Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

predaj-nehnutelnosti-realitna-kancelaria-archeus.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

Dalibor Hutník

Pobočka Liptovský Mikuláš
Tel.: 0904 379 889
Email: hutnik@archeus.sk


Mať klientovu dôveru v moje schopnosti a pocit, že niekomu viem pomôcť s náročným hľadaním nového bývania a zároveň predávajúceho odbremeniť od množstva vybavovania a hľadania informácií...

...táto práca je pre mňa veľká záľuba a to je dôvod, prečo ma baví a robím ju na plno.

Rád Vám dokážem, že je to tak!

Referencie

Slušnosť, korektné jednanie, ústretovosť - maximálne spokojný

S prístupom a prácou makléra p.Hutníka som bol nadmieru spokojný. Jeho práca bola odvedená na sto percent,vrele odporúčam. 

/kupujúci Miroslav Ž./

Celkový priebeh kúpy nehnuteľnosti, služby a prístup makléra boli vynikajúce. Veľmi rýchly priebeh vybavovania dokumentácie a komunikácie s úradmi ako i spolupráca pri vybavovaní pôžičky.

S priebehom kupy nehnutelnosti, som bol velmi spokojny. Jednanie a dokladnost pana Hutnika pri rieseni vsetkych veci spojenych s kupou a prepisom nehnutelnosti boli na velmi vysokej urovni.
Maklera by som urcite odporucil znamym.

Celkovo hodnotíme prístup veľmi pozitívne, či už rýchlosť dohodnutia obhliadky alebo otázky spojené s obhliadkou. Super :) Ďakujeme.

Ďakujem vám veľmi pekne za obhliadku pán Hutník, prebehla pre mňa veľmi príjemne a podali ste mi všetky dostupné informácie, takže sa môžem rozhodnúť.

S  prístupom a vystupovaním  p.Dalibora Hutníka som nadmieru spokojný. Celý proces prebehol bez najmenších problémov. Maklér ma vždy kontaktoval ohľadom nových veci pri predaji nehnuteľnosti a vo všetkom vyšiel v ústrety. Takze v konečnom dôsledku boli spokojné všetky strany: predávajúci, kupujúci a aj samotný maklér. Jednoznačne odporúčam makléra za jeho vysokoprofesionálny prístup a nasadenie pri predaji a ochotu. Určite môžem len a len doporučiť . S podzdravom spokojný klient ARCHEUS.

S maklérom spoločnosti ARCHEUS p. Daliborom Hutníkom sme boli velmi spokojní, nakoľko je spoľahlivý, pracuje s plným nasadením a je veľmi zodpovedný. Na klientovi mu záleží, je komunikatívny a vo svojej oblasti aj patrične vzdelaný. Radi sme  s ním spolupracovali.

Pri kúpe nehnuteľnosti sme boli v kontakte v pánom Daliborom Hutníkom. Väčšiu profesionalitu a ochotu sme ešte nevideli. Prístup pána makléra k riešeniu problémov a ústretovosť ku kupujúcim bola nadštandartná. Ak sa v budúcnosti budeme zamýšľat nad kúpov/predajom nehnuteľnosti, určite oslovíme agentúru Archeus a služby pána Huntíka. Prajeme všetko dobré a veľa spokojných klientov.

S pozdravom

Stanislav P.

Komunikácia na úrovni a s prístupom som spokojný.