Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-oprava.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

archeus-banner-tiper.png

Developerské projekty

NOVOSTAVBA, BYTOVÝ KOMPLEX – KOŠICE II., ZÁPAD

Košický kraj Košice II
Košice - mestská časť Západ


2-4 izbové byty v NOVOSTAVBE v lokalite Košice II., Západ s dostupnosťou ku cestným ťahom na Prešov aj Bratislavu na predaj.

DOMY HLBOKÉ

Trnavský kraj Senica
Hlboké


Predaj štrnástich nízkoenergetických RD v radovej zástavbe na novovybudovanej ulici v Hlbokom. Výstavba je situovaná v tichej časti obce, ktorá je chránená pred ruchom mesta. Rezidenti majú k dispozícii novú príjazdovú cestu spolu s chodníkom a moderným LED osvetlením. Spomínaná lokalita predstavuje ideálne miesto pre život a je vhodná pre ľudí, ktorí preferujú prírodu, ale taktiež chcú byť v tesnej blízkosti mesta. Kompletná občianska vybavenosť je samozrejmosťou. Orientácia domov je na juhozápad a severovýchod.

Rodinné domy PANORAMA a MINOR, Veľký Slavkov

Prešovský kraj Poprad
Veľký Slavkov


ARCHEUS reality Poprad má špeciálne pre Vás päť nadštandardných novostavieb 4 a 5 – izbových rodinných domov vo Veľkom Slavkove. Projekt PANORAMA sa nachádza v novovzniknutej časti obce Veľký Slavkov iba 5 km od Popradu, na skok od turistických centier vo Vysokých Tatrách, no zároveň s vynikajúcou dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti a v blízkosti zjazdov z diaľnice.