12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Členstvá a partnerstvá

licencie-narks-archeus-realitna-kancelaria.jpg

Od 1. 1. 2008 sme riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií SlovenskaNARKS je nezávislá a demokratická organizácia spájajúca profesionálov na slovenskom realitnom trhu. Od roku 1992 buduje komunitu v oblasti realít a reprezentuje slovenský realitný trh v zahraničí. Ing. Rastislav Štalmach, majiteľ a CEO ARCHEUS-u je zároveň od roku 2011 členom predsedníctva NARKS. ARCHEUS sieť realitných kancelárií získala v roku 2018 od NARKS Ocenenie realitná kancelária roka.

V rámci členstva NARKS sa riadime Základnými štandardmi práce pre realitné kancelárie, Etickým kódexom NARKS a každý klient je chránený aj Garančným fondom NARKS.

 

sfa-eff.jpg

Sme členom Slovenskej franchizingovej asociácie), ktorá je jediným oficiálnym centrom pre franchisingové podnikanie na Slovensku a v tomto zmysle je jediným kompetentným partnerom franchisingových asociácií na celom svete. SFA je zároveň aj členom EFF (European franchizing federation), ktorá prijala Etický kódex franchisingu, podľa ktorého sa riadime a rešpektujeme ho. Tento kódex je významný dokument upravujúci etiku franchisingového podnikania.

Členstvom v NARKS a CEPI-CEI sme sa dobrovoľne zaviazali dodržiavať etický kódex asociácií. CEPI-CEI (Conseil européen des Profesia Immobilieres) je medzinárodná nezisková asociácia so sídlom v Bruseli. Predstavuje hlavné združenie realitných odborníkov a správcov majetku.

 

gepard-finance-partner-archeus-realitna-kancelaria.jpg

Intenzívne spolupracujeme so spoločnosťou Gepard Finance a spoločne zabezpečujeme našim klientom najistejšiu a najvýhodnejšiu hypotéku na trhuTáto maklérska (brokerská) spoločnosť sa špecializujúca na kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností. Našu spoluprácu Gepard Finance dlhodobo oceňuje (2. miesto pre realitného partnera roka pre ročníky 2016, 2017, 2018, 2019)

 

dobry-anjel-anjelske-firmy.jpg

ARCHEUS patrí už od svojho založenia v roku 2006 do úzkeho kruhu slovenských ANJELSKÝCH FIRIEM, ktoré každý mesiac pomáhajú prostredníctvom nadácie Dobrý Anjel. Spolu sme pomohli viac ako 568 rodinám s neľahkým osudom. Aj vďaka Vám, našim klientom, môžeme pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.