Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-oprava.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

archeus-banner-tiper.png

Profil makléra

Mária Arvaiová

Pobočka Humenné
Tel.: 0905 790 696
Email: arvaiova@archeus.sk


Pri predaji, kúpe nehnuteľnosti a zároveň pri zabezpečení sprostredkovania financií pre klienta zúročím 23 ročné skúsenosti v oblasti predaja v bankovom sektore a zároveň 6 ročné skúseností v oblastí stavebníctva.

 

Mojím cieľom sú maximálne spokojní klienti, ktorých chcem sprevádzať na ceste od prvej myšlienky o novom bývaní až do realizácie ich sna.

Referencie

Obhliadka prebehla v poriadku, bez nejakých nejasností. S maklérom sa jedná výborne. Je stále k dispozícií. Čo sa týka vybavenia hypotéky, pracuje skutočne rýchlo, bez problémov. Určite odporúčam.

Ďakujem p.Arvajovej za ochotu a spoluprácu pri predaji nášho bytu.Sme spokojní a určite budeme ďalej odporúčat.

Pani Arvaiova,chceme sa Vám poďakovať za pomoc pri predaji nášho bytu,za profesionalny prístup ,za rýchle vybavenie všetkých záležitosti spojené s predajom.Ste úžasná a výnimočná žena,ešte raz veľké ĎAKUJEME,nech sa Vám darí ,ste jednotka vtom čo robíte.Rod.Rošková

Ďakujeme pani Arvaiovej za skvelú spoluprácu a pomoc. Odporúčame všetkým. Radosť spolupracovať...Ďakujeme

S priebehom obhliadky aj s ochotou a pristupom  som bola spokojná.

Bola som nadmieru spokojna s velkou ochotou a spolupracou s pani Arvaiovou. Budem ju urcite odporucat dalej mojim znamym. Dakujem.

Celá kúpa nehnuteľnosti prebehla rýchlo a na profesionálnej úrovni vďaka p.Arvaiovej.Maximálna spokonosť.Ďakujeme!

Ochota, servis, rýchlosť a odbornosť na najvyššej úrovni. Ďakujeme

Dobrý deň, 

S prácou a profesionálnym prístupom p. Arvaiovej a jej kolegu Dávida, ktorý mi pomáhali počas celého procesu obstarania bytu, kt. som si vyhliadol,  som bol mimoriadne spokojný a spoluprácu s nimi by som odporučil kedykoľvek, komukoľvek. V prípade predaja alebo kúpy nehnuteľnosti sa na nich opakovane rád obrátim.

S pozdravom, 

V.D.

Dobrý deň. 

Vašu realitnú kanceláriu ARCHEUS som si našla úplne náhodne. Musím priznať, že na začiatku som mala určité obavy, ktoré hneď po prvom kontakte s Vašou realitnou maklérkou pani Arvaiovou zmizli. Jej solídny, srdečný a energický prístup ma sprevádzal skoro každý deň. Skoro by som povedala, že bola ako moja mama, ktorá mi telefonuje vždy s niečím novým:o)  Jednoducho povedané...tá náhoda ma priviedla k niekomu, kto zmenil pozitívne nielen môj život, ale aj život pani G.  a pani J. Viete, tu nešlo nakoniec ani o tie byty, ale ten silný pocit, keď vidíte úplne cudzích ľudí ako sú šťastní!!! A za to veľké ďakujem pani Arvaiová. Želám Vám veľa úspechov v pracovnom a osobnom živote.

Ďakujem, s pozdravom Rošková.