Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-oprava.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

archeus-banner-tiper.png

PODNIKAJTE VO VLASTNOM, ALE NIE SAMI!

banner-podnikajte-s-nami-3.jpg

 

Otvoriť si realitnú kanceláriu na Slovensku nie je také ťažké, ale čo potom? 

Oveľa náročnejšie je úspešne ju rozbehnúť. Väčšinou to trvá približne 6 až 12 mesiacov. No najťažšie je udržať ju dlhodobo v zisku.

ARCHEUS vie ako na to!

Stačí ak sa stanete súčasťou úspešného partnerského konceptu ARCHEUS. Poskytne Vám slobodu majiteľa nezávislej kancelárie, neustálu podporu a zdieľanie skúseností od ostatných pobočiek na Slovensku.

 

Prečo byť súčasťou tímu ARCHEUS?

 • Rastieme každý rok a Vy môžete s nami!
 • Môžete začať prakticky zo dňa na deň a využívať úspešnú značku ARCHEUS sieť realitných kancelárií, pretože všetko už máme prichystané a odskúšané.
 • Nemusíte vymýšľať názov, logo, design manuál, webstránku a intranet! To všetko už máte k dispozícii pravidelne aktualizované.
 • Máme vlastnú ARCHEUS Akadémiu – interné školenia na mieru.
 • Budete mať našu neustálu podporu pri výbere miesta kancelárie, maklérov, školení, uzatváraní dohôd, obchodov..., a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni 
 • Podpora interného marketingového tímu.
 • Klientom ponúkame EXKLUZÍVNY ARCHEUS účet ako jediná realitná kancelária na Slovensku.

pecat-vektor-final-m.png

 • Ušetríte pri nákladoch za inzerciu, reklamu, právne služby a správu webstránky vzhľadom na spoločné náklady, ktoré sa rozdelia medzi všetky kancelárie (mesačne ušetríte od 300 do 1500 €).
 • K dispozícii budete mať  vlastné administratívne rozhranie na princípe cloudu ARCHEUSnet (databáza klientov, ponuky, dopyty, dokumenty, školenia, organizér a ďalšie funkcionality). Takého manažéra nemá na trhu nikto!
 • Garantujeme Vám EXKLUZIVITU pobočky v danom meste a výhodu vzájomnej spolupráce v podobe presunu klientov do iného regiónu.
 • O smerovaní Vášho podnikania rozhodujete Vy sami s našou podporou. Ste sami sebe pánom (živnosť alebo s.r.o.).
 • Ďalším prínosom budú pre Vás pravidelné mesačné stretnutia s riaditeľmi pobočiek, na ktorých si navzájom vymieňame skúsenosti, pretože všetci sme súčasťou jedného tímu. 
 • Organizujeme motivačné stretnutia celej firmy a súťaže pre maklérov.
 • Členstvo v NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska) nám poskytuje špeciálne školenia so zľavami.
 • Spolupracujeme s partnerskou právnickou kanceláriou, ktorá je pre nás vždy k dispozícii.
 • Služby hypotekárneho špecialistu priamo vo firme s možnosťou získania provízie za každý úver.


Prečítajte si dôvody riaditeľov pobočiek, prečo si otvoriť vlastnú pobočku ARCHEUS:
 

lubos-oleksak-archeus-reality-zvolen.jpg

POBOČKA ZVOLEN

Ing. Ľuboš Olekšák

Moja cesta k vedeniu vlastnej realitnej kancelárie začala ešte na pozícii makléra. V ARCHEUS som už ako maklér objavil veľa možností pre osobný rozvoj a riadenie vlastnej pobočky mi tieto možnosti ešte rozšírilo. Aj ako riaditeľ sa naďalej snažím ponúkať klientom exkluzívne služby a osobný prístup. Zabehnutý systém, vynikajúci kolegovia a v neposlednom rade aj moja skúsenosť so značkou ma presvedčila o tom, že nemám dôvod rozbiehať podnikanie v realitách pod inými krídlami.“

lenka-vavrova-archeus-reality-zilina.jpg

POBOČKA ŽILINA

Lenka Vavrová

Svoje skúsenosti s predajom realít som chcela posunúť do bodu, kedy budem dohliadať na vedenie svojej vlastnej kancelárie. ARCHEUS mi dal túto možnosť. Výhodou je to, že nebolo potrebné začať od nuly. Otvorenie kancelárie pod značkou ARCHEUS prináša nesporné výhody zabehnutého systému do ktorého stačí len naskočiť a môžete sa od začiatku venovať predaju a klientom, bez toho, aby ste museli riešiť tie neviditeľné, no potrebné veci, ktoré potrebujete na to, aby vaše podnikanie fungovalo. A to sa netýka len obchodu s realitami.“

 

maria-arvaiova-archeus-reality-humenne.jpg

POBOČKA HUMENNÉ

Mária Arvaiová

S myšlienkou pracovať v realitách som sa začala zaoberať, keď som po 23-tich rokoch ukončila pôsobenie v bankovom sektore, kde som denne manažovala ľudí, ich obchodné, ale aj manažérske zručnosti. Riešila som mnohé klientske požiadavky a pri hypotékach to bola aj pomoc s nájdením vhodného bývania . Tak, ako to v živote býva, nastal čas ísť inou , vlastnou cestou. Vybrala som si reality preto, lebo tiež je to o dennom kontakte s ľuďmi, riešením ich potrieb a požiadaviek s bývaním a z vlastnej skúsenosti viem,  aký je to pre klientov náročný proces .

A prečo ARCHEUS? Silná, úspešná značka, ktorá mi ponúkla zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém,  know-how a vynikajúca osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ARCHEUS Prešov.

 

vlastimil-host-archeus-reality-kezmarok.jpg

POBOČKA KEŽMAROK

RNDr. Vlastimil HOST

S myšlienkou založenia vlastnej realitnej kancelárie som sa pohrával už dlhšiu dobu. Hoci mám dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja, rozhodnutie opustiť "zabehnuté koľaje" nebolo jednoduché, a nezrodilo sa zo dňa na deň. Avšak túžba sebarealizácie bola silnejšia a v rozbehu svojho podnikania som sa navyše mohol spoľahnúť na podporu silného partnera - ARCHEUS. Som rád, že môžem podnikať vo vlastnom, ale nie sám. Teší ma, že som súčasťou rodiny ARCHEUS-ákov.

 

peter-koprla-monika-krcova-archeus-reality-senica.jpg

POBOČKA SENICA

Monika KRČOVÁ a Mgr. Peter KOPRLA

Monika Krčová

S myšlienkou pracovať v realitách som sa začala zaoberať, keď som po 13-tich rokoch uvažovala o zmene zamestnania. Bolo tiež o dennom kontakte s ľuďmi, kreativite, obchodných zručnostiach...ale nastali isté, pre mňa neprijateľné podmienky a obchodovanie, to, čo ma bavilo, sa začalo posúvať do úzadia. Práca v realitách je rôznorodá, je o dennom konakte s ľuďmi, spoznávaním ich hodnôt, potrieb, prekonávaní prekážok, riešení problémov. Neide o žiadne stereotypné zamestnanie, v práci mám absolútnu slobodu. 
A prečo ARCHEUS? Silná, úspešná značka, ktorá mi ponúkla zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém, know-how, komplexnú podporu a v neposlednom rade profesionalitu. Rada spolupracujem s úspešnými a pracovitými ľuďmi
“​

Peter Koprla

Dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja a originalita značky ARCHEUS ma priviedli až k otvoreniu vlastnej realitnej kancelárie v Senici. Rozhodnutie urobiť túto zmenu síce nebolo jednoduché, ale túžba sebarealizácie bola silnejšia.
A prečo s ARCHEUS-om? Lebo je to úspešná, rozvíjajúca sa firma, ktorá dávno prekročila hranice bežnej realitnej kancelárie. Jej prepracovaný systém, know-how, profesionalita a komplexná podpora je originálna a jedinečná.“​

 

silvia-gejdosova-archeus-reality-liptovsky-mikulas.jpg

POBOČKA LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Mgr. Silvia GEJDOŠOVÁ

Rozhodnutie začať podnikať v oblasti realít mi vlastne vnukli naši klienti, pre ktorých už 20 rokov navrhujeme interiéry a predávame im nábytok. Mnohokrát riešili problémy s predajom svojich nehnuteľností. Otvoriť si vlastnú realitnú kanceláriu však nie je vôbec jednoduché. Preto keď som "objavila" sieť realitných kancelárií ARCHEUS - silného a maximálne profesionálneho partnera s obrovským potenciálom, bolo rozhodnuté. ARCHEUS poskytuje pre nových realitných maklérov bezkonkurenčné zázemie a podporu vo všetkých smeroch. Celé svoje know-how, prepracovaný informačný systém, databázu klientov, pravidelné porady a školenia, tak ako aj právnu pomoc. No a v neposlednom rade som spoznala skvelých a vždy ochotných ľudí, ktorí tím ARCHEUSu tvoria.

 

marcel-zelonka-lucia-zelonkova-archeus-reality-poprad.jpg

POBOČKA POPRAD 

Ing. Marcel ŽELONKA a Mgr. Lucia ŽELONKOVÁ

Možnosť podnikať samostatne, so značkou ktorá má dlhoročné skúsenosti nás priviedla k tomu, aby sme redizajnovali realitnú kanceláriu ARCHEUS v Poprade. Máme zabezpečené všetky podporné služby (inzercia, reklama, správa webovej stránky, právne služby...) a podporu pri realizácii činností potrebných na úspešné fungovanie.

Marcel Želonka: Mne osobne to prinieslo všetko, čo som očakával, som spokojný.“​

 

   
tatiana-nemcova-archeus-reality-bratislava.jpg

POBOČKA BRATISLAVA

PhDr. Tatiana NEMCOVÁ

Rozhodnutie podnikať je veľmi dôležitý krok v živote. Väčšinou je spojený s nadobudnutím praxe a odhodlaním. Moje pôsobenie za posledných 6 rokov bolo na úspešnom developerskom projekte, pri ktorom som stála od samého začiatku. Myšlienka "podnikať vo vlastnom, ale nie sám" prišla v čase, kedy som sa pohrávala s myšlienkou osamostatniť sa a rozbehnúť niečo vlastné. Keďže ARCHEUS mi ponúkol zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém, know-how, komplexnú podporu a v neposlednom rade profesionalitu, moje rozhodnutie bolo pomerne rýchle. Zároveň mi veľmi imponuje princíp osobnej starostlivosti pri rozbiehaní vlastnej kancelárie.“​

 

lenka-zavadiakova-archeus-reality-kezmarok.jpg

POBOČKA TREBIŠOV

Mgr. Lenka ZAVADIAKOVÁ

Ako realitná maklérka v okrese Trebišov pracujem už 5 rokov. Rozhodnutie urobiť zmenu u mňa nebolo jednoduché a rodilo sa pomerne ťažko :-) Keď som sa však už rozhodla, hľadala som perspektívnu, prosperujúcu značku pôsobiacu v našom regióne. Až postupne však zisťujem, že som získala zázemie v efektívne fungujúcej spoločnosti so zohratým kolektívom úspešných a priateľských ľudí. V neposlednom rade oceňujem koncepciu firmy „podnikajte vo svojom ale nie sami“, ktorá vytvára priestor pre rast skúsenejších aj menej skúsených maklérov.“​

 

viliam-frankovic-archeus-reality-spisska-nova-vec.jpg

POBOČKA SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Viliam FRANKOVIČ

K práci realitného makléra ma priviedla osobná skúsenosť. Hľadal som byt pre priateľa a celkom ma tá práca zaujala. Začal som pracovať v úspešnej a rozvíjajucej sa firme ARCHEUS reality center v Prešove. Vďaka pomoci zo strany majiteľa a kolegov to bolo celkom jednoduché. Po úspešnom rozbehu som začal premýšlať o osamostatnení. Ale ak začať, tak len pod silnou značkou ARCHEUS, "kde som vyrastal" a ktorú dobre poznám. Následne som si otvoril pobočku v Spišskej Novej Vsi.“​

 

vladimir-bujda-ingrid-bujdova-archeus-reality-bardejov.jpg

POBOČKA BARDEJOV

Bc. Vladimír BUJDA a Ing. Ingrid BUJDOVÁ

Podnikanie formou franšízy s ARCHEUS-om má množstvo výhod. Už rozbeh podnikania je touto formou omnoho jednoduchší, menej nákladný s jasne stanoveným know-how. Obrovskou výhodou počas fungovania je prepracovaný informačný systém a flexibilná výmena informácií medzi kolegami a pobočkami ARCHEUS-u, pravidelné porady, školenia a právna pomoc. Teší nás, že sme súčasťou silnej a konkurencieschopnej značky a skvelého kolektívu.“​

 

robert-sivak-archeus-reality-kosice.jpg

POBOČKA KOŠICE

Ing. Róbert SIVÁK

K otvoreniu realitnej kancelárie ma viedlo: zabehnuté know-how, efektívna činnosť v rámci siete (netreba vymýšľať novinky), ďalej databáza klientov, možnosť posunu klientov v rámci pobočiek, spoločný interný softvér a spoločná inzercia – prerozdelenie nákladov na inzerciu medzi pobočkami, šetrenie nákladov (napríklad na web stránky).“​ 

 

Títo ľudia sú dôkazom toho, že správne nastavené pravidlá spolupráce prinášajú synergické efekty pre všetky zúčastnené strany.

 

Prečítajte si článok o franchisingovom podnikaní, ktorým ušetríte nemalé náklady TU.

 

Ak ste pripravený vziať na seba zodpovednosť  a rozbehnuť svoje vlastné podnikanie, ponúkame Vám  pomocnú ruku a osvedčené metódy ako byť úspešný bez akýchkoľvek vstupných poplatkov!

Rád sa s vami stretnem, aby sme zistili ako úspešne rozbehnúť Vašu pobočku vo  Vašom  meste. 

V prípade záujmu o stretnutie mi zašlite Vaše kontaktné údaje na stalmach@archeus.sk alebo ma kontaktujte telefonicky na 0905 326 649.

Teším sa na spoluprácu s Vami!

 

stalmach-archeus-4-22x30cm-254dpi.jpg

Ing. Rastislav Štalmach

CEO a Zakladateľ