12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

16-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Už 16 rokov s Vami!

graf-rast-realitnej-siete-archeus.png

Ako sa začala cesta ARCHEUS-u?

ARCHEUS sieť realitných kancelárií založil Ing. Rastislav Štalmach spolu so svojou manželkou Monikou vo februári roku 2006. Posledná pracovná pozícia pána Štalmacha bola riaditeľ  hypotekárneho centra vo VÚB banke a bola to preňho výborná skúsenosť. Náplňou jeho práce bola spolupráca  s realinými kanceláriami v celom prešovskom kraji. Na poradách v banke sa stretával s kolegami z celého Slovenska a uvedomil si veľký potenciál regiónu. Takto nadobudol dokonalý prehľad o realitnom trhu a rozhodol sa využiť skúsenosti a potenciál realitného trhu.
Po 6. mesiacoch od založenia sa spoločnosť stala lídrom v regióne v počte ponúkaných nehnuteľnosti a počtom profesionálnych realitných maklérov. Túto pozíciu si udržiava dodnes. O dva roky od založenia sa ARCHEUS stal riadnym členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).


Naše pobočky nájdete na celom Slovensku.

archeus-pobocky-2022.png

 

Čo znamená ARCHEUS?

Názov spoločnosti ARCHEUS v preklade znamená „životná sila“. Našim cieľom je, aby klienti a spolupracovníci cítili pozitívnu energiu z našej práce. 

Našou snahou je aby naši klienti vďaka nám našli svoje vytúžené bývanie a naši spolupracovníci adekvátne finančné ohodnotenie za svoju prácu.

 

Cesta je našim cieľom!
Zodpovednosť, profesionalita, nasadenosť, slušné správanie, úsmev, ochota a elán sú pre nás akýmisi „značkami“, ktoré nás sprevádzajú každým dňom a sprevádzajú nás pri každom stretnutí a kontakte s klientmi.

 

Čo nás odlišuje od konkurencie?

Klientov si udržujeme nielen profesionálnym prístupom, ale aj službami, aké nikde inde nenájdu! Pre každého kupujúceho, predávajúceho alebo nášho tipéra máme EXKLUZÍVNY ARCHEUS účet. Je zadarmo a poskytne klientovi dokonalý prehľad o stave predaja či kúpe.

pecat-vektor-final-m.png

S kým spolupracujeme?
Členstvom v  NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska) a CEPI-CEI (Conseil européen des Profesia Immobilieres) sme sa dobrovoľne zaviazali dodržiavať Etický kódex asociácií realitných kancelárií. Naše realitné kancelárie a realitní makléri získali oficiálne licencie NARKS pre realitné kancelárie a maklérov.
Sme členom SFA (Slovenská franchizingová asociácia), ktorá je zároveň aj členom EFF (European franchizing federation.

 

3-licencie.png

 

  images.png sfa.jpg logosmall.jpg

 

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.