12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Zuzana Bielousová

  • Prešov
Ako vám môžem pomôcť?

Milujem dizajn a bývanie a reality sú pre mňa nielen mojou prácou, ale zároveň aj vášňou a svojím spôsobom aj poslaním. Veľmi rada spoznávam nových ľudí a pomáham im zjednodušiť si život pri predaji ich nehnuteľností aj pri hľadaní ich vysnívaného domova. Vždy s úsmevom a ľudským prístupom. Mojou prioritou je spokojný klient, pretože len ten má dôvod sa vrátiť.

6 ročné skúsenosti
31 referencií

Moje služby

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Referencie

Vysoko profesionálny aj ľudský prístup počas celej doby predaja nehnuteľnosti, počnúc spracovaním dokumentácie, vzájomnou komunikáciou počas doby predaja a potrebnými službami ako aj poradenstvom.

Milan Sedlák

Veľká vďaka Pani Bielousovej za jej služby pri kúpe domčeka.
Skvelá komunikácia , trpezlivosť , profesionálny prístup.
Behom celého procesu kúpy sme natrafili na niekoľko prekážok (niekedy až nezmyselné požiadavky banky , predávajúci žijúci v zahraničí) no všetko riešila vždy s maximálnou ochotou k našej spokojnosti .
Odporúčam maximálne

Mário Bačkay

Profesionálny prístup, rýchle jednania, výborná komunikácia. Odporúčam!!!

M.Polaček

K maklérke Zuzane som sa dostala na základe odporúčania od známeho a ani na sekundu som to neoľutovala aj keď som bola po predchádzajúcich veľmi negatívnych skúsenostiach už dosť skeptická.  Vzácny prístup makléra ktorý už len tak nenájdete. Profesionálna Zodpovedná, férová, úprimná, osobnosť - takýmto ľuďom zaplatíte províziu s radosťou. Naozaj obrovský prínos pre každú realitnú kanceláriu.

Timková L.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Zuzke Bielousovej za jej skvelú prácu pri predaji môjho bytu.
Pred rokom som ju stretla náhodou pri ohliadke bytu a zaujal ma jej priateľský a súčasne profesionálny prístup.Sympatická, prívetivá, milá, ochotná, empatická no proste skvelá osôbka. Hneď som vedela, že keď raz budem predávať byt bude to ONA ktorú oslovím na spoluprácu, a tak sa aj stalo. Byt sme predávali, keď bol trh s nehnuteľnosťami na bode mrazu, ale ona to nevzdávala a stále ponúkla nejaké riešenia. Našli sme záujemcov o byt, a to bol iba začiatok našej cesty. Kupujúci brali úver cez Štátny fond rozvoja bývania, Zuzka bola ochotná pomôcť aj im. Bol to zdĺhavý a časovo náročný proces, a Zuzka im pomáhala pri každom jednom kroku.
Nepoznám v dnešnej dobe takú ochotu, pracovitosť, a zanietenosť do svojej práce ako má Zuzka.
Touto recenziou sa jej ešte raz chcem veľmi pekne poďakovať a odporúčam ju všetkým ľuďom,ktorí chcú predať svoju nehnuteľnosť alebo si nevedia rady s predajom nehnuteľnosti, aby ju oslovili a potvrdili moje slová,že je to NAJLEPŠIA MAKLÉRKA.

Mária Sčisláková