12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Monika Krčová

  • Malacky
  • Myjava
  • Senica
  • Skalica
Ako vám môžem pomôcť?

       Mojim hnacím motorom sú spokojní klienti, ktorí sa ku mne vracajú a odporúčajú ma ďalej. V realitnom svete sa stanete úspešnými až keď pochopíte, že byť najlepší realitný maklér nie je len práca. Byť najlepší realitný maklér si vyžaduje neustále vzdelávanie, "kráčať s dobou"  a predovšetkým dokonale poznať potreby a očakávania klienta.

Úspešne som priviedla do konca zložité obchody, pomohla klientom predať nehnuteľnosti zaťažené exekúciami, zlegalizovať stavby. Pre úspešný predaj musí byť kvalitný marketing na prvom mieste. Pri svojej práci využívam moderné technológie - videoobhliadky, 3D virtuálne obhliadky či vizualizáciu od špičkovej interiérovej dizajnérky. Poskytujem home staging nehnuteľností, vyzdvihnem prednosti nehnuteľnosti, ktorá sa tak v krátkom čase predá za lepšiu cenu. Neustále na sebe pracujem a vzdelávam sa. Som majiteľkou realitnej kancelárie Archeus reality Senicalicencovaný realitný maklér Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska, kde sa aj pravidelne školím.

        Práca v realitách je rôznorodá, je o dennom kontakte s ľuďmi, spoznávaní ich hodnôt, potrieb, prekonávaní prekážok, riešení problémov. Nejedná sa o žiadne stereotypné zamestnanie, v práci mám absolútnu slobodu. 

         A prečo ARCHEUS ?....Silná, úspešná značka, ktorá mi ponúkla zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém, know-how, komplexnú podporu a v neposlednom rade profesionalitu. Rada spolupracujem s úspešnými a pracovitými ľuďmi.

13 ročné skúsenosti
102 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Pani Krčová všetko vybavila k maximálnej spokojnosti. Určite odporúčam všetkým, ktorí chcú riešiť predaj, kúpu alebo prenájom.

Ďakujeme veľmi pekne.

Marián H., Senica

Ďakujem za veľmi príjemné vystupovanie a vysvetlenie, som veľmi spokojná s pani maklerkou, určite pri ďalšom kupovaní, predaji nehnuteľnosti zvolíme znovu p.Moniku 
veľká vďaka

Ivana T

Za mňa velká spokojnosť s celým priebehom kúpy bytu, super, pristup makléra na výbornej úrovni :-)

Roman

S pani Krčovou sme boli nad mieru spokojní. 
Spoznali sme ju pri kúpe našej "srdcovej" nehnuteľnosti a hneď sme jej zverili aj predaj nášho pôvodného domčeka. 
Vytvorila  bezvadnú video-vizitku našej nehnuteľnosti ako prvý krok. Kupcu nám našla už v prvý deň prehliadok.

Odporúčame.

Petra V. Skalica

Super celý priebeh predaja, úžasná prezentácia objektov, komplexné vybavenie všetkého potrebného, komunikácia perfektná, milé a profesionálne dievčence. Celé to bolo rýchlo a k úplnej spokojnosti vybavené.
Doporučujem a chválim Archeus realitnú kanceláriu Senica a prajem všetko najlepšie, hlavne zdravie a veľa spokojných klientov, ako som bol ja.

Vlado T. Senica

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.