Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

predaj-nehnutelnosti-realitna-kancelaria-archeus.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

František Hvila

Pobočka Poprad
Tel.: 0903 130 662
Email: hvila@archeus.sk


Pre každého z nás je kúpa nového domova jedno z najväčších rozhodnutí v živote. Myšlienka pomáhať ľuďom pri tomto rozhodnutí a zároveň profesionálne sa rozvíjať ma doviedla k práci realitného makléra. Archeus je skvelou platformou, ktorá poskytuje zázemie pre realizáciu osobných cieľov a pro zákaznicky orientovanou filozofiou s ktorou sa stotožňujem.

Referencie

Veľmi pekne sa chcem podakovať, že pán Frantisek Hvila z realitnej agentúry ARCHEUS reality Poprad bol ochotný vo veľmi krátkom čase sprostredkovať obhliadku bytu. Žijem dlhý čas v zahraničí a viem, že jeho prezentácia bola na veľmi vysokej úrovni, ktorú možno porovnať s prezentáciou agentúr v Anglicku.

Robert S.

Ďakujem za kvalitné služby a profesionálny prístup realitnej kancelárii ARCHEUS Poprad aj maklérovi p. Hvilovi. Odporúčam všetkým, čo budú kupovať alebo predávať nehnuteľnosti.

Gabriela S.

Bola som veľmi spokojná aj s realitnou kanceláriou aj s maklérom, všetko mi stručne a jasne vysvetlil a promptne vybavil. Ďakujem, budem vrelo odporúčať.

Lucia M.

Spolupráca s realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Poprad bola od začiatku na vysokej úrovni. S celým priebehom kúpy nehnuteľnosti sme boli spokojní a budeme vás vrelo odporúčať ďalej.

So službami RK ARCHEUS sme boli nadmieru spokojní od prvého kontaktu nafotenia nehnuteľnosti až po realizáciu predaja. Ďakujeme hlavne kontaktnej osobe p. Hvilovi za prístup a jednanie počas celej doby predaja. Túto realitnú kanceláriu určite odporučíme aj známym pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Ďakujeme!

Mária O. - predávajúca

Ústretová realitná kancelária, vrelo odporúčam každému, kto hľadá svoje nové vysnívané bývanie. Výborné služby, ďakujem.

Jana R.

Celkovo sme boli veľmi spokojní s realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Poprad, cez ktorú sme riešili predaj bytu. Výborná komunikácia, ústretovosť, zvlášť oceňujem zodpovednosť a profesionálny prístup.

Zuzana V.

S realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Poprad som riešila kúpu trojizbového bytu a bola som veľmi spokojná s ich spoluprácou a ústretovosťou. Vrelo túto kanceláriu odporúčam aj iným klientom. Určite budú rovnako spokojní ako ja. Ďakujem.

Silvia B.

Bola som spokojná s obhliadkou.

Martina H.

Maximálna spokojnosť s prístupom makléra pri spracovaní predaja nehnuteľnosti, ako aj pri vybavovaní ostatných záležitostí. Ďakujem.

Michal H.