12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

realitna-kancelaria-roka-archeus-reality-narks.png

13-rokov-na-slovensku-archeus-banner14pobociek.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

František Hvila

Pobočka Poprad
Tel.: 0903 130 662
Email: hvila@archeus.sk
25 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Pre každého z nás je kúpa nového domova jedno z najväčších rozhodnutí v živote. Myšlienka pomáhať ľuďom pri tomto rozhodnutí a zároveň profesionálne sa rozvíjať ma doviedla k práci realitného makléra. Archeus je skvelou platformou, ktorá poskytuje zázemie pre realizáciu osobných cieľov a pro zákaznicky orientovanou filozofiou s ktorou sa stotožňujem.

 

facebook-makler-archeus.png

Zo života makléra

Referencie

S predajom nehnuteľnsti a s celým procesom s tým súvisiacim sme boli veľmi spokojní. Pán Hvila nám vo všetkom veľmi ochotne poradil, pomohol, vybavil, vybehal. Veľmi príjemný, šikovný pán, určite odporúčame aj ostatným. Oleg Š. - predávajúci

 

Spokojní sme boli s pánom Hvilom, super prístup, ochota,efektivita, môžem ho len odporučiť.
Ak by som kupovala ešte nehnuteľnosť v Poprade tak sa na Vás obrátim.
Ďakujem. Dominika F.

Ďakujeme veľmi pekne za predaj a kúpu nehnuteľnosti cez vašu realitnú agentúru ARCHEUS reality Poprad, veľmi radi využijeme vaše služby pri predaji nehnuteľnosti v budúcnosti, ak to bude potrebné. S vďakou a pozdravom Peter a Jarmila.

Ďakujem celému kolektívu ARCHEUS reality Poprad za zodpovedný a profesionálny prístup, pomoc a cenné rady pri predaji a kúpe nehnuteľností. Všetko vybavia za Vás, jediné, čo musíte, je podpísať zmluvy. Ešte raz veľká VĎAKA. Ján K. - predávajúci a kupujúci

Som veľmi spokojná so spoluprácou. Mária H. - predávajúca

Prvý dojem z pána makléra nebol dobrý, mal názor na všeličo a to ma "rozčuľovalo" a som asi podobná povaha, preto ma to rozčúlilo :). Dom nás oslovil, takže sme sa stretli s pánom Hvilom viackrát a zmenila som názor. Je to zodpovedný a snaživý človek. Bola radosť kupovať dom s jeho pomocou. Ďakujeme. Anna V.

Vyjadrujem spokojnosť s prístupom realitného makléra p. Hvilu z ARCHEUS reality Poprad. Bol ochotný urobiť obhliadky kedykoľvek, komunikácia bola na vysokej úrovni a bol nápomocný pri všetkých momentoch predaja nehnuteľnosti. Je ústretový a profesionálny. Ďakujem. Jaroslav J.

Dobrý deň, pri ohliadke sme boli veľmi spokojní s podaním informácií ohľadom predávajúcej nehnuteľnosti. Ocenili sme aj profesionalitu a ústretovosť pána Hvilu z ARCHEUS reality Poprad. Na naše otázky pohotovo odpovedal a všetko nám podrobne vysvetlil. Môžme len odporúčať.

Veľmi pekne sa chcem podakovať, že pán Frantisek Hvila z realitnej agentúry ARCHEUS reality Poprad bol ochotný vo veľmi krátkom čase sprostredkovať obhliadku bytu. Žijem dlhý čas v zahraničí a viem, že jeho prezentácia bola na veľmi vysokej úrovni, ktorú možno porovnať s prezentáciou agentúr v Anglicku.

Robert S.

Ďakujem za kvalitné služby a profesionálny prístup realitnej kancelárii ARCHEUS Poprad aj maklérovi p. Hvilovi. Odporúčam všetkým, čo budú kupovať alebo predávať nehnuteľnosti.

Gabriela S.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.