12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Už 13 rokov s Vami!

 

Ako sa začala cesta ARCHEUS-u?

ARCHEUS sieť realitných kancelárií založil Ing. Rastislav Štalmach spolu so svojou manželkou Monikou vo februári roku 2006. Posledná pracovná pozícia pána Štalmacha bola riaditeľ  hypotekárneho centra vo VÚB banke a bola to preňho výborná skúsenosť. Náplňou jeho práce bola spolupráca  s realinými kanceláriami v celom prešovskom kraji. Na poradách v banke sa stretával s kolegami z celého Slovenska a uvedomil si veľký potenciál regiónu. Takto nadobudol dokonalý prehľad o realitnom trhu a rozhodol sa využiť skúsenosti a potenciál realitného trhu.
Po 6. mesiacoch od založenia sa spoločnosť stala lídrom v regióne v počte ponúkaných nehnuteľnosti a počtom profesionálnych realitných maklérov. Túto pozíciu si udržiava dodnes. O dva roky od založenia sa ARCHEUS stal riadnym členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).


V súčasnosti nás nájdete v 13 pobočkách – v BratislavePrešove, KošiciachBardejove, Zvolene, Poprade, TrebišoveRužomberkuSenici KežmarkuHumennomSabinove a Skalici.

archeus-reality-pobocky.png

 

Čo znamená ARCHEUS?

Názov spoločnosti ARCHEUS v preklade znamená „životná sila“. Našim cieľom je, aby klienti a spolupracovníci cítili pozitívnu energiu z našej práce. 

Našou snahou je aby naši klienti vďaka nám našli svoje vytúžené bývanie a naši spolupracovníci adekvátne finančné ohodnotenie za svoju prácu.

banner-zivotna-sila.jpg

Cesta je našim cieľom!
Zodpovednosť, profesionalita, nasadenosť, slušné správanie, úsmev, ochota a elán sú pre nás akýmisi „značkami“, ktoré nás sprevádzajú každým dňom a sprevádzajú nás pri každom stretnutí a kontakte s klientmi.

references-spok-klienti.jpg

Čo nás odlišuje od konkurencie?

Klientov si udržujeme nielen profesionálnym prístupom, ale aj službami, aké nikde inde nenájdu! Pre každého kupujúceho, predávajúceho alebo nášho tipéra máme EXKLUZÍVNY ARCHEUS účet. Je zadarmo a poskytne klientovi dokonalý prehľad o stave predaja či kúpe.

pecat-vektor-final-m.png

S kým spolupracujeme?
Členstvom v  NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska) a CEPI-CEI (Conseil européen des Profesia Immobilieres) sme sa dobrovoľne zaviazali dodržiavať Etický kódex asociácií realitných kancelárií. Naše realitné kancelárie a realitní makléri získali oficiálne licencie NARKS pre realitné kancelárie a maklérov.
Sme členom SFA (Slovenská franchizingová asociácia), ktorá je zároveň aj členom EFF (European franchizing federation.

 

3-licencie.png

 

  images.png sfa.jpg logosmall.jpg

 

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.