Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-oprava.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

archeus-banner-tiper.png

Profil makléra

František Hvila

Pobočka Poprad
Tel.: 0903 130 662
Email: hvila@archeus.sk


Pre každého z nás je kúpa nového domova jedno z najväčších rozhodnutí v živote. Myšlienka pomáhať ľuďom pri tomto rozhodnutí a zároveň profesionálne sa rozvíjať ma doviedla k práci realitného makléra. Archeus je skvelou platformou, ktorá poskytuje zázemie pre realizáciu osobných cieľov a pro zákaznicky orientovanou filozofiou s ktorou sa stotožňujem.

Referencie

Ústretová realitná kancelária, vrelo odporúčam každému, kto hľadá svoje nové vysnívané bývanie. Výborné služby, ďakujem.

Jana R.

Celkovo sme boli veľmi spokojní s realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Poprad, cez ktorú sme riešili predaj bytu. Výborná komunikácia, ústretovosť, zvlášť oceňujem zodpovednosť a profesionálny prístup.

Zuzana V.

S realitnou kanceláriou ARCHEUS reality Poprad som riešila kúpu trojizbového bytu a bola som veľmi spokojná s ich spoluprácou a ústretovosťou. Vrelo túto kanceláriu odporúčam aj iným klientom. Určite budú rovnako spokojní ako ja. Ďakujem.

Silvia B.

Bola som spokojná s obhliadkou.

Martina H.

Maximálna spokojnosť s prístupom makléra pri spracovaní predaja nehnuteľnosti, ako aj pri vybavovaní ostatných záležitostí. Ďakujem.

Michal H.

Celková spokojnosť, rýchle a promntné vybavenie! Ďakujeme.

Magdaléna Š.

S pánom Hvilom sme boli spokojní. Podal všetky informácie. Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Chválim;)

Veronika J.

Veľmi spokojný s priebehom obhliadky, určite budem odporúčať p. Hvilu 

Peter Š.

Prehliadka bola vcelku v pohode. Dozvedel som sa základné i širšie info o byte. Maklér bol veľmi ochotný a príjemne sa s ním komunikovalo. Ponúkol aj možnosti financovania a pod. Nevnucoval nasilu (to sa mi veľmi páčilo). Ďakujem.

Patrik M.

Maklér rýchle reagoval na môj záujem - písala som cen internet, že mám záujem o obhliadku, ale že budem v Poprade až o 2 týždne. Po uplynutí tejto doby sa mi sám ozval, pripomenul sa a ešte v ten deň sme sa stretli na obhliadke nehnuteľnosti. Na obhliadku bol podľa môjho názoru dobre  pripravený  - produktový list atď. Okrem toho sa mi páčili aj sa mi jeho nápady na prípadnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Myslím si, že som sa ho nieľkokrát pýtala tie isté veci, ale bol trpezlivý a všetko mi opäť ochotne vysvetlil.

Janka S.