12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Zuzana Bielousová

  • Prešov
Ako vám môžem pomôcť?

Moja práca je pre mňa zároveň aj poslaním, pretože ju robím s radosťou a s ľudským prístupom. V minulosti som pracovala s ľuďmi, preto som sa pred pár rokmi rozhodla pre prácu realitnej maklérky.  Milujem dizajn a bývanie. Je úžasné ak sa vášeň spojí s prácou. Som tu pre vás aby som vás mohla sprevádzať krok po kroku na ceste k vášmu vysnívanému bývaniu a pomohla vám prekonať všetky prekážky, ktoré vás na tejto, možno aj kľukatej ceste budú čakať.

6 ročné skúsenosti
27 referencií

Moje služby

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Zuzke Bielousovej za jej skvelú prácu pri predaji môjho bytu.
Pred rokom som ju stretla náhodou pri ohliadke bytu a zaujal ma jej priateľský a súčasne profesionálny prístup.Sympatická, prívetivá, milá, ochotná, empatická no proste skvelá osôbka. Hneď som vedela, že keď raz budem predávať byt bude to ONA ktorú oslovím na spoluprácu, a tak sa aj stalo. Byt sme predávali, keď bol trh s nehnuteľnosťami na bode mrazu, ale ona to nevzdávala a stále ponúkla nejaké riešenia. Našli sme záujemcov o byt, a to bol iba začiatok našej cesty. Kupujúci brali úver cez Štátny fond rozvoja bývania, Zuzka bola ochotná pomôcť aj im. Bol to zdĺhavý a časovo náročný proces, a Zuzka im pomáhala pri každom jednom kroku.
Nepoznám v dnešnej dobe takú ochotu, pracovitosť, a zanietenosť do svojej práce ako má Zuzka.
Touto recenziou sa jej ešte raz chcem veľmi pekne poďakovať a odporúčam ju všetkým ľuďom,ktorí chcú predať svoju nehnuteľnosť alebo si nevedia rady s predajom nehnuteľnosti, aby ju oslovili a potvrdili moje slová,že je to NAJLEPŠIA MAKLÉRKA.

Mária Sčisláková

Pani Bielousová, veľmi chválim profesionálny a milý prístup, spoľahlivosť, ochotu. Všetko na čom sme sa dohodli platilo. Vrelo odporúčam.

PhDr. Vageľová

Ďakujem vám krásne za pochopenie a ochotu.
Ste naozaj skvelá a dobrá realitná maklérka.
Ak budeme vedieť, ako sa vyvinie situácia so školou, keď náhodou sa budeme sťahovať naozaj do Prešova, veľmi rada Vás budem kontaktovať.
Nech sa darí. 

Nikola Skybová

Zuzka nie je len jeden skvelý, úžasný a lásky plný človek ale aj jedna úžasná realitačka s veľkým dobrým srdiečkom. Odporúčam ju všetkými desiatimi. Nie len že ma profesionálny prístup k práci v ktorej mimochodom dáva 100% svojej energie a svojho času ale ma aj ľudský prístup ku klientom je neskutočne priateľská a zábavná zároveň. Veľa vecí za Vás porieší a keď niečomu nerozumiete alebo neviete vie Vám to perfektne vysvetliť. Sme vďačný a to vravím aj za manžela že sme natrafili práve na Zuzku ktorú určite budeme každému odporúčať kto bude chcieť predať alebo odkúpiť nehnuteľnosť. Veľká VĎAKA jej patrí za všetko.

manželia Žarnayovci

Veľmi dobrá spoľahlivá Realitna maklérka. Ďakujem za super spoluprácu. Bola som veľmi spokojná. Vrelo odporúčam

Silvia H.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.