Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-oprava.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

archeus-banner-tiper.png

Profil makléra

Mgr. Peter Koprla

Pobočka Senica
Tel.: 0917 330 172
Email: koprla@archeus.sk


Dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja a originalita značky ARCHEUS ma priviedli až k otvoreniu vlastnej realitnej kancelárie v Senici. Rozhodnutie urobiť túto zmenu to síce nebolo jednoduché, ale túžba sebarealizácie bola silnejšia. A prečo s ARCHEUSOM? Lebo je to úspešná, rozvíjajúca sa firma, ktorá dávno prekročila hranice bežnej realitnej kancelárie. Jej prepracovaný interný systém, know-how, profesionalita a komplexná podpora je originálna a jedinečná.

Referencie

Ďakujeme za pomoc, ústretovosť a ochotu pri riešení všetkého okolo domu. Vaše služby sme využili 3x a sme nadmieru spokojní. Radi Vás odporučíme ďalej.

Ďakujem za pomoc, vážim si Vaše korektné jednanie.

S priebehom obhliadky spokojnosť ako aj s profesionalitou a prijemným vystupovaním realitného makléra.

Ďakujem za všetko, čo ste pre nás urobili. Vaša profesionalita a ochota uľahčiť proces predaja bola dokonalá. Ďakujeme Vám... Lenka

S realitnou kanceláriou ARCHEUS máme len a len najlepšie skúsenosti. Ochota, znalosti a ľudský prístup realitných maklérov (p. Peter Koprla a p. Monika Krčová) v Senici je na veľmi vysokej úrovni, všetko vybavili a nemuseli sme sa o nič starať. Zabezpečili nám všetko, čo sme si na začiatku predaja nehnuteľnosti dohodli. Už nám predali druhú nehnuteľnosť a pokiaľ by sme ešte niečo predávali, tak pôjdeme s istotou cez realitnú kanceláriu ARCHEUS Senica.

Všetko super, len tak ďalej!!!

Odporúčam realitnú kanceláriu ARCHEUS Senica. Bola s nimi radosť spolupracovať.

Archeus Senica ako realitku odporúčam, nakoľko v dnešnom biznise sa málokedy stane, že ludia sú aj ľudskí. Team p.Peter Koprla a Monika Krčová skvelí ľudia, charakter, ústretovosť, kominukacia veľmi profesionálna.Ďakujeme Vám za všetko. A budeme s manželom radi po prerábke, aby ste prišli pozrieť nás ako RODINKU ČIPKOVCOV .

Ochota a milý, profesionálny prístup :)

Príjemné vystupovanie, odborné schopnosti, vhodná komunikácia.Ďakujeme