12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

12-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner3.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

Mgr. Peter Koprla

Pobočka Senica
Tel.: 0917 330 172
Email: koprla@archeus.sk


Dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja a originalita značky ARCHEUS ma priviedli až k otvoreniu vlastnej realitnej kancelárie v Senici. Rozhodnutie urobiť túto zmenu to síce nebolo jednoduché, ale túžba sebarealizácie bola silnejšia. A prečo s ARCHEUSOM? Lebo je to úspešná, rozvíjajúca sa firma, ktorá dávno prekročila hranice bežnej realitnej kancelárie. Jej prepracovaný interný systém, know-how, profesionalita a komplexná podpora je originálna a jedinečná.

Referencie

Boli sme spokojní s obhliadkou, maklér nám všetko veľmi pekne vysvetlil a poukazoval. Vrele odporúčame... Beata Idunk

Boli sme veľmi spokojní s ochotou a samotným prístupom. Spoločne sme došli až do cieľa. Patrí Vám veľká vďaka. Marián Čajka

Veľmi profesionálny prístup a milé vystupovanie. Pán Koprla nám pohotovo dohodol stretnutie. Ďakujeme. Dáša Bartošová

Príjemné vystupovanie, ochota, ústretovosť pri dohadovaní termínov stretnutí, celkovo rýchle jednanie. Ďakujeme. Peter Špoták.

Dobrý deň,
práve sme kúpili byt cez realitnú spoločnosť Archeus Senica cez realitného makléra pána Koprlu. Boli sme nadmieru spokojní, čo sa všetkého týka, či už vybavovania ohľadom bytu alebo vystupovaním realitného makléra. Ak by sme do budúcnosti riešili nejakú nehnuteľnosť, tak určite cez realitnú spoločnosť Archeus Senica.

Michala Fecková

Ďakujeme za pomoc, ústretovosť a ochotu pri riešení všetkého okolo domu. Vaše služby sme využili 3x a sme nadmieru spokojní. Radi Vás odporučíme ďalej.

Ďakujem za pomoc, vážim si Vaše korektné jednanie.

S priebehom obhliadky spokojnosť ako aj s profesionalitou a prijemným vystupovaním realitného makléra.

Ďakujem za všetko, čo ste pre nás urobili. Vaša profesionalita a ochota uľahčiť proces predaja bola dokonalá. Ďakujeme Vám... Lenka

S realitnou kanceláriou ARCHEUS máme len a len najlepšie skúsenosti. Ochota, znalosti a ľudský prístup realitných maklérov (p. Peter Koprla a p. Monika Krčová) v Senici je na veľmi vysokej úrovni, všetko vybavili a nemuseli sme sa o nič starať. Zabezpečili nám všetko, čo sme si na začiatku predaja nehnuteľnosti dohodli. Už nám predali druhú nehnuteľnosť a pokiaľ by sme ešte niečo predávali, tak pôjdeme s istotou cez realitnú kanceláriu ARCHEUS Senica.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.