12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

17-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus-2023.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality-odmenovanie.png

banner-budovanie-timu.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Predaj za najvýhodnejšiu cenu

banner-ziskajte-co-najviac.png

 

Bez ohľadu na to, či realitný trh aktuálne práve praje predávajúcim alebo kupujúcim,

vždy je na trhu vrchná hranica, za ktorú sa dá nehnuteľnosť predať.

Pomôžeme Vám ju dosiahnuť!

spravne-nastavenie-ceny.png

Naši makléri sa pozrú na všetky špecifiká vašej nehnuteľnosti, ktoré vedia ovplyvniť cenu. A to ako v pozitívnom, tak aj v negatívnom zmysle. Najväčší záujem o nehnuteľnosť je práve v prvých dňoch inzerovania, preto je kľúčové nastaviť cenu už na začiatku správne a tak, aby bola nastavená cena konkurencieschopná iným ponukám na trhu.

 

inzerat-ktory-vynikne.png

Konkurencia predávaných nehnuteľností je stále väčšia. Aby ste zaujali čo najviac potenciálnych kupujúcich, musíte sa s inzerátom odlíšiť. Mať profesionálne spracované fotografie a texty je dnes už samozrejmosť. Viac a viac záujemcov o kúpu už vyžaduje aj 3D prehliadku či dokonca video. Všetky tieto doplnky k inzerátu sú u nás štandardom. O každý inzerát sa navyše denne staráme, aby bol vo výsledkoch vyhľadávania na popredných priečkach vďaka topovaniu či plateným reklamám.

 

cielenie-na-spravnych-kupu-prvky-na-web.png

 

Zabezpečiť, aby si inzerát pozrelo čo najviac záujemcov o kúpu je jedna cesta. Oveľa dôležitejšie je však dopredu poznať budúceho kupujúceho a podľa toho nastaviť celý predaj. Žiadnu nehnuteľnosť nepredávate "všetkým". Odhadnutím kupujúceho nielenže zrýchlime predaj, ale vieme vyzdvihnúť presne tie vlastnosti nehnuteľnosti, ktoré budú pre záujemcov najdôležitejšie.

 

vsetky-aspekty-predaja.png

Predať dnes nehnuteľnosť nie je jednoduchá záležitosť, ktorá by zahŕňala len zverejnenie inzerátu, zopár obhliadok a podpis zmlúv. V skutočnosti je za procesom predaja celá plejáda úkonov. Preverenie stavu nehnuteľnosti, jej spôsobilosť na prevod vlastníckych práv, nájdeme takého kupujúceho, ktorý bude mať isté financovanie (s kupujúcimi pritom absolvujeme celú cestu k získaniu hypotéky), komunikácia s úradmi, ale aj riešenie všemožných problémov "za pochodu". Často sa vyskytnú situácie medzi zmluvnými stranami či dokonca v rodine, pri ktorých sa z makléra - obchodníka stáva maklér - mediátor. Aj na toto sú naši makléri pripravení, aby ste VY NEMUSELI.

 

 

Dohodnite si s nami stretnutie a spoznajte, za koľko môžete teraz predať svoju nehnuteľnosť.

 

 

 

Kontaktujte nás

kontaktny-formular-bublinka.png