12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Mgr. Jozef Siheľský

  • Banská Bystrica
  • Brezno
  • Detva
  • Zvolen
Ako vám môžem pomôcť?

Po niekoľko ročných skúsenostiach v oblasti obchodného zastupovania som sa rozhodol využiť nadobudnuté zručnosti v oblasti realít. Pracovať v spoločnosti skvelých ľudí, pod záštitou uznávanej spoločnosti Archeus, ktorá klientom poskytuje bezstarostné, rýchle, kompletné služby v oblasti predaja alebo kúpy nehnuteľností a mať flexibilny pracovný čas bola vždy moja vízia spokojnej pracovnej pozície.

Pri mojej práci realitného makléra používam 3D virtuálne obhliadky a 3D pôdorysy, video obhliadky a zábery z dronu, v prípade staršej nehnuteľnosti využívam služby bytového dizajnéra a samozrejnostou je homestaging.

Vždy sa snažím pre klienta spraviť aj službu navyše, ktorú by u inej realitnej kancelárii nedostal. A tak aby klient dostal čo najvyšiu sumu za svoju nehnuteľlnosť som už napríklad:

  • maľoval byt na bielo z nie pekne vyzerajúcich krikľavých farieb. Byt sa predával za 102 tisíc eur a nevedel sa predať. Vďaka mojej službe navyše sa predal byt za 110 tis. eur.
  • pri predaji vidieckej usadlosti, ktorá bola kompletne zaprataná haraburdami a záhrada a stromčeky zarastené a neupravené, sme vypratali celú nehnuteľnosť, pokosili a opílili stromčeky a nakoniec úspešne predali nehnuteľnosť.
  • pri predaji bytu 82 ročného pána, sme úspešne predali  jeho byt, zároveň sme ho nenechali samého pri hľadaní nového bývnia. Aktívne sme mu hľadali vysnívané bývanie a aj sme ho doviezli na obhliadku.

Ak chcete aj vy pomôcť s predajom alebo prenájmom svojej nehnuteľnosti neváhajte ma kontaktovať :)

3 ročné skúsenosti
13 referencií

Moje služby

Najlepší maklér

Referencie

So službami pána makléra Mgr. Siheľského sme boli nadmieru spokojní. Oceňujeme najmä vecnú a rýchlu komunikáciu, spoľahlivosť a v neposlednom rade ochotu a ústretovosť z jeho strany. Pravidelne sme boli informovaní o aktuálnom stave procesu kúpy nehnuteľnosti a jednanie z jeho strany bolo na maximálne profesionálnej úrovni. 

Rozhodne odporúčame!

Ďakujeme za všetko a prajeme Vám veľa pracovných i osobných úspechov. 

Mgr. Latináková a Ing. Turčin.

Realitnú kanceláriu hodnotím veľmi pozitívne, profesionálny prístup a rýchly predaj nehnuteľnosti. Doporučujem každému kto plánuje predaj nehnuteľnosti, aby sa obrátil na realitných maklérov z Archeusu. Vasil P.

Boli sme maximálne spokojní s prístupom pána makléra Siheľského. Ochotne poradil, vysvetlil a nasmeroval nás. Boli sme odbremenení od všetkých vybavovačiek. Dodržal všetko podľa dohody, vždy bezodkladne informoval o ďalšom postupe a najnovších skutočnostiach. Bol veľmi ochotný a prispôsobivý, oceňujeme jeho ľudský a priateľský prístup.
Odporúčame, ďakujeme a prajeme veľa ďalších skvelých obchodov a spokojných klientov.

Miroslav CH.

Veľmi si vážim profesionálny  prístup Ing. Siheľského. Čestný človek, čo sľúbil, to aj dodržal. Veľká spokojnosť!
Bodaj by takýchto maklérov mali všetky realitné kancelárie, potom by sa  pohľad na ich prácu a význam v povedomí slovenských občanov určite zmenil na pozitívny.

Bol som spokojný s profesionálnym ale zároveň priateľským prístupom pánov z ARCHEUSU

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.