12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

12-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner3.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

Mgr. Stanislav Bobák

Pobočka Prešov
Tel.: 0905 665 568
Email: bobak@archeus.sk

Referencie

Chcem sa veľmi pekne poďakovať realitnému maklérovi Mgr. Bobákovi za profesionálny prístup, komunikáciu a ochotu pri našej obhliadke. Odporúčam! Martina M.

Odporúčam využitie služieb realitnej kancelárie ARCHEUS. Ďakujeme. Mária S.

Pána makléra Bobáka môžem len odporúčať, obhliadka prebehla na profesionálnej úrovni s poskytnutím kompletných informácii a poradenstva. Ďakujem. Peter M.

Profesionálny prístup, ochota prispôsobiť sa mnou navrhnutému termínu obhliadky, možnosť ďalšej spolupráce pri kúpe a predaji nehnuteľnosti. Gabriela P.

Veľmi oceňujem milý a profesionálny prístup makléra p.Bobáka. Vrelo odporúčam. Terézia S.

S priebehom obhliadky som bol nad mieru spokojný. Maklér p. Bobák bol vynikajúco pripravený a ohľadom nehnuteľnosti mi podal viac informácií, ako som čakal a potreboval. Previedol nás bytom a poukázal na výhody bytu samotného, ako aj na výhody lokality, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza.
Taktiež nám ponúkol možnosti a pomoc pri vybavovaní predaja bytu, čo si veľmi vážim, nakoľko sa do týchto vecí ohľadom prepisov, hypoték apod., nerozumiem. Ďakujem. Michal P.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi Bobákovi a pani Lukošíkovej. Ďakujeme za splnenie sna. Služby realitnej kancelárie Archeus využívam už druhý krát a opäť sa to ukázalo ako správna voľba. Vrelo odporúčam. Katarína Č.

Profesionálny prístup zo strany makléra - max. spokojnosť. Katarína J.

Prístup pána Mgr. Bobáka je veľmi profesionálny a ústretový, vrelo odporúčam, všetko bolo vysvetlené a zrealizované do detailov. Spoločnosť ARCHEUS je výborná realitná kancelária. Ing. Matúš D.

Realitnú kanceláriu Archeus len doporučujem. Osobne som prišla do kontaktu s Mgr. Bobákom, ktorý bol maximálne ochotný, ústretový, vedel poradiť a reagovať. Kúpa prebehla rýchlo, bez zádrheľov☺. Jemu a realitke želám veľa spokojných zákazníkov a úspechov. Jana F.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.