávno finalizovali kúpu domu v Poprade. Od začiatku sa nám venoval p. Želonka. Jeho prístup bol skvelý!!! Skvelá znalostťohladom všetkého, čo môže pri kúpe, resp. predaji nastať - od samotného ohodnotenia nehnutelnosti, doporučenia bankových a poistných produktov... Môžem ho iba odporúčať. Jeho práca je na vysokej profesionálnej úrovni.

Tomáš J.

S prácou p. Ing. Želonku som bola veľmi spokojná. Vysoko oceňujem jeho profesionalitu a ľudský prístup, vrelo odporúčam každému, kto hľadá dobrú realitnú kanceláriu.

Zlatica B.

Ďakujeme za príjemnú a vysoko profesionálnu spoluprácu a pomoc pri riešení všetkých náležitostí spojených s kúpou nehnuteľnosti. Pán maklér je naozaj človek znalý problematiky s príjemným vystupovaním, veľmi flexibilný a spoľahlivý. Sme veľmi spokojní s touto spoločnosťou, no najmä s človekom, ktorý ARCHEUS reality Poprad zastupoval. Pán Želonka, ďakujeme a určite odporúčame.

Martina a Jozef

Bol som veľmi spokojný so službami realitnej kancelárie ARCHEUS reality Poprad, všetko klapalo, nemal som s tým takmer žiadne starosli. Môžem vrelo odporúčať.

Peter B.

So službami pána Želonku z realitnej kancelárie ARCHEUS som bol veľmi spokojný. Oceňujem prefesionálny a pritom ľudský prístup, informovanie o všetkých detailoch, snahu vyhovieť v rámci možností všetkým požiadavkám klienta. Pán Želonka ma sprevádzal celým procesom od obhliadky po odovzdanie bytu. Som rád, že som sa mohol naňho počas celej kúpy bytu spoľahnúť. Vrelo budem ARCHEUS reality Poprad odporúčať ďalej. Ďakujem.

Jaroslav F. - kupujúci

Ďakujem, bola som spokojná, prajem veľa úspechov.

Anneta C.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.