12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Staň sa členom nášho tímu!

1. DÔVERYHODNÁ CELOSLOVENSKÁ SIEŤ

pobočkami po celom Slovensku, viac ako 17-ročnými skúsenosťamičlenstvom v Národnej asociácii realitných kancelárií Slovenska (NARKS). Svoje bývanie do našich rúk zverili už tisícky klientov, pretože vedia, že dostanú prvotriedne služby.

 

2. VLASTNÁ APPKA V MOBILE

Predstav si, že môžeš väčšinu činností spraviť rýchlo a jednoducho iba cez svoj mobil! Máme vlastný administrátorský systém - INTRANET, ktorý ti umožní nabrať ponuku, spracovať ju, inzerovať, zadávať obhliadky, nahrávať s klientmi hlasovky, upravovať svoju webstránku a omnoho viac. Nové funkcie do nášho INTRANETU pribúdajú pravidelne :)

 

3. ODMEŇOVANIE AŽ DO 90% Z VÝŠKY PROVÍZIÍ

Naši makléri majú silnú motiváciu predávať a zlepšovať sa, pretože ich snaha je patrične odmenená. Výšku svojho príjmu majú vo svojich rukách a nie sú ničím obmedzovaní.

 

4. MANAŽÉR TÍMU AJ POD VLASTNOU ZNAČKOU

Vytvárame maklérom podmienky na neustály rast. Ak má maklér ambíciu viesť na pobočke svoj vlastný tím, u nás má pripravené zázemie a ďalšiu príležitosť zvýšiť svoj zárobok či zabezpečiť si pasívny príjem. Ak už v realitách nie si nováčik, pridaj sa k nám aj tak! Môžeš si u nás nechať svoju zabehnutú značku, zvýšiť efektivitu svojej práce a navyše získať nových priateľ a kolegov z celého Slovenska!

 

5. VLASTNÝ WEB PRE MAKLÉRA

Ako by ste sa prezentovali klientom? Naši makléri to majú vyriešené cez svoju vlastnú webovú stránku, kde majú na jednom mieste celú svoju „vizitku“, pripravenú už od prvého dňa svojej maklérskej kariéry.

 

6. PODPORNÝ TÍM PRE MAKLÉRA

Naši makléri sa môžu plne sústrediť na obchod, pretože majú k dispozícií neustálu podporu zo strany centrály, vedenia kancelárie, marketingu, právnika a hypošpecialistov. Majú zabezpečenú správu webu a celého interného systému, môžu sa vzdelávať a napredovať pod vedením svojho mentora.

 

7. INOVATÍVNE VZDELÁVANIE V ARCHEUS AKADÉMIÍ

Veríme, že vzdelanie je cestou, ako sa posúvať ďalej. Preto majú naši makléri prístup k najrôznejším školeniam a workshopom, ktoré pre nich pripravujeme vo vlastnej ARCHEUS akadémií, ale aj k školeniam cez renomované organizácie (napr. NARKS). Väčšinu týchto školení možno absolvovať online.

galeria-makler-1.jpg​ galeria-makler-2.jpg galeria-makler-3.jpg galeria-makler-4.jpg

Chceš aj ty chodiť do práce s radosťou a získať kolegov a priateľov z každého kútu Slovenska?

 

Kontaktujte nás

kontaktny-formular-bublinka.png