12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Mgr. Gabriela Bodová

  • Trnava
Ako vám môžem pomôcť?

ARCHEUS sieť realitných kancelárií ma oslovila práve stabilitou na trhu, komplexnosťou, úrovňou služieb, profesionalitou a neustálym zlepšovaním sa či už využívaním nových technológií alebo záľubou vo vylepšovaní softwaru, s ktorým denne pracujeme.

Mojím cieľom je, aby odo mňa odchádzali klienti spokojní, či už na strane predávajúceho, alebo kupujúceho. Snažím sa podať maximum informácií, ktoré im v rozhodovaní pomôžu a to vždy s ľudským a ústretovým prístupom.

Najväčšou motiváciou pre mňa je robiť veci inak, ako všetci ostatní. Preto sa môžete spoľahnúť na to, že nájdem cestu ako čo najlepšie odprezentovať Vašu nehnuteľnosť, aby nezapadla medzi ponukami.

Pre kupujúcich som tu zase s kompletným servisom, či už finančným alebo aj právnym. V interakcii s Vami určite nájdeme nehnuteľnosť, ktorá bude čo najbližšie Vaším predstavám. Spolupracujem s odborníkmi vo svojich odvetviach právnikom, projektantom, finančným poradcom, znalcom, fotografom, kameramanom...

Neustále sa snažím svoje služby zlepšovať a vzdelávať sa.

Čakám na Váš telefonát

18 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Oceňujem,  moderný a nadčasový vizuálny predaj mojej nehnuteľnosti na internetových portáloch . Ďakujem maklérke Gabriele Bodovej za profesionálne,  ľudské  a maximálne flexibilné riešenie pri predaji mojej nehnuteľnosti. V akomkoľvek čase mi bola k dispozícii  a zodpovedala všetky otázky. Dobra skúsenosť- odporúčam.
Roman Árva

Hlasová referencia

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať pani Gabriele Bodovej, ktorá nám veľmi pomohla s kúpou bytu, za jej ústrtetovosť a ľudskosť, čo si veľmi cením. Dokázala ihneď vyriešiť čo i len najmenší problém. Za mňa veľmi odporúčam realitnú kanceláriu ARCHEUS. Ešte raz ďakujem.

S pozdravom

Andrea Tomanová

Šikulka, ešte som sa nestretla s tak šikovnou realiťáčkou a je mi cťou

 

 

Hlasová referencia

Mrs Bodová, was very friendly and responsive. Her English was perfect and made communicating with her that much easier. She was knowledgeable about the area and was extremely helpful in explaining the process of acquiring property in Slovakia. Would gladly recommend. Thank you for your help Mrs Bodová.

David W.

Ďakujem pani Bodovej za sprostredkovanie predaja bytu a aj kúpu rodinného domu. Môžem len odporučiť, spokojnosť na 100%

 

Pani Sylvia C.