12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

16-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

PODNIKAJTE VO VLASTNOM, ALE NIE SAMI! - FRANŠÍZA V REALITÁCH

Otvoriť si realitnú kanceláriu na Slovensku nie je také ťažké, ale čo potom? 

Oveľa náročnejšie je úspešne ju rozbehnúť. Väčšinou to trvá približne 6 až 12 mesiacov. No najťažšie je udržať ju dlhodobo v zisku.

Vieme ako na to!

Stačí ak sa stanete súčasťou úspešného slovenského franšízového partnerského konceptu ARCHEUS. Poskytne Vám slobodu majiteľa nezávislej kancelárie, neustálu podporu a zdieľanie skúseností od ostatných pobočiek na Slovensku. Franchising v realitách má v zahraničí históriu viac ako štyri desaťročia. U nás sa stále len rozbieha. 

Ak ste pripravený vziať na seba zodpovednosť  a rozbehnuť svoje vlastné podnikanie, ponúkame Vám  pomocnú ruku a osvedčené metódy ako byť úspešný!

stalmach-archeus-otvorenie-realitnej-kancelarie.jpg

Ing. Rastislav Štalmach

CEO a Zakladateľ ARCHEUS sieť realitných kancelárií

otvorenie-realitnej-kancelarie-archeus-franchise.png

 

 

Prečo byť súčasťou tímu ARCHEUS?

 • Ponúkame rokmi overený koncept podnikania a know-how. Môžete začať prakticky zo dňa na deň a využívať úspešnú značku ARCHEUS sieť realitných kancelárií, pretože všetko už máme prichystané a odskúšané.
 • Nemusíte vymýšľať názov, logo, design manuál, webstránku, intranet či nastavovať online inzerciu! To všetko už máte k dispozícii pravidelne aktualizované.
 • Máme vlastnú ARCHEUS Akadémiu – interné online školenia na mieru. Ušetríte čas a peniaze, pretože mnoho školení zvládnete z domu :)
 • Budete mať našu neustálu podporu pri výbere miesta kancelárie, maklérov, školení, uzatváraní dohôd, obchodov..., a to 7 dní v týždni 
 • Podpora interného marketingového tímu.
 • Klientom ponúkame EXKLUZÍVNY ARCHEUS účet ako jediná realitná kancelária na Slovensku.
 • Rastieme každý rok a Vy môžete s nami!

 

graf-rast-realitnej-siete-archeus.png

 • Ušetríte pri nákladoch až 50% za inzerciu, reklamu, právne služby a správu webstránky vzhľadom na spoločné náklady, ktoré sa rozdelia medzi všetky kancelárie.
 • K dispozícii budete mať  vlastné administratívne rozhranie na princípe cloudu ARCHEUSnet (databáza klientov, ponuky, dopyty, dokumenty, školenia, organizér a ďalšie automatické funkcie, ktoré vám ušetria množstvo času). Takého manažéra nemá na trhu nikto!
 • Garantujeme Vám EXKLUZIVITU pobočky v danom meste (okrem Bratislavy) a výhodu vzájomnej spolupráce v podobe presunu klientov do iného regiónu.
 • O smerovaní Vášho podnikania rozhodujete Vy sami s našou podporou. Ste sami sebe pánom (živnosť alebo s.r.o.).
 • Ďalším prínosom budú pre Vás pravidelné mesačné stretnutia s majiteľmi pobočiek, na ktorých si navzájom vymieňame skúsenosti, pretože všetci sme súčasťou jedného tímu. 
 • Organizujeme motivačné stretnutia celej firmy a súťaže pre maklérov.
 • Členstvo v NARKS a SFA, s bonusovými zľavami na špeciálne školenia.
 • Spolupracujeme s partnerskou právnickou kanceláriou, ktorá je pre nás vždy k dispozícii.
 • Služby hypotekárneho špecialistu priamo vo firme s možnosťou získania provízie za každý úver.

 

Chcem podnikať s ARCHEUS-om a nemám skúsenosti:

Je ťažké otvoriť fungujúcu realitnú kanceláriu. Je na to vôbec vhodný čas?

Každý začiatok v podnikaní je ťažký a v dnešnej hektickej dobe dvojnásobne. Avšak, ak realitná kancelária poskytuje kvalitné a komplexné služby, vždy si svojich klientov nájde a udrží. ARCHEUS-u sa neustále darí v „každej dobe“.

 

Chcel by som si „zarezervovať“ lokalitu, ale chcem radšej počkať po stabilizácii trhu. Je to možné?

Stabilizácia realitného trhu už nastala, a preto nie je na mieste obávať sa začiatku podnikania v realitách. Ceny sú na miernom vzostupe, financovanie nehnuteľností je veľmi výhodné a lokalít, kde zatiaľ nemáme pobočku nie je až tak veľa. V každej lokalite je iba jedna pobočka, preto neváhajte a v prípade záujmu nás kontaktujte ešte dnes!

 

Ako sa Vám darí v tejto dobe otvárať ďalšie fungujúce pobočky?
Našou veľkou výhodou je práve celkové pokrytie trhu aj úspory na spoločnom marketingu. Pre Vás, ako budúceho majiteľa pobočky, s výhodami úspešnej slovenskej realitky, bude štart výrazne jednoduchší a rýchlejší. Vďaka nášmu tímu a prepracovanému know-how budete môcť počas niekoľkých týždňov predávať a kupovať nehnuteľnosti ako aj zabezpečovať komplexné služby pre svojich klientov. Vy však nemusíte obetovať roky svojho života budovaním a získavaním skúseností – fungujete ihneď! Na prvý pohľad je to jednoduché – dobrý nápad, rýchla príprava, kvalitný tím a rozbehnutie bez zaváhania. Dôležité je naše kvalitné know-how vyskúšať.

 

Musím mať skúsenosť v oblasti realít, aby som mohol mať pobočku realitnej kancelárie? 
Skúsenosti sú veľkou výhodou, ale máme aj veľmi úspešné pobočky, ktorú vedie človek, ktorý predtým nepodnikal v realitách. Po absolvovaní školení a pri dodržiavaní našich pravidiel, zásad a manuálov je možné úspešne podnikať aj bez predchádzajúcich skúseností.

 

Kde všade svoje služby ponúkame? 
ARCHEUS sieť realitných kancelárií pôsobí na Slovensku už 16 rokov. Neustále rastieme a otvárame nové pobočky. Je to dôkaz, že reality nie sú parketou iba nadnárodných gigantov, ale že zastávajú veľmi významnú pozíciu aj v menších regiónoch. Aktuálny zoznam našich pobočiek nájdete TU. 

 

Aké sú výhody oproti iným sieťam realitných kancelárií na Slovensku? 
ARCHEUS je slovenská firma so sofistikovaným systémom práce a dobrou povesťou. Máme vlastnú ARCHEUS akadémiu, prepracovaný firemný systém, vlastné marketingové oddelenie...Sledujeme trendy a pravidelne prinášame maklérom nové možnosti či už pri samotnom predaji alebo sebaprezentácii. 

 

Kto mi zaručí prosperitu realitnej kancelárie ak vedľa mojej pobočky otvoria ďalší podnikatelia rovnakú kanceláriu (ako to môžeme vidieť u zahraničných realitkách? 
ARCHEUS ponúka územnú exkluzivitu, takže sa nemôže stať, aby v jednej lokalite bolo viac našich realitných kancelárií.

 

Chcem podnikať s ARCHEUS-om a nemám skúsenosti:

Prečo by som mal podnikať s ARCHEUS-om, keď už mám vlastnú realitnú kanceláriu? 
Malé a stredné realitné kancelárie majú čím viac tým ďalej ťažšie podmienky na svoju prevádzku. Veľká sieť realitných kancelárií umožňuje výrazné zníženie nákladov na inzerciu, marketing, školenia, auto, poistenie, dane a podobne. Ďalšou výhodou je zdieľanie skúseností s inými realitnými maklérmi a majiteľmi pobočiek, ktorí majú podobné problémy a skúsenosti. Podpora v rámci siete Vám zaručene zefektívni Vaše podnikanie.

 

Čo bude s mojou značkou, ktorú som si budoval niekoľko rokov? 
Vaša súčasná značka nebude zrušená, ale postupne sa pripojí k sieti ARCHEUS, kde bude neustále rásť. S takouto transformáciou máme skúsenosti a aj ich majitelia sú teraz spokojnejší. Vaša prestíž sa zvýši. Spojením Vašej lokálnej prestíže s kvalitnou a uznávanou značkou sa iba posilní.

 

Už som pod inou zahraničnou značkou a končí mi franchisingová zmluva. Je možné sa dohodnúť na podnikaní pod značkou ARCHEUS? 
Áno, po skončení Vašej súčasnej zmluvy môžete uzavrieť novú zmluvu. Všetko môžeme naplánovať tak, že budete pokračovať vo svojom podnikaní s tradičným systémom ARCHEUS. Pokiaľ nás budete kontaktovať zachováme diskrétnosť až do Vášho finálneho rozhodnutia. Vždy dbáme na etiku a férovosť v podnikaní, a preto nikdy neohovárame konkurenciu ani nesľubujeme nič, čo nie je možné.

 

Aké sú výhody oproti iným realitným sieťam? 
Kvalita a profesionalita v poskytovaní služieb klientom i pobočkám nás odlišuje od konkurencie. Ďalšou črtou je podiel exkluzívnych zmlúv, ktoré predstavujú takmer 85% z celkového objemu ponúk. To svedčí o kvalitnom systéme školení a marketingu.

 

Poskytujete odborné školenia pre maklérov i majiteľov pobočiek? 
Naši realitní makléri ako aj majitelia pobočiek prechádzajú školeniami NARKS (Národná asociáciá realitných kancelárií Slovenska). Vzdelávame sa aj prostredníctvom vlastnej ARCHEUS akadémie. 

 

V čom ušetrím na prevádzkových nákladoch? 
Inzercia, marketingové materiály (billboardy, bannery, výstavy a podobne), množstevné veľkoobchodné ceny, webová stránka, školenia, prevádzka kancelárskych priestorov, auto a podobne. 


Majitelia pobočiek ARCHEUS:
 

robert-sivak-archeus-reality-kosice.jpg

POBOČKA KOŠICE

Ing. Róbert SIVÁK

K otvoreniu realitnej kancelárie ma viedlo: zabehnuté know-how, efektívna činnosť v rámci siete (netreba vymýšľať novinky), ďalej databáza klientov, možnosť posunu klientov v rámci pobočiek, spoločný interný softvér a spoločná inzercia – prerozdelenie nákladov na inzerciu medzi pobočkami, šetrenie nákladov (napríklad na web stránky).

vladimir-bujda-ingrid-bujdova-archeus-reality-bardejov.jpg

POBOČKA BARDEJOV

Bc. Vladimír Bujda a Ing. Ingrid Bujdová

Podnikanie formou franšízy s ARCHEUS-om má množstvo výhod. Už rozbeh podnikania je touto formou omnoho jednoduchší, menej nákladný s jasne stanoveným know-how. Obrovskou výhodou počas fungovania je prepracovaný informačný systém a flexibilná výmena informácií medzi kolegami a pobočkami ARCHEUS-u, pravidelné porady, školenia a právna pomoc. Teší nás, že sme súčasťou silnej a konkurencieschopnej značky a skvelého kolektívu.

monika-krcova-archeus-reality-senica.jpg

POBOČKA SENICA

Monika Krčová

Monika Krčová
„S myšlienkou pracovať v realitách som sa začala zaoberať, keď som po 13-tich rokoch uvažovala o zmene zamestnania. Bolo tiež o dennom kontakte s ľuďmi, kreativite, obchodných zručnostiach...ale nastali isté, pre mňa neprijateľné podmienky a obchodovanie, to, čo ma bavilo, sa začalo posúvať do úzadia. Práca v realitách je rôznorodá, je o dennom konakte s ľuďmi, spoznávaním ich hodnôt, potrieb, prekonávaní prekážok, riešení problémov. Neide o žiadne stereotypné zamestnanie, v práci mám absolútnu slobodu. A prečo ARCHEUS? Silná, úspešná značka, ktorá mi ponúkla zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém, know-how, komplexnú podporu a v neposlednom rade profesionalitu. Rada spolupracujem s úspešnými a pracovitými ľuďmi.“

peter-koprla-archeus-reality-zahorie.jpg

POBOČKA ZÁHORIE

Mgr. Peter Koprla

„Dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja a originalita značky ARCHEUS ma priviedli až k otvoreniu vlastnej realitnej kancelárie v Senici. Rozhodnutie urobiť túto zmenu síce nebolo jednoduché, ale túžba sebarealizácie bola silnejšia. A prečo s ARCHEUS-om? Lebo je to úspešná, rozvíjajúca sa firma, ktorá dávno prekročila hranice bežnej realitnej kancelárie. Jej prepracovaný systém, know-how, profesionalita a komplexná podpora je originálna a jedinečná.“

vlastimil-host-archeus-reality-kezmarok.jpg

POBOČKA KEŽMAROK

RNDr. Vlastimil Host

S myšlienkou založenia vlastnej realitnej kancelárie som sa pohrával už dlhšiu dobu. Hoci mám dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a predaja, rozhodnutie opustiť "zabehnuté koľaje" nebolo jednoduché, a nezrodilo sa zo dňa na deň. Avšak túžba sebarealizácie bola silnejšia a v rozbehu svojho podnikania som sa navyše mohol spoľahnúť na podporu silného partnera - ARCHEUS. Som rád, že môžem podnikať vo vlastnom, ale nie sám. Teší ma, že som súčasťou rodiny ARCHEUS-ákov.“

maria-arvaiova-archeus-reality-humenne.jpg

POBOČKA HUMENNÉ

Mária Arvaiová

S myšlienkou pracovať v realitách som sa začala zaoberať, keď som po 23-tich rokoch ukončila pôsobenie v bankovom sektore, kde som denne manažovala ľudí, ich obchodné, ale aj manažérske zručnosti. Riešila som mnohé klientske požiadavky a pri hypotékach to bola aj pomoc s nájdením vhodného bývania . Tak, ako to v živote býva, nastal čas ísť inou , vlastnou cestou. Vybrala som si reality preto, lebo tiež je to o dennom kontakte s ľuďmi, riešením ich potrieb a požiadaviek s bývaním a z vlastnej skúsenosti viem, aký je to pre klientov náročný proces . A prečo ARCHEUS? Silná, úspešná značka, ktorá mi ponúkla zázemie etablovanej realitnej spoločnosti, rokmi prepracovaný interný systém, know-how a vynikajúca osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ARCHEUS Prešov.“

lenka-zavadiakova-archeus-reality-trebisov.jpg

POBOČKA TREBIŠOV

Mgr. Lenka Zavadiaková

Ako realitná maklérka v okrese Trebišov pracujem už 5 rokov. Rozhodnutie urobiť zmenu u mňa nebolo jednoduché a rodilo sa pomerne ťažko :-) Keď som sa však už rozhodla, hľadala som perspektívnu, prosperujúcu značku pôsobiacu v našom regióne. Až postupne však zisťujem, že som získala zázemie v efektívne fungujúcej spoločnosti so zohratým kolektívom úspešných a priateľských ľudí. V neposlednom rade oceňujem koncepciu firmy „podnikajte vo svojom ale nie sami“, ktorá vytvára priestor pre rast skúsenejších aj menej skúsených maklérov.“

lubos-oleksak-archeus-reality-zvolen.jpg

POBOČKA ZVOLEN

Ing. Ľuboš Olekšák

Moja cesta k vedeniu vlastnej realitnej kancelárie začala ešte na pozícii makléra. V ARCHEUS som už ako maklér objavil veľa možností pre osobný rozvoj a riadenie vlastnej pobočky mi tieto možnosti ešte rozšírilo. Aj ako riaditeľ sa naďalej snažím ponúkať klientom exkluzívne služby a osobný prístup. Zabehnutý systém, vynikajúci kolegovia a v neposlednom rade aj moja skúsenosť so značkou ma presvedčila o tom, že nemám dôvod rozbiehať podnikanie v realitách pod inými krídlami.“

sylvia-stolarikova-archeus-reality-sabinov.jpg

POBOČKA SABINOV

Sylvia Stolariková

V realitách sa pohybujem už 6 rokov. Žijeme v dobe, kedy je dôležité vybudované zázemie. Nielen pre firmu, ale aj pre jej zákazníkov. ARCHEUS ponúka rokmi overený systém a know how. Začať sa dá zo dňa na deň. Samozrejme, pod značkou ktorú ľudia poznajú, čo je nesporná výhoda a to aj pre človeka, ktorého okolie už dlho registruje ako makléra. Pracovať pod známou značkou uľahčuje cestu k novým príležitostiam :)“

patrik-hanak-lenka-hanakova-archeus-reality-trencin.jpg

POBOČKA TRENČÍN

Ing. Patrik Hanák a Mgr. Lenka Hanáková

Sieť realitných kancelárií ARCHEUS sme si vybrali z viacerých dôvodov. Predovšetkým preto, že je to slovenská spoločnosť, ktorá sa rokmi rozšírila do väčšiny okresných miest po celom Slovensku. Je to sieť, ktorej záleží pri práci na rovnakých hodnotách ako nám – precíznosť, profesionalita, pracovitosť, spoľahlivosť, najvyššia kvalita.

roman-sedlacek-archeus-reality-nitra.jpg

POBOČKA NITRA

Ing. Roman Sedláček

Ísť svojou cestou, no so silným partnerom po boku, to je vízia každého podnikateľa. S touto myšlienkou som sa zapodieval už dlhšiu dobu. Pevné zázemie, prepracovaný know-how, efektívne vzdelávanie a veľa iných benefitov mi ponúkla firma, ktorá je na trhu už 14 rokov a má za sebou obrovské úspechy. Preto som sa po deviatich rokoch práce realitného makléra rozhodol urobiť konečne zmenu a využil som možnosť otvoriť si svoju vlastnú realitnú kanceláriu pod silnou značkou ARCHEUS.“

ivan-hasto-archeus-reality-martin.jpg

POBOČKA MARTIN

Ing. Ivan Hašto

Mal som skúsenosti z oblastí realít v mojej inej firme , kde poskytujeme Istý nájom vlastníkom bytov vo forme garancií. Firma dobre fungovala a ja som v sebe cítil nevyužitý potenciál. Táto skúsenosť ma priviedla k rozhodnutiu rozšíriť svoje portfólio realitných služieb na všetky druhy. Z tohoto dôvodu som hľadal silného partnera, ktorý mi dokáže pomôcť svojim nou-how rozbehnúť môj ďalší biznis vo svete realít. Po krátkom rozbore trhu zistil, že pre mňa bude najvýhodnejšie otvoriť si vlastnú pobočku realitnej kancelárie ARCHEUS. Reality ma bavia a mám stále veľa času na seba a rodinu.

gabriela-bodova-archeus-reality-trnava.jpg

POBOČKA TRNAVA

Mgr. Gabriela Bodová

K otvoreniu vlastnej realitnej kancelárie ma priviedli viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti obchodu. Takisto som bola svedkom úspešnej maklérskej cesty kolegu z prešovskej kancelárie. Tieto faktory ma presvedčili o tom, že nehnuteľnosti sú cestou, ktorou sa chcem profesne ďalej v živote uberať. Pretože reality nie sú iba chladným obchodom - stretávate tu obrovské množstvo ľudí, s vlastnými potrebami či rôznymi osudmi. Je neopísateľný pocit stáť pri nich práve vtedy, keď riešia a aj vďaka mne vyriešia svoju otázbu bývania. ARCHEUS mi poskytlo zázemie, aby som sa tejto práci mohla venovať hneď.


Títo ľudia sú dôkazom toho, že správne nastavené pravidlá spolupráce prinášajú synergické efekty pre všetky zúčastnené strany. Je pre Vás podnikanie formou franchisingu to pravé - prečítajte si, ako vám franchising uľahčí podnikanie a ušetrí náklady.

 

Rád sa s vami stretnem, aby sme zistili ako úspešne rozbehnúť Vašu pobočku vo  Vašom  meste. 

V prípade záujmu o stretnutie mi zašlite Vaše kontaktné údaje na stalmach@archeus.sk , následne vás budem kontaktovať. 

Teším sa na spoluprácu s Vami!

stalmach-archeus-otvorenie-realitnej-kancelarie.jpg

Ing. Rastislav Štalmach

CEO a Zakladateľ ARCHEUS sieť realitných kancelárií

Kontaktujte nás

kontaktny-formular-bublinka.png

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.