12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Nikola Knapová

  • Prešov
Ako vám môžem pomôcť?

Práca realitného makléra nemá byť prácou, ale poslaním, zábavou, napĺňať človeka a v neposlednom rade slúžiť a pomáhať. Preto sa veľmi teším, že Vám budem pomáhať hľadať domov, či pomôžem predať a odovzdať Vašu nehnuteľnosť (byt, dom či pozemok), aby slúžila ďalším dobrým ľuďom a našli v ňom /nej svoj domov. Realitný maklér má byť čestný, korektný a spravodlivý pri vykonávaní svojej práce. Ponúkam Vám organizačné a manažérske schopnosti, zodpovednosť, ale aj empatiu a dôveru. Predaj nehnuteľnosti väčšina z nás robí raz za život a je dôležité komu zveríte tento obchod. 

Teším sa na každú spoluprácu.
Vaša realitná maklérka. 

Nikola Knapová

 

86 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Bola som tento bytík pozrieť, je krásny, kvalitne urobený. Ak by rozhodnutie o kúpe bolo iba na mne, tak to toho rozhodne idem, lebo aj keď je na prízemí a je malinký, je to prvý byt v Prešove ktorý ma ohúril, doslova roztopil, má dušu. Ak niekto túži po krásnom, malom a útulnom bytíku v dobrej lokalite mesta, tak rozhodne ODPORÚČAM. Možno ma tam nájdete plakať že neni môj.  Už sa nikdy nevydám :).

O.L.

Spolupráca s pani Nikolou Knapovou prebehla maximálne profesionálne, veľmi dobré poradenstvo,ústretovosť a výborné zabezpečenie právnych služieb.
Ďakujem

Milan Krnáč

Sl. Knapová - milá, úctivá, ochotná a vysoko profesionálna realitná maklérka. Už pri prvom kontakte bolo zrejme, že práca nie je len jej zárobkovou činnosťou, ale že je to niečo, čomu sa venuje a oddáva celou svojou osobnosťou. Celý proces predaja od samotného prvého oboznámenia sa s nehnuteľnosťou až po finálne odovzdanie novým majiteľom sa niesol v príjemnom komunikačnom duchu, a pokiaľ sa vyskytli nejaké procesné problémy, hravo a s nadhľadom ich dokázala vyriešiť k spokojnosti oboch zúčastnených strán. Z mojej strany môžem vyjadriť len maximálnu spokojnosť a vrelo budem odporúčať sl. Knapovú mojim známym.

Ľ.P.
 

Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom, ochotou kedykoľvek poradiť a milým vystupovaním p. maklérky Knapovej. Som rada, že pri predaji nehnuteľnosti som si vybrala práve ju. Počas predaja sa mi venovala na 100% a vždy zohľadnila moje požiadavky a vedela odborne poradiť. Jednoznačne odporúčam.

S.A.

 

Ďakujem pani Knapovej za veľmi profesionálnu pomoc pri kúpe bytu .
Vďaka MK

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.