12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

realitna-kancelaria-roka-archeus-reality-narks.png

realitne-kancelarie-na-slovensku.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Otvorte si pobočku ARCHEUS vo svojom meste

podnikanie-s-nehnutelnostami-na-slovensku-archeus.png

 

Otvoriť si realitnú kanceláriu na Slovensku nie je také ťažké, ale čo potom? 

Oveľa náročnejšie je úspešne ju rozbehnúť. Väčšinou to trvá približne 6 až 12 mesiacov. No najťažšie je udržať ju dlhodobo v zisku.

ARCHEUS vie ako na to!

Stačí ak sa stanete súčasťou úspešného partnerského konceptu ARCHEUS. Poskytne Vám slobodu majiteľa nezávislej kancelárie, neustálu podporu a zdieľanie skúseností od ostatných pobočiek na Slovensku.

 

 PODNIKAJTE VO VLASTNOM, ALE NIE SAMI! 

 

Prečo byť súčasťou tímu ARCHEUS?

 • Rastieme každý rok a Vy môžete s nami!
 • Môžete začať prakticky zo dňa na deň a využívať úspešnú značku ARCHEUS sieť realitných kancelárií, pretože všetko už máme prichystané a odskúšané.
 • Nemusíte vymýšľať názov, logo, design manuál, webstránku, intranet či nastavovať online inzerciu! To všetko už máte k dispozícii pravidelne aktualizované.
 • Máme vlastnú ARCHEUS Akadémiu – interné online školenia na mieru. Ušetríte čas a peniaze, pretože mnoho školení zvládnete z domu :)
 • Budete mať našu neustálu podporu pri výbere miesta kancelárie, maklérov, školení, uzatváraní dohôd, obchodov..., a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni 
 • Podpora interného marketingového tímu.
 • Klientom ponúkame EXKLUZÍVNY ARCHEUS účet ako jediná realitná kancelária na Slovensku.

pecat-vektor-final-m.png

 • Ušetríte pri nákladoch za inzerciu, reklamu, právne služby a správu webstránky vzhľadom na spoločné náklady, ktoré sa rozdelia medzi všetky kancelárie (mesačne ušetríte od 300 do 1500 €).
 • K dispozícii budete mať  vlastné administratívne rozhranie na princípe cloudu ARCHEUSnet (databáza klientov, ponuky, dopyty, dokumenty, školenia, organizér a ďalšie automatické funkcie, ktoré vám ušetria množstvo času). Takého manažéra nemá na trhu nikto!
 • Garantujeme Vám EXKLUZIVITU pobočky v danom meste a výhodu vzájomnej spolupráce v podobe presunu klientov do iného regiónu.
 • O smerovaní Vášho podnikania rozhodujete Vy sami s našou podporou. Ste sami sebe pánom (živnosť alebo s.r.o.).
 • Ďalším prínosom budú pre Vás pravidelné mesačné stretnutia s riaditeľmi pobočiek, na ktorých si navzájom vymieňame skúsenosti, pretože všetci sme súčasťou jedného tímu. 
 • Organizujeme motivačné stretnutia celej firmy a súťaže pre maklérov.
 • Členstvo v NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska) nám poskytuje špeciálne školenia so zľavami.
 • Spolupracujeme s partnerskou právnickou kanceláriou, ktorá je pre nás vždy k dispozícii.
 • Služby hypotekárneho špecialistu priamo vo firme s možnosťou získania provízie za každý úver.


Prečítajte si dôvody riaditeľov pobočiek, prečo si otvoriť vlastnú pobočku ARCHEUS:
 

tatiana-nemcova-archeus-reality-bratislava.jpg​​

POBOČKA BRATISLAVA

PhDr. Tatiana NEMCOVÁ

Rozhodnutie podnikať je veľmi dôležitý krok v živote. Väčšinou je spojený s nadobudnutím praxe a odhodlaním. Moje pôsobenie za posledných 6 rokov bolo na úspešnom developerskom projekte, pri ktorom som stála od samého začiatku. Myšlienka "podnikať vo vlastnom, ale nie sám" prišla v čase, kedy som sa pohrávala s myšlienkou osamostatniť sa a rozbehnúť niečo vlastné. Keďže ARCHEUS mi ponúkol zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém, know-how, komplexnú podporu a v neposlednom rade profesionalitu, moje rozhodnutie bolo pomerne rýchle. Zároveň mi veľmi imponuje princíp osobnej starostlivosti pri rozbiehaní vlastnej kancelárie.“​

robert-sivak-archeus-reality-kosice.jpg

POBOČKA KOŠICE

Ing. Róbert SIVÁK

K otvoreniu realitnej kancelárie ma viedlo: zabehnuté know-how, efektívna činnosť v rámci siete (netreba vymýšľať novinky), ďalej databáza klientov, možnosť posunu klientov v rámci pobočiek, spoločný interný softvér a spoločná inzercia – prerozdelenie nákladov na inzerciu medzi pobočkami, šetrenie nákladov (napríklad na web stránky).

vladimir-bujda-ingrid-bujdova-archeus-reality-bardejov.jpg

 

POBOČKA BARDEJOV

Bc. Vladimír BUJDA a Ing. Ingrid BUJDOVÁ

Podnikanie formou franšízy s ARCHEUS-om má množstvo výhod. Už rozbeh podnikania je touto formou omnoho jednoduchší, menej nákladný s jasne stanoveným know-how. Obrovskou výhodou počas fungovania je prepracovaný informačný systém a flexibilná výmena informácií medzi kolegami a pobočkami ARCHEUS-u, pravidelné porady, školenia a právna pomoc. Teší nás, že sme súčasťou silnej a konkurencieschopnej značky a skvelého kolektívu.“​

monika-krcova-peter-koprla-archeus-reality-senica.jpg

POBOČKA SENICA

Monika KRČOVÁ a Mgr. Peter KOPRLA

Monika Krčová

S myšlienkou pracovať v realitách som sa začala zaoberať, keď som po 13-tich rokoch uvažovala o zmene zamestnania. Bolo tiež o dennom kontakte s ľuďmi, kreativite, obchodných zručnostiach...ale nastali isté, pre mňa neprijateľné podmienky a obchodovanie, to, čo ma bavilo, sa začalo posúvať do úzadia. Práca v realitách je rôznorodá, je o dennom konakte s ľuďmi, spoznávaním ich hodnôt, potrieb, prekonávaní prekážok, riešení problémov. Neide o žiadne stereotypné zamestnanie, v práci mám absolútnu slobodu. 
A prečo ARCHEUS? Silná, úspešná značka, ktorá mi ponúkla zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém, know-how, komplexnú podporu a v neposlednom rade profesionalitu. Rada spolupracujem s úspešnými a pracovitými ľuďmi
“​

Peter Koprla

Dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja a originalita značky ARCHEUS ma priviedli až k otvoreniu vlastnej realitnej kancelárie v Senici. Rozhodnutie urobiť túto zmenu síce nebolo jednoduché, ale túžba sebarealizácie bola silnejšia.
A prečo s ARCHEUS-om? Lebo je to úspešná, rozvíjajúca sa firma, ktorá dávno prekročila hranice bežnej realitnej kancelárie. Jej prepracovaný systém, know-how, profesionalita a komplexná podpora je originálna a jedinečná.“​

vlastimil-host-archeus-reality-kezmarok.jpg

 

POBOČKA KEŽMAROK

RNDr. Vlastimil HOST

S myšlienkou založenia vlastnej realitnej kancelárie som sa pohrával už dlhšiu dobu. Hoci mám dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja, rozhodnutie opustiť "zabehnuté koľaje" nebolo jednoduché, a nezrodilo sa zo dňa na deň. Avšak túžba sebarealizácie bola silnejšia a v rozbehu svojho podnikania som sa navyše mohol spoľahnúť na podporu silného partnera - ARCHEUS. Som rád, že môžem podnikať vo vlastnom, ale nie sám. Teší ma, že som súčasťou rodiny ARCHEUS-ákov.

maria-arvaiova-archeus-reality-humenne.jpg

POBOČKA HUMENNÉ

Mária Arvaiová

S myšlienkou pracovať v realitách som sa začala zaoberať, keď som po 23-tich rokoch ukončila pôsobenie v bankovom sektore, kde som denne manažovala ľudí, ich obchodné, ale aj manažérske zručnosti. Riešila som mnohé klientske požiadavky a pri hypotékach to bola aj pomoc s nájdením vhodného bývania . Tak, ako to v živote býva, nastal čas ísť inou , vlastnou cestou. Vybrala som si reality preto, lebo tiež je to o dennom kontakte s ľuďmi, riešením ich potrieb a požiadaviek s bývaním a z vlastnej skúsenosti viem,  aký je to pre klientov náročný proces .

A prečo ARCHEUS? Silná, úspešná značka, ktorá mi ponúkla zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém,  know-how a vynikajúca osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ARCHEUS Prešov.

lenka-zavadiakova-archeus-reality-trebisov.jpg

 

POBOČKA TREBIŠOV

Mgr. Lenka ZAVADIAKOVÁ

Ako realitná maklérka v okrese Trebišov pracujem už 5 rokov. Rozhodnutie urobiť zmenu u mňa nebolo jednoduché a rodilo sa pomerne ťažko :-) Keď som sa však už rozhodla, hľadala som perspektívnu, prosperujúcu značku pôsobiacu v našom regióne. Až postupne však zisťujem, že som získala zázemie v efektívne fungujúcej spoločnosti so zohratým kolektívom úspešných a priateľských ľudí. V neposlednom rade oceňujem koncepciu firmy „podnikajte vo svojom ale nie sami“, ktorá vytvára priestor pre rast skúsenejších aj menej skúsených maklérov.“​

marcel-zelonka-lucia-zelonkova-archeus-reality-poprad.jpg

 

POBOČKA POPRAD 

Ing. Marcel ŽELONKA a Mgr. Lucia ŽELONKOVÁ

„Možnosť podnikať samostatne, so značkou ktorá má dlhoročné skúsenosti nás priviedla k tomu, aby sme redizajnovali realitnú kanceláriu ARCHEUS v Poprade. Máme zabezpečené všetky podporné služby (inzercia, reklama, správa webovej stránky, právne služby...) a podporu pri realizácii činností potrebných na úspešné fungovanie.

Marcel Želonka: Mne osobne to prinieslo všetko, čo som očakával, som spokojný.“

silvia-gejdosova-archeus-reality-ruzomberok.jpg

 

POBOČKA RUŽOMBEROK

Mgr. Silvia GEJDOŠOVÁ

Rozhodnutie začať podnikať v oblasti realít mi vlastne vnukli naši klienti, pre ktorých už 20 rokov navrhujeme interiéry a predávame im nábytok. Mnohokrát riešili problémy s predajom svojich nehnuteľností. Otvoriť si vlastnú realitnú kanceláriu však nie je vôbec jednoduché. Preto keď som "objavila" sieť realitných kancelárií ARCHEUS - silného a maximálne profesionálneho partnera s obrovským potenciálom, bolo rozhodnuté. ARCHEUS poskytuje pre nových realitných maklérov bezkonkurenčné zázemie a podporu vo všetkých smeroch. Celé svoje know-how, prepracovaný informačný systém, databázu klientov, pravidelné porady a školenia, tak ako aj právnu pomoc. No a v neposlednom rade som spoznala skvelých a vždy ochotných ľudí, ktorí tím ARCHEUSu tvoria.

lubos-oleksak-archeus-reality-zvolen.jpg

POBOČKA ZVOLEN

Ing. Ľuboš Olekšák

Moja cesta k vedeniu vlastnej realitnej kancelárie začala ešte na pozícii makléra. V ARCHEUS som už ako maklér objavil veľa možností pre osobný rozvoj a riadenie vlastnej pobočky mi tieto možnosti ešte rozšírilo. Aj ako riaditeľ sa naďalej snažím ponúkať klientom exkluzívne služby a osobný prístup. Zabehnutý systém, vynikajúci kolegovia a v neposlednom rade aj moja skúsenosť so značkou ma presvedčila o tom, že nemám dôvod rozbiehať podnikanie v realitách pod inými krídlami.“
sylvia-stolarikova-archeus-reality-sabinov.jpg

POBOČKA SABINOV

Sylvia Stolariková

V realitách sa pohybujem už 4 roky. Žijeme v dobe, kedy je dôležité vybudované zázemie. Nielen pre firmu, ale aj pre jej zákazníkov. ARCHEUS ponúka rokmi overený systém a know how. Začať sa dá zo dňa na deň. Samozrejme, pod značkou ktorú ľudia poznajú, čo je nesporná výhoda a to aj pre človeka, ktorého okolie už dlho registruje ako makléra. Pracovať pod známou značkou uľahčuje cestu k novým príležitostiam :)

yvette-dolezelova-westrum-jindrich-dolezel-archeus-reality-skalica.jpg

POBOČKA SKALICA

Bc. Yvette Doleželová Westrum, MBA a Mgr. Jindřich Doležel, MBA

Podnikanie s realitami je pre nás spôsobom, akým môžeme ľuďom pomáhať v dôležitej etape ich života. A tam nekončíme - nehnuteľnosti pre nás nepredstavujú len bývanie, preto sme svoje portfólio rozšírili aj o nehnuteľnosti v zahraničí a tak prinášame klientom možnosti zaobstarať si nehnuteľnosť aj pre účely rekreácie. ARCHEUS v tomto vnímame ako významného partnera, ktorý nám umožnil okamžite sa venovať tomu, čo na práci s realitami milujeme - obchodu a kontaktu s ľuďmi. Nemusíme sa tak zdržiavať s vecami, ktoré podnikanie (hlavne na začiatku) nutne prináša. A zároveň máme nepretržitú podporu zo strany vedenia a kolegov z pobočiek zo zvyšku Slovenska. 

 

Títo ľudia sú dôkazom toho, že správne nastavené pravidlá spolupráce prinášajú synergické efekty pre všetky zúčastnené strany. Je pre Vás podnikanie formou franchisingu to pravé - prečítajte si, ako vám franchising uľahčí podnikanie a ušetrí náklady.

 

Ak ste pripravený vziať na seba zodpovednosť  a rozbehnuť svoje vlastné podnikanie, ponúkame Vám  pomocnú ruku a osvedčené metódy ako byť úspešný bez akýchkoľvek vstupných poplatkov!

Rád sa s vami stretnem, aby sme zistili ako úspešne rozbehnúť Vašu pobočku vo  Vašom  meste. 

 

V prípade záujmu o stretnutie mi zašlite Vaše kontaktné údaje na stalmach@archeus.sk alebo ma kontaktujte telefonicky na 0905 326 649.

Teším sa na spoluprácu s Vami!

stalmach-archeus-otvorenie-realitnej-kancelarie.jpg

Ing. Rastislav Štalmach

CEO a Zakladateľ ARCHEUS sieť realitných kancelárií

Kontaktujte nás

formular.jpg

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.