Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

predaj-nehnutelnosti-realitna-kancelaria-archeus.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

Mgr. Peter Koprla

Pobočka Senica
Tel.: 0917 330 172
Email: koprla@archeus.sk


Dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja a originalita značky ARCHEUS ma priviedli až k otvoreniu vlastnej realitnej kancelárie v Senici. Rozhodnutie urobiť túto zmenu to síce nebolo jednoduché, ale túžba sebarealizácie bola silnejšia. A prečo s ARCHEUSOM? Lebo je to úspešná, rozvíjajúca sa firma, ktorá dávno prekročila hranice bežnej realitnej kancelárie. Jej prepracovaný interný systém, know-how, profesionalita a komplexná podpora je originálna a jedinečná.

Referencie

Dobrý deň,
práve sme kúpili byt cez realitnú spoločnosť Archeus Senica cez realitného makléra pána Koprlu. Boli sme nadmieru spokojní, čo sa všetkého týka, či už vybavovania ohľadom bytu alebo vystupovaním realitného makléra. Ak by sme do budúcnosti riešili nejakú nehnuteľnosť, tak určite cez realitnú spoločnosť Archeus Senica.

Michala Fecková

Ďakujeme za pomoc, ústretovosť a ochotu pri riešení všetkého okolo domu. Vaše služby sme využili 3x a sme nadmieru spokojní. Radi Vás odporučíme ďalej.

Ďakujem za pomoc, vážim si Vaše korektné jednanie.

S priebehom obhliadky spokojnosť ako aj s profesionalitou a prijemným vystupovaním realitného makléra.

Ďakujem za všetko, čo ste pre nás urobili. Vaša profesionalita a ochota uľahčiť proces predaja bola dokonalá. Ďakujeme Vám... Lenka

S realitnou kanceláriou ARCHEUS máme len a len najlepšie skúsenosti. Ochota, znalosti a ľudský prístup realitných maklérov (p. Peter Koprla a p. Monika Krčová) v Senici je na veľmi vysokej úrovni, všetko vybavili a nemuseli sme sa o nič starať. Zabezpečili nám všetko, čo sme si na začiatku predaja nehnuteľnosti dohodli. Už nám predali druhú nehnuteľnosť a pokiaľ by sme ešte niečo predávali, tak pôjdeme s istotou cez realitnú kanceláriu ARCHEUS Senica.

Všetko super, len tak ďalej!!!

Odporúčam realitnú kanceláriu ARCHEUS Senica. Bola s nimi radosť spolupracovať.

Archeus Senica ako realitku odporúčam, nakoľko v dnešnom biznise sa málokedy stane, že ludia sú aj ľudskí. Team p.Peter Koprla a Monika Krčová skvelí ľudia, charakter, ústretovosť, kominukacia veľmi profesionálna.Ďakujeme Vám za všetko. A budeme s manželom radi po prerábke, aby ste prišli pozrieť nás ako RODINKU ČIPKOVCOV .

Ochota a milý, profesionálny prístup :)