12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Ing. Jana Mikolášková

  • Bratislava I
  • Bratislava II
  • Bratislava III
  • Bratislava IV
  • Bratislava V
  • Malacky
  • Pezinok
  • Senec
Ako vám môžem pomôcť?

Som Jana Mikolášková, Vaša spoľahlivá realitná maklérka v Bratislave a okolí.
Na realitnom trhu pôsobím ako realitná maklérka, ako majiteľka pobočky realitnej kancelárie, manažérka a v neposlednom rade ako človek, ktorý je tu pre Vás. Počúvam Vás a Vaše požiadavky, lebo len tak Vám viem pomôcť na ceste za vysnívaným bývaním.

 

Ako Konfucius povedal: "Vyberte si prácu, ktorú milujete a nikdy v živote nebudete musieť pracovať." Milujem prácu realitnej maklérky, robím to s radosťou, napĺňa ma to a baví. Verím, že keď robíte prácu s nadšením, klienti to vnímajú.

Počas mojej praxe som nadobudla skúsenosti, vďaka ktorým Vás bezpečne prevediem celým procesom predaja bytu, domu či pozemku, zabezpečím profesionálne fotenie nehnuteľnosti, 3D virtuálne obhliadky, inzerciu, finančné služby a právny servis potrebný pri kúpe či predaji nehnuteľnosti. Kladiem dôraz na home staging domu, bytu na predaj, čím sa zvýši jeho atraktivita a zabezpečí sa rýchlejší predaj nehnuteľnosti za vyššiu cenu.

 

Potrebujete zastrešiť predaj bytu v Bratislave? Som tu pre Vás. Je pre mňa dôležité, aby celý obchod prebehol podľa Vašich predstáv a k Vašej spokojnosti. Moje referencie hovoria za mňa. Vaša dôvera je pre mňa cenná.

Máte nehnuteľnosť na predaj v Bratislave či okolí? Neváhajte ma kontaktovať, rada Vám pomôžem s predajom bytu, domu aj pozemku v Bratislave a okolí.

Pekný deň Vám prajem!

24 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Pani maklérka mala príjemné vystupovanie, všeobecná spokojnosť z našej strany. Ďakujeme. Róbert N.

Ďakujeme veľmi pekne pani Mikoláškovej za ochotu, veľmi milý prístup, komunikáciu a starostlivosť pri kúpe nehnuteľnosti. Boli sme veľmi spokojní. Všetko dobré prajeme. Némethová

Pani inžinierka Mikolášková je vysoko profesionálna realitná maklérka. Spolupráca s ňou bola veľmi príjemná a predaj nehnuteľnosti zmanažovala obratom a to k spokojnosti oboch zainteresovaných strán. Vrelo ju doporučujem všetkým záujemcom o predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti. Mária Ovčiarková

Nebola to naša prvá spolupráca, boli sme aj tentokrát veľmi spokojní. Oceňujeme pravidelné informovanie o stave obhliadok bytu, taktiež veľmi milý a profesionálny prístup.
Veľmi pekne ďakujeme! Určite sa na Vás v budúcnosti opät veľmi radi obrátime. Henrieta Baluchová

S predajom nehnuteľnosti cez ARCHEUS som bol veľmi spokojný. Byt sa predal expresne rýchlo a v procese predaja nenastali žiadne komplikácie. Z minulosti mám nedobré skúsenosti s kúpou nehnuteľnosti cez inú realitku, takže by som zrejme do ďalšieho predaja či kúpy išiel s veľkými obavami, keby teraz nezistím, že predaj bytu môže byť, s istou nadsázkou, aj zábava ;)

Osobitne vyzdvihujem profesionalitu a prístup p. Ing. Mikoláškovej, ktorá mala celý proces na starosti a úprimne hovorím, že som nadmieru spokojný s jej proaktívnym prístupom a flexibilitou pri riešení všetkých situácií, ktoré pri predaji môžu nastať - od riešenia sporov spoluvlastníkov, ktorí sa nevedia dohodnúť na cene, cez vypratávanie a fotenie bytu až po zodpovedanie tisíc najneočakávanejších otázok záujemcov na obhliadkach. Často pritom konala aj ďaleko nad rámec toho, čo musí a na úkor vlastného voľného času. Takže, ďakujem :) Tomáš Klimek