12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

hlasovka-sutaz-banner.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Mária Arvaiová

ARCHEUS reality Humenné
Tel.: +421 905 790 696
Email: arvaiova@archeus.sk
68 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Pri predaji, kúpe nehnuteľnosti a zároveň pri zabezpečení sprostredkovania financií pre klienta zúročím 23 ročné skúsenosti v oblasti predaja v bankovom sektore a zároveň 6 ročné skúseností v oblastí stavebníctva.

 

Mojím cieľom sú maximálne spokojní klienti, ktorých chcem sprevádzať na ceste od prvej myšlienky o novom bývaní až do realizácie ich sna.

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Max.spokojnost so sluzbami poskytnutymi prostrednictvom p. Arvaiovej. Vzdy ochotna odpovedat na otazky, rychle a promtne jednanie. V pripade potreby, urcite odporucim dalej.
PS: este raz dakujem velmi pekne :-)

Bola som s pristupom, priebehom a informovastou velmi spokojna :)

Bola som veľmi spokojná s prístupom a Vašou vysokou odbornosťou.Ďakujem a veľa úspechov vo Vašej ďalšej práci.

Ďakujem za profesionálny prístup p.Arvaiovej a spoločnosti Archeus.

Vrelo odporúčam všetkým.

Ďakujeme za veľmi ľudsky až priateľsky prístup pani Arvaiovej pri riešení predaja nášho bytu, následne kúpy domu, vybavovania hypotekárneho úveru a všetkých náležitostí s tým spojených. Nikdy sa nestalo, aby nam nezdvihla telefón alebo odmietla odpovedať na naše množstvo otázok. Pani Arvaiová je vysoko profesionálna a preto sme ju hneď odporučili našim priateľom, ktorý taktiež predávali byt a kupovali rodinný dom. Pokiaľ by nás niekto žiadal o radu kde sa obrátiť pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti, určite budeme odporúčať vašu spoločnosť , hlavne pani Arvaiovú. Ďakujeme za všetko.

Ďakujem p. Arvaiovej za jej profesionálny a ľudský prístup, odbornú pomoc a informácie aj z oblasti finančníctva, ústretovosť a dobrú komunikáciu pri kúpe nášho domu. Vrelo odporúčam. Spokojná E. Kimáková

Ďakujem pani Arvaiovej a realitnej agentúre Archeus za rýchle a veľmi milé jednanie pri predaji nehnuteľnosti , bol som veľmi spokojný aj s poradenstvom ohľadom kúpno predajnej zmluvy a ostatných veci . Nabudúce opäť volím Archeus.

Ďakujem profesionálnej maklérke pani Márii Arvaiovej za flexibilný a ľudský prístup s predajom mojej nehnuteľnosti. Je evidentné, že pani Arvaiová sa v tomto biznise pohybuje, má skvelý prehľad vo svojej profesii či už sa to týka predaja/kúpy nehnuteľnosti ale aj financovania. S realitnou kanceláriou ARCHEUS Humenné a jej tímom som bol veľmi spokojný a môžem len ďalej odporúčať .

Ďakujeme krásne za perfektný prístup a pomoc od p. Arvaiovej pri výbere nehnuteľností. 
Boli sme veľmi spokojní s pomocou pri vybavovaní všetkých formalít.  Sami by sme to určite  nezvládli. Určite budeme odporúčať ďalej. Ešte raz ďakujeme. Rodina Sabolová.

S kúpou nehnuteľnosti cez realitnú kanceláriu Archeus sme boli veľmi spokojný. Ďakujeme pani Arvaiovej.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.