12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Monika Krčová

Pobočka Senica
Tel.: 0908 561 713
Email: krcova@archeus.sk
10 ročné skúsenosti
39 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


       Mojim hnacím motorom sú spokojní klienti, ktorí sa k nám vracajú a odporúčajú nás ďalej. Úspešne som priviedla do konca zložité obchody, pomohla klientom predať nehnuteľnosti zaťažené exekúciami . V starých chalupách, alebo kde je potreba využívam home staging, vyzdvihnem prednosti domu, ktorý sa tak v krátkom čase predá. Neustále na sebe pracujem a vzdelávam sa, aby som poskytla klientom vždy profesionálny servis a maximálne kompletné informácie.

        Práca v realitách je rôznorodá, je o dennom kontakte s ľuďmi, spoznávaní ich hodnôt, potrieb, prekonávaní prekážok , riešení problémov. Nejedná sa o žiadne stereotypné zamestnanie, v práci mám absolútnu slobodu. 

         A prečo ARCHEUS ?....Silná, úspešná značka, ktorá mi ponúkla zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém, know-how, komplexnú podporu a v neposlednom rade profesionalitu. Rada spolupracujem s úspešnými a pracovitými ľuďmi.

 

facebook-pobocka-archeus.pnginstagram-pobocka-archeus.png

Zo života makléra

Referencie

Pozitívne hodnotím profesionálny prístup maklérky. Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo a bez problémov. Všetky potrebné záležitosti spojené s predajom vyriešila vo veľmi krátkom čase. Spoluprácu určite odporúčam.

Sebastian M.

Ďakujem, bol som spokojný. 

Cellery Peter

Čo sa týka služieb spojených s predajom nehnuteľnosti, bola som veľmi spokojná - profesionálny prístup, ochota a rýchle vybavenie všetkých formalít.

Martina Š. , Bratislava

S pani maklérkou Monikou Krčovou sme boli veľmi spokojní, veľmi dobrá komunikácia, prístup a ochota...pani Krčová je naozaj profesionálna vo svojej oblasti a vystupovaní. Ďakujeme za spoluprácu a určite ARCHEUS odporučíme.

Katarína S. s rodinou

So službami a prístupom som bol velmi spokojný. ďakujem

Eduard Oravec

Sme nadmieru spokojní, predaj prebehol veľmi rýchlo.

Alena a Richard B. Senica

Boli sme maximálne spokojni so všetkym,hlavne s profesionalnym pristupom a vyriešením všetkych problemov, ktorych v našom prípade bolo viac než dosť. Vašu realitnú kancelariu môžeme len a len odporucit vsetkym,ktorý predávaju alebo kupuju nehnutelnosť. Ešte raz veľka vďaka za všetko.

Erik R., Podbranč

Pani Krčová pohotová, komplexná znalosť o danej nehnuteľnosti, promptná odpoveď. Milá a ústretová. Vďaka.

Veronika Kallayová

Veľká spokojnosť ďakujem Monike Krčovej za trpezlivosť, ústretovosť a profesionalitu,doporučujem ak chcete predať,kúpiť, prenájom môžete sa spoľahnúť a tešiť sa z plného komfortu služieb. A hlavne ľudského prístupu p.Moniky.

Vladimíra, Senica

S pani Monikou Krčovou som veľmi spokojný. Je veľmi milá, ústretová, profesionálne a rýchle služby. Ďakujem. Maroš Balombeni

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.