12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Predajte svoju nehnuteľnosť bezpečne a za čo najlepšiu možnú cenu

predaj-nehnutelnosti-za-co-najlepsiu-cenu-icon2.png

Situácia na realitnom trhu sa neustále mení. Naším cieľom je však vašu nehnuteľnosť predať vždy za najvyššiu možnú cenu, za akú je to v momentálnej situácii možné.

 

roky-na-trhu-icon.png

Staráme sa o Vaše bývanie a usilujeme sa o maximálnu spokojnosť a pohodlie svojich klientov. Aby sme k Vám boli čo najbližšie, postupne otvárame kancelárie v mestách po celom Slovensku. Zoznam našich kancelárií si môžete pozrieť TU.

 

referencie-icon.png

Získanie pozitívnej referencie je pre nás nielen odmenou, ale aj potvrdením, že svoju prácu robíme dobre. Všetky naše referencie zbierame, aby aj Vám pomohli rozhodnúť sa pre toho správneho makléra. Môžete si ich prečítať alebo aj vypočuť TU. 

 

rk-roka-icon.png

Špeciálne si vážime, ak našu poctivú prácu ocenia aj odborníci zo slovenského realitného trhu. Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska (NARKS) nás v roku 2018 ocenila titulom Realitná kancelária roka pre región Východné Slovensko. Všetky ocenené realitné kancelárie vynikajú nad konkurenciou kvalitou služieb alebo výnimočným prínosom pre realitný trh.

 

narks-licencie-maklerka-icon2.png

Naši realitní makléri sú školení Internou ARCHEUS akadémiou a asociáciou NARKS, kde dodržiavajú etický kódex makléra. Sú pripravení urobiť všetko preto, aby bol pre Vás predaj, kúpa alebo aj prenájom nehnuteľnosti príjemným zážitkom. Členovia NARKS sú zároveň členmi Európskej Asociácie Realitných Profesií.

 

hypo-a-pravo-icon.png

Naši hypotekárni špecialisti Vám bezplatne a nezáväzne pomôžu s výberom najvýhodnejšieho financovania na trhu. Pre všetky právne záležitosti máte k dispozícii firemného právnika, ktorý sa postará aj o kompletnú dokumentáciu potrebnú pri predaji a kúpe.

 

vyhladavanie-na-mieru-icon.png

Nájdeniu Vašej dokonalej nehnuteľnosti vieme pomôcť. Stačí, ak nám opíšete svoju predstavu. Všetky nové ponuky Vám pošleme mailom, aby ste ich videli ako prvý! K tomu užitočné informácie z realitného trhu, aktuálne znížené ceny a mnoho ďalšieho. Nastavte si newsletter aj hneď teraz.

 

3d-prehliadka.png

K inzercii u nás automaticky získate 3D virtuálnu prehliadku, vďaka ktorej vašu nehnuteľnosť uvidí až 10x viac záujemcov. 3D prehliadky vám tiež ušetria čas s obhliadkami, pretože ich vieme zrealizovať online ako komentovanú 3D prehliadku. Pri prezentácií najmä starších nehnuteľností využívame interaktívne 3D pôdorysy a atraktívne vizualizácie, ktoré nehnuteľnosť predstavia v celkom novom svetle.

 

archeus-ucet-icon.png

Čo sa s Vašou ponukou deje? Ako postupuje predaj? O tom Vás informuje nielen maklér, ale kedykoľvek si to môžete skontrolovať online vo svojom Exkluzívnom ARCHEUS účte. Okrem toho v ňom nájdete množstvo užitočných informácií a funkcií aj keď nehnuteľnosť predávate alebo ju ešte len chcete kúpiť. Takýto benefit ponúka na Slovensku iba ARCHEUS a môžete ho mať aj Vy.

 

marketing-icon.png

Podporíme predaj Vašej nehnuteľnosti všetkými spôsobmi ako sa dá. Od správne vytvoreného inzerátu po doplňujúci marketingový obsah ako je video, newsletter, bannery, letáky a pod. Aby sme zvýšili dosah vašej ponuky, vo veľkom využívame sociálne siete. Na našich profiloch je dokopy viac ako 10 000 fanúšikov.

 

trhova-hodnota-nehnutelnosti.png

Stanovíme reálnu predajnú cenu Vašej nehnuteľnosti. A to nielen pred predajom, ale cenu vám potvrdíme aj na vyžiadanie napr. pre účely dedičských konaní. V prípade potreby znaleckého posudku Vám zabezpečíme alebo odporučíme súdneho znalca.

 

spolupraca-icon.png

Pri predaji s nami neprídete o žiadneho kupujúceho. Pri efektívnom predaji spolupracujeme s každou serióznou realitnou kanceláriou.

 

dobry-anjel-icon.png

ARCHEUS patrí od svojho vzniku medzi anjelske firmy, ktoré každý mesiac pomáhajú tým, ktorí to potrebujú najviac. Spoluprácou s nami aj Vy stávate Dobrým anjelom.

 

 

Kontaktujte nás

kontaktny-formular-bublinka.png