12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Zuzana Kissová

  • Galanta
  • Šaľa
  • Senec
  • Trnava
Ako vám môžem pomôcť?

Spokojnosť kupujúceho alebo predávajúceho je pre mňa, ako realitnú maklérku, najdôležitejšia. Keďže všetci sme jedineční, pristupujem ku každému individuálne. A najmä kúpa alebo predaj bytu, domu alebo pozemku je určite jedna z najdôležitejších rozhodnutí v našich životoch. Mám rada prácu s ľuďmi, lebo vždy nás posúva vpred a o to viac sa snažím vzdelávať, aby som ponúkla maximum a vždy boli Vaše požiadavky splnené podľa Vašich prianí. A ARCHEUS celoslovenská sieť realitných kancelárií to umožňuje na 100%. 

Ďakujem za Vašu dôveru a teším sa na spoluprácu aj v pobočke ARCHEUS reality Trnava. :-)

3 referencií

Moje služby

Referencie

S pani Zuzanou Kissovou ako maklérkou sme boli maximálne spokojní. Vyšla nám vždy v ústrety, na naše otázky obratom reagovala, resp. zaslala odpoveď. Potrebné informácie vedela získať za krátky čas, bola milá, ľudská a pritom profesionálna. Mali sme hneď z prvého kontaktu s ňou len pozitívne pocity. Jej prístupu k práci sa nedá vytknúť žiadna chybička. Týmto jej ďakujeme za spoluprácu a želáme ešte veľa spokojných klientov.

Rodina Mikátová

Dobrý deň. Veľmi pekne ďakujem za prácu a prístup pri predaji môjho bytu Vašej maklérke pani Zuzane Kissovej, pobočka Trnava. Veľmi oceňujem jej profesiolny prístup, precíznu prácu a ľudskosť. Maximálne som spokojný s výberom pani maklérky Kissovej. Nemenil by som a vrelo odporúčam všetkým, ktorí budú predávať svoju nehnuteľnosť. Prajem jej veľa úspechov v súkromnom aj profesionálnom živote.

Mgr. René Křivánek

Ďakujeme našej šikovnej maklérke Zuzana Kissovej, nielen za vysoko profesionálny prístup k predaju našej nehnuteľnosti, ale aj za jej milú, ochotnú a vždy ústretovú komunikáciu. Ak budeme potrebovať opäť makléra, určite opäť využijeme jej služby. Bez váhania.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.