12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Ing. Ľuboš Olekšák

  • Zvolen
  • Banská Bystrica
  • Detva
Ako vám môžem pomôcť?

VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI DODÁM JEDINEČNÝ ŠTÝL, CHARIZMU A ZABEZPEČÍM JEJ PREDAJ ZA OPTIMÁLNU HODNOTU.

Pri mojej práci realitného makléra vo Zvolene sa snažím spolu s mojím tímom dodať každej nehnuteľnosti štýl pomocu služby homstaging. Pri tejto službe Vašu nehnuteľnosť zariadím a nadekorujem s cieľom vytvoriť atmosféru, ktorá pritiahne čo najviac kupuúcich a pomôže nehnuteľnosť rýchlejšie predať za lepšiu cenu.

Používam moderné marketingové nástroje 3D virtuálne obhliadky a 3D pôdorysy, moderované video obhliadky, homestaging a nasnímanie z dronu. V prípade staršej nehnuteľnosti využívam služby bytového dizajnéra pre lepšiu predstavivosť ako by mohol nehnuteľnosť vyzerať po rekonštrukcii. Vypracujem Vám aj   cenovú analýzu nehnuteľnosti a nastavím ideálnu predajnú cenu.

Ak milujete to, čo robíte a vždy kladiete klienta  na prvé miesto, úspech bude váš.

Prvý vzťah k peknému bývaniu som nadobudol pri stavbe rodinného domu, kde som si uvedomil, že človek potrebuje bývanie, kde sa bude cítiť útulne a pohodlne. Počas vysokej školy som začal pracovať v oblastí predaja, v ktorom som pokračoval aj po štúdiu prácou v banke.

Po osobnej skúsenosti s realitnou kanceláriou vo Zvolene pri kúpe môjho bytu, som pochopil, že je to práca ktorá by ma napĺňala, pretože rád jednám s ľudmi, baví ma fotografovanie, interierový dizajn, kreatívna reklama.

Ak chcete predávať nehnuteľnosť štýlovo, neváhajte ma kontaktovať!

8 ročné skúsenosti
49 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Zo života makléra

Referencie

Chcem vyjadriť veľkú spokojnosť s realizáciou Homestagingu v mojom byte na predaj.  Oceňujem profesionálne vytvorenú videoprezentáciu, ktorá upúta pozornosť záujemcov o kúpu. S pozdravom, Ingrid.

Ďakujem krásne. Skvelá komunikácia a profesionálny prístup. Odporúčam!

S priebehom predaja som bola spokojná. Všetky udalosti,ktoré bolo treba riešiťť počas predaja boli realitným maklérom vyriešené v krátkom čase a spoľahlivo. Ďakujem. Oľga S.

Hlasová referencia

Hlasová referencia

Ďakujem agentúre Archeus, ktorá ma zastupovala pri rokovaní a predaji  budovy v centre mesta Zvolen.  Bolo to profesionálne od začiatku až do konca. Profesionálne od prvého stretnutia až po prekonanie všetkých prekážok, ktoré sa vyskytli u notára. Srdečné poďakovanie. S pozdravom Gabriele Bonifacio.