12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

12-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner3.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

Mária Arvaiová

Pobočka Humenné
Tel.: 0905 790 696
Email: arvaiova@archeus.sk


Pri predaji, kúpe nehnuteľnosti a zároveň pri zabezpečení sprostredkovania financií pre klienta zúročím 23 ročné skúsenosti v oblasti predaja v bankovom sektore a zároveň 6 ročné skúseností v oblastí stavebníctva.

 

Mojím cieľom sú maximálne spokojní klienti, ktorých chcem sprevádzať na ceste od prvej myšlienky o novom bývaní až do realizácie ich sna.

Referencie

Ak plánujete predať/kúpiť nehnuteľnosť, tak pani Arvaiová a jej tím sú určite tí správni ľudia. Čo sa týka tohto odboru, pani Arvaiová má excelentné znalosti, rýchlo reaguje a rada vám poradí. Od začiatku, až  do konca kúpi nášho domu sa postarala o to,  aby všetko prebehlo v poriadku. Určite odporúčam, a ešte raz ďakujem.

Ladislav B.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani Arvaiovej a celému jej tímu v Humennom,  za úspešný predaj bytu. Touto cestou by som chcela osloviť hlavne ľudi, ktorí rozmýšľajú o kúpe alebo predaji nehnuteľností, aby neváhali a kontaktovali ju. Pani Arvaiova pracovala v minulosti dlhé roky v bankovnictve, čo sme pri jej terajšej činnosti mohli len pozitivne využiť. Dokázala hneď reagovať pri problémoch s pozemkom, zahraničným trvalým pobytom (čo nieje ani jej napňou práce) a vyriešiť veľa nečakaných situácii, ktoré postretnú asi každého pri predaji či kúpe nehnuteľnosti. Chcem osloviť hlavne kupujúcich, aby zvážili,  kde budú čerpat svoj úver, pretože častokrát dokáže ponúknuť lepšie úverové služby, ako priamo v banke. Postačí sa informovat a ona vyrieši za Vás. Moj predaj prebehol výborne aj ked som bola v zahrančí. ĎAKUJEM.

Rada aj nabuduce :-). M.M.

Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom pani Arvaiovej aj s celým jej tímom. Určite budem dobré meno Archeusu šíriť ďalej.

Ďakujem za pomoc pri predaji. P.

Našu nehnuteľnosť sme sa pokúšali predať  šesť rokov cez rôzne realitné spoločnosti no neúspešne.

Realitná spoločnosť ARCHEUS nám ju predala za dva týždne, vďaka tímu na čele so šéfkou p.Majkou Arvaiovou.Je to realitná spoločnosť, ktorá vybavila za nás všetko od začiatku až do úspešného konca. Ďakujem a odporúčam. Margita P.

S prístupom P. Arvaiovej v Humennom som bol veľmi spokojný. Ponúkol som jej sprostredkovanie predaja rod. domu.

Ing. D. Milan

Obhliadka prebehla v poriadku, bez nejakých nejasností. S maklérom sa jedná výborne. Je stále k dispozícií. Čo sa týka vybavenia hypotéky, pracuje skutočne rýchlo, bez problémov. Určite odporúčam.

Ďakujem p.Arvajovej za ochotu a spoluprácu pri predaji nášho bytu.Sme spokojní a určite budeme ďalej odporúčat.

Pani Arvaiova,chceme sa Vám poďakovať za pomoc pri predaji nášho bytu,za profesionalny prístup ,za rýchle vybavenie všetkých záležitosti spojené s predajom.Ste úžasná a výnimočná žena,ešte raz veľké ĎAKUJEME,nech sa Vám darí ,ste jednotka vtom čo robíte.Rod.Rošková

Ďakujeme pani Arvaiovej za skvelú spoluprácu a pomoc. Odporúčame všetkým. Radosť spolupracovať...Ďakujeme

S priebehom obhliadky aj s ochotou a pristupom  som bola spokojná.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.