12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-komentovane-3d-prehliadky-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Členstvá a partnerstvá

 

w280-banner-clenstva-.jpg

 

narks-original.jpg

 

Od 1. 1. 2008 sme riadnym členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska)NARKS je nezávislá a demokratická organizácia spájajúca profesionálov na slovenskom realitnom trhu. Od roku 1992 buduje komunitu v oblasti realít a reprezentuje slovenský realitný trh v zahraničí. Ing. Rastislav Štalmach, majiteľ a CEO ARCHEUS-u je zároveň od roku 2011 členom predsedníctva NARKS.

V rámci členstva NARKS sa riadime Základnými štandardmi práce pre realitné kancelárie, Etickým kódexom NARKS a každý klient je chránený aj Garančným fondom NARKS

 

images.png

 

Členstvom v NARKS a CEPI-CEI sme sa dobrovoľne zaviazali dodržiavať etický kódex asociácií. CEPI-CEI (Conseil européen des Profesia Immobilieres) je medzinárodná nezisková asociácia so sídlom v Bruseli. Predstavuje hlavné združenie realitných odborníkov a správcov majetku. 

 

sfa.jpg

 

Sme členom SFA (Slovenská franchizingová asociácia), ktorá je jediným oficiálnym centrom pre franchisingové podnikanie na Slovensku a v tomto zmysle je jediným kompetentným partnerom franchisingových asociácií na celom svete.

 

logosmall.jpg

SFA je zároveň aj členom EFF (European franchizing federation), ktorá prijala Etický kódex franchisingu, podľa ktorého sa riadime a rešpektujeme ho. Tento kódex je významný dokument upravujúci etiku franchisingového podnikania.


ako-pomoct.jpg

ARCHEUS patrí do úzkeho kruhu slovenských ANJELSKÝCH FIRIEM, ktoré každý mesiac pomáhajú prostredníctvom nadácie Dobrý AnjelDo tohto partnerskému programu pomoci sme zapojení už od samého založenia Dobrého anjela, od roku 2006 a spolu sme pomohli viac ako 450-tim rodinám s neľahkým osudom. Aj vďaka Vám, našim klientom, môžeme pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

 

gepard-hypoteky.png

w240337-affiliate-banner-468x60.gif

Intenzívne spolupracujeme so spoločnosťou Gepard Finnace a spoločne zabezpečujeme našim klientom najistejšiu a najvýhodnejšiu hypotéku na trhuTáto maklérska (brokerská) spoločnosť sa špecializujúca na kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností.

 

 

freelogo.jpg

Freereality.sk je špeciálizovaný realitný portál, ktorý ponúka kompletné služby spojené s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností.

 

ezisk.png

eZisk.sk – špecializovaný manažérsky portál, ktorý patrí do portfólia spoločnosti Poradca podnikateľa, spol. s. r. o. Jeho súčasťou je aj printová verzia – mesačník Zisk manažment, ktorý poskytuje odborné informácie z oblastí manažmentu, biznisu, marketingu, personalistiky či osobného rozvoja.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.