12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-apartman-hrebienok-2-kolo.png

realitna-kancelaria-roka-archeus-reality-narks.png

realitne-kancelarie-na-slovensku.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

PODNIKAJTE VO VLASTNOM, ALE NIE SAMI!

Otvoriť si realitnú kanceláriu na Slovensku nie je také ťažké, ale čo potom? 

Oveľa náročnejšie je úspešne ju rozbehnúť. Väčšinou to trvá približne 6 až 12 mesiacov. No najťažšie je udržať ju dlhodobo v zisku.

Vieme ako na to!

Stačí ak sa stanete súčasťou úspešného partnerského konceptu ARCHEUS. Poskytne Vám slobodu majiteľa nezávislej kancelárie, neustálu podporu a zdieľanie skúseností od ostatných pobočiek na Slovensku.

Ak ste pripravený vziať na seba zodpovednosť  a rozbehnuť svoje vlastné podnikanie, ponúkame Vám  pomocnú ruku a osvedčené metódy ako byť úspešný!

stalmach-archeus-otvorenie-realitnej-kancelarie.jpg

Ing. Rastislav Štalmach

CEO a Zakladateľ ARCHEUS sieť realitných kancelárií

podnikanie-s-nehnutelnostami-na-slovensku-archeus-siet-realitnych-kancelarii.png

 

 PODNIKAJTE VO VLASTNOM, ALE NIE SAMI! 

 

Prečo byť súčasťou tímu ARCHEUS?

 • Rastieme každý rok a Vy môžete s nami!
 • Môžete začať prakticky zo dňa na deň a využívať úspešnú značku ARCHEUS sieť realitných kancelárií, pretože všetko už máme prichystané a odskúšané.
 • Nemusíte vymýšľať názov, logo, design manuál, webstránku, intranet či nastavovať online inzerciu! To všetko už máte k dispozícii pravidelne aktualizované.
 • Máme vlastnú ARCHEUS Akadémiu – interné online školenia na mieru. Ušetríte čas a peniaze, pretože mnoho školení zvládnete z domu :)
 • Budete mať našu neustálu podporu pri výbere miesta kancelárie, maklérov, školení, uzatváraní dohôd, obchodov..., a to 7 dní v týždni 
 • Podpora interného marketingového tímu.
 • Klientom ponúkame EXKLUZÍVNY ARCHEUS účet ako jediná realitná kancelária na Slovensku.

pecat-vektor-final-m.png

 • Ušetríte pri nákladoch za inzerciu, reklamu, právne služby a správu webstránky vzhľadom na spoločné náklady, ktoré sa rozdelia medzi všetky kancelárie (mesačne ušetríte od 300 do 1500 €).
 • K dispozícii budete mať  vlastné administratívne rozhranie na princípe cloudu ARCHEUSnet (databáza klientov, ponuky, dopyty, dokumenty, školenia, organizér a ďalšie automatické funkcie, ktoré vám ušetria množstvo času). Takého manažéra nemá na trhu nikto!
 • Garantujeme Vám EXKLUZIVITU pobočky v danom meste (okrem Bratislavy) a výhodu vzájomnej spolupráce v podobe presunu klientov do iného regiónu.
 • O smerovaní Vášho podnikania rozhodujete Vy sami s našou podporou. Ste sami sebe pánom (živnosť alebo s.r.o.).
 • Ďalším prínosom budú pre Vás pravidelné mesačné stretnutia s riaditeľmi pobočiek, na ktorých si navzájom vymieňame skúsenosti, pretože všetci sme súčasťou jedného tímu. 
 • Organizujeme motivačné stretnutia celej firmy a súťaže pre maklérov.
 • Členstvo v NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska) nám poskytuje špeciálne školenia so zľavami.
 • Spolupracujeme s partnerskou právnickou kanceláriou, ktorá je pre nás vždy k dispozícii.
 • Služby hypotekárneho špecialistu priamo vo firme s možnosťou získania provízie za každý úver.


Prečítajte si dôvody riaditeľov pobočiek, prečo si otvoriť vlastnú pobočku ARCHEUS:
 

tatiana-nemcova-archeus-reality-bratislava.jpg​​

POBOČKA BRATISLAVA

PhDr. Tatiana NEMCOVÁ

Rozhodnutie podnikať je veľmi dôležitý krok v živote. Väčšinou je spojený s nadobudnutím praxe a odhodlaním. Moje pôsobenie za posledných 6 rokov bolo na úspešnom developerskom projekte, pri ktorom som stála od samého začiatku. Myšlienka "podnikať vo vlastnom, ale nie sám" prišla v čase, kedy som sa pohrávala s myšlienkou osamostatniť sa a rozbehnúť niečo vlastné. Keďže ARCHEUS mi ponúkol zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém, know-how, komplexnú podporu a v neposlednom rade profesionalitu, moje rozhodnutie bolo pomerne rýchle. Zároveň mi veľmi imponuje princíp osobnej starostlivosti pri rozbiehaní vlastnej kancelárie.“​

robert-sivak-archeus-reality-kosice.jpg

POBOČKA KOŠICE

Ing. Róbert SIVÁK

K otvoreniu realitnej kancelárie ma viedlo: zabehnuté know-how, efektívna činnosť v rámci siete (netreba vymýšľať novinky), ďalej databáza klientov, možnosť posunu klientov v rámci pobočiek, spoločný interný softvér a spoločná inzercia – prerozdelenie nákladov na inzerciu medzi pobočkami, šetrenie nákladov (napríklad na web stránky).

vladimir-bujda-ingrid-bujdova-archeus-reality-bardejov.jpg

 

POBOČKA BARDEJOV

Bc. Vladimír BUJDA a Ing. Ingrid BUJDOVÁ

Podnikanie formou franšízy s ARCHEUS-om má množstvo výhod. Už rozbeh podnikania je touto formou omnoho jednoduchší, menej nákladný s jasne stanoveným know-how. Obrovskou výhodou počas fungovania je prepracovaný informačný systém a flexibilná výmena informácií medzi kolegami a pobočkami ARCHEUS-u, pravidelné porady, školenia a právna pomoc. Teší nás, že sme súčasťou silnej a konkurencieschopnej značky a skvelého kolektívu.“​

monika-krcova-peter-koprla-archeus-reality-senica.jpg

POBOČKA SENICA

Monika KRČOVÁ a Mgr. Peter KOPRLA

Monika Krčová

S myšlienkou pracovať v realitách som sa začala zaoberať, keď som po 13-tich rokoch uvažovala o zmene zamestnania. Bolo tiež o dennom kontakte s ľuďmi, kreativite, obchodných zručnostiach...ale nastali isté, pre mňa neprijateľné podmienky a obchodovanie, to, čo ma bavilo, sa začalo posúvať do úzadia. Práca v realitách je rôznorodá, je o dennom konakte s ľuďmi, spoznávaním ich hodnôt, potrieb, prekonávaní prekážok, riešení problémov. Neide o žiadne stereotypné zamestnanie, v práci mám absolútnu slobodu. 
A prečo ARCHEUS? Silná, úspešná značka, ktorá mi ponúkla zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém, know-how, komplexnú podporu a v neposlednom rade profesionalitu. Rada spolupracujem s úspešnými a pracovitými ľuďmi
“​

Peter Koprla

Dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja a originalita značky ARCHEUS ma priviedli až k otvoreniu vlastnej realitnej kancelárie v Senici. Rozhodnutie urobiť túto zmenu síce nebolo jednoduché, ale túžba sebarealizácie bola silnejšia.
A prečo s ARCHEUS-om? Lebo je to úspešná, rozvíjajúca sa firma, ktorá dávno prekročila hranice bežnej realitnej kancelárie. Jej prepracovaný systém, know-how, profesionalita a komplexná podpora je originálna a jedinečná.“​

vlastimil-host-archeus-reality-kezmarok.jpg

 

POBOČKA KEŽMAROK

RNDr. Vlastimil HOST

S myšlienkou založenia vlastnej realitnej kancelárie som sa pohrával už dlhšiu dobu. Hoci mám dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja, rozhodnutie opustiť "zabehnuté koľaje" nebolo jednoduché, a nezrodilo sa zo dňa na deň. Avšak túžba sebarealizácie bola silnejšia a v rozbehu svojho podnikania som sa navyše mohol spoľahnúť na podporu silného partnera - ARCHEUS. Som rád, že môžem podnikať vo vlastnom, ale nie sám. Teší ma, že som súčasťou rodiny ARCHEUS-ákov.

maria-arvaiova-archeus-reality-humenne.jpg

POBOČKA HUMENNÉ

Mária Arvaiová

S myšlienkou pracovať v realitách som sa začala zaoberať, keď som po 23-tich rokoch ukončila pôsobenie v bankovom sektore, kde som denne manažovala ľudí, ich obchodné, ale aj manažérske zručnosti. Riešila som mnohé klientske požiadavky a pri hypotékach to bola aj pomoc s nájdením vhodného bývania . Tak, ako to v živote býva, nastal čas ísť inou , vlastnou cestou. Vybrala som si reality preto, lebo tiež je to o dennom kontakte s ľuďmi, riešením ich potrieb a požiadaviek s bývaním a z vlastnej skúsenosti viem,  aký je to pre klientov náročný proces .

A prečo ARCHEUS? Silná, úspešná značka, ktorá mi ponúkla zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém,  know-how a vynikajúca osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ARCHEUS Prešov.

lenka-zavadiakova-archeus-reality-trebisov.jpg

 

POBOČKA TREBIŠOV

Mgr. Lenka ZAVADIAKOVÁ

Ako realitná maklérka v okrese Trebišov pracujem už 5 rokov. Rozhodnutie urobiť zmenu u mňa nebolo jednoduché a rodilo sa pomerne ťažko :-) Keď som sa však už rozhodla, hľadala som perspektívnu, prosperujúcu značku pôsobiacu v našom regióne. Až postupne však zisťujem, že som získala zázemie v efektívne fungujúcej spoločnosti so zohratým kolektívom úspešných a priateľských ľudí. V neposlednom rade oceňujem koncepciu firmy „podnikajte vo svojom ale nie sami“, ktorá vytvára priestor pre rast skúsenejších aj menej skúsených maklérov.“​

marcel-zelonka-lucia-zelonkova-archeus-reality-poprad.jpg

 

POBOČKA POPRAD 

Ing. Marcel ŽELONKA a Mgr. Lucia ŽELONKOVÁ

„Možnosť podnikať samostatne, so značkou ktorá má dlhoročné skúsenosti nás priviedla k tomu, aby sme redizajnovali realitnú kanceláriu ARCHEUS v Poprade. Máme zabezpečené všetky podporné služby (inzercia, reklama, správa webovej stránky, právne služby...) a podporu pri realizácii činností potrebných na úspešné fungovanie.

Marcel Želonka: Mne osobne to prinieslo všetko, čo som očakával, som spokojný.“

silvia-gejdosova-archeus-reality-ruzomberok.jpg

 

POBOČKA RUŽOMBEROK

Mgr. Silvia GEJDOŠOVÁ

Rozhodnutie začať podnikať v oblasti realít mi vlastne vnukli naši klienti, pre ktorých už 20 rokov navrhujeme interiéry a predávame im nábytok. Mnohokrát riešili problémy s predajom svojich nehnuteľností. Otvoriť si vlastnú realitnú kanceláriu však nie je vôbec jednoduché. Preto keď som "objavila" sieť realitných kancelárií ARCHEUS - silného a maximálne profesionálneho partnera s obrovským potenciálom, bolo rozhodnuté. ARCHEUS poskytuje pre nových realitných maklérov bezkonkurenčné zázemie a podporu vo všetkých smeroch. Celé svoje know-how, prepracovaný informačný systém, databázu klientov, pravidelné porady a školenia, tak ako aj právnu pomoc. No a v neposlednom rade som spoznala skvelých a vždy ochotných ľudí, ktorí tím ARCHEUSu tvoria.

lubos-oleksak-archeus-reality-zvolen.jpg

POBOČKA ZVOLEN

Ing. Ľuboš Olekšák

Moja cesta k vedeniu vlastnej realitnej kancelárie začala ešte na pozícii makléra. V ARCHEUS som už ako maklér objavil veľa možností pre osobný rozvoj a riadenie vlastnej pobočky mi tieto možnosti ešte rozšírilo. Aj ako riaditeľ sa naďalej snažím ponúkať klientom exkluzívne služby a osobný prístup. Zabehnutý systém, vynikajúci kolegovia a v neposlednom rade aj moja skúsenosť so značkou ma presvedčila o tom, že nemám dôvod rozbiehať podnikanie v realitách pod inými krídlami.“
sylvia-stolarikova-archeus-reality-sabinov.jpg

POBOČKA SABINOV

Sylvia Stolariková

V realitách sa pohybujem už 4 roky. Žijeme v dobe, kedy je dôležité vybudované zázemie. Nielen pre firmu, ale aj pre jej zákazníkov. ARCHEUS ponúka rokmi overený systém a know how. Začať sa dá zo dňa na deň. Samozrejme, pod značkou ktorú ľudia poznajú, čo je nesporná výhoda a to aj pre človeka, ktorého okolie už dlho registruje ako makléra. Pracovať pod známou značkou uľahčuje cestu k novým príležitostiam :)

yvette-dolezelova-westrum-jindrich-dolezel-archeus-reality-skalica.jpg

POBOČKA SKALICA

Bc. Yvette Doleželová Westrum, MBA a Mgr. Jindřich Doležel, MBA

Podnikanie s realitami je pre nás spôsobom, akým môžeme ľuďom pomáhať v dôležitej etape ich života. A tam nekončíme - nehnuteľnosti pre nás nepredstavujú len bývanie, preto sme svoje portfólio rozšírili aj o nehnuteľnosti v zahraničí a tak prinášame klientom možnosti zaobstarať si nehnuteľnosť aj pre účely rekreácie. ARCHEUS v tomto vnímame ako významného partnera, ktorý nám umožnil okamžite sa venovať tomu, čo na práci s realitami milujeme - obchodu a kontaktu s ľuďmi. Nemusíme sa tak zdržiavať s vecami, ktoré podnikanie (hlavne na začiatku) nutne prináša. A zároveň máme nepretržitú podporu zo strany vedenia a kolegov z pobočiek zo zvyšku Slovenska. 

vladimir-zavacky-archeus-reality-liptovsky-mikulas.jpg

POBOČKA LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Vladimír Zavacký

Realitám sa venujem už niekoľko rokov, čo ma viedlo k tomu aby som si otvoril vlastnú realitnú kanceláriu. Po dôkladnom prieskume trhu som sa rozhodol pre spoluprácu prostredníctvom frančízy s firmou ARCHEUS. V ARCHEUSe som konečne našiel presne to, čo som hľadal. Firmu s dobrým menom, ktorá je vysoko hodnotená a má veľmi pozitívnu spätnú väzbu od svojich klientov. Garancia exkluzivity v regióne Liptov, in-house marketingové oddelenie, právnicka kancelária, webstránka s prepracovaným intranetom, ktorý nám ušetrí kopec času a napokon profesionálny prístup s podporou zo strany managmentu len urýchlili moje rozhodnutie stať sa členom ARCHEUS timu. 

 

Títo ľudia sú dôkazom toho, že správne nastavené pravidlá spolupráce prinášajú synergické efekty pre všetky zúčastnené strany. Je pre Vás podnikanie formou franchisingu to pravé - prečítajte si, ako vám franchising uľahčí podnikanie a ušetrí náklady.

 

Rád sa s vami stretnem, aby sme zistili ako úspešne rozbehnúť Vašu pobočku vo  Vašom  meste. 

V prípade záujmu o stretnutie mi zašlite Vaše kontaktné údaje na stalmach@archeus.sk alebo ma kontaktujte telefonicky na 0905 326 649.

Teším sa na spoluprácu s Vami!

stalmach-archeus-otvorenie-realitnej-kancelarie.jpg

Ing. Rastislav Štalmach

CEO a Zakladateľ ARCHEUS sieť realitných kancelárií

Kontaktujte nás

formular.jpg

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.