12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

16-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

ARCHEUS – kľúč k Vášmu bývaniu... už 16 rokov!

mapa-pobociek-archeus-realitne-kancelarie-2021.png

Celoslovenská sieť realitných kancelárií ARCHEUS sa už 16 rokov stará o Vaše bývanie a usiluje sa o maximálnu spokojnosť a pohodlie svojich klientov. Každý klient má iné požiadavky a obracia sa na nás preto, aby sme mu pomohli vyriešiť otázku jeho bývania. To nie je maličkosť. Práve preto je pre nás dôležitý každý jeden klient a ku každému pristupujeme individuálne. Teší nás, že je to vidieť a našu snahu si ľudia cenia. My sa, samozrejme radi pochválime každou jednou peknou referenciou, ktorú nám klienti zanechajú. 

Špeciálne si vážime, ak našu poctivú prácu ocenia aj odborníci zo slovenského realitného trhu. Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska (NARKS) nás v roku 2018 ocenila titulom Realitná kancelária roka pre región Východné Slovensko. Všetky ocenené realitné kancelárie vynikajú nad konkurenciou kvalitou služieb alebo výnimočným prínosom pre realitný trh.

Môžete sa spoľahnúť, že v portfóliu našich služieb nájde ako výnimočnú kvalitu, tak aj nadštandardné služby.

 

realitna-kancelaria-roka-archeus.png


Akí sme?

banner-aki-sme.jpg

Čo s nami získate?

 • Spoluprácu s ozajstnými profesionálmi – naši realitní makléri pracujú na plný úväzok a sú školení Internou ARCHEUS akadémiou a asociáciou NARKS, kde dodržiavajú etický kódex makléra.
 • Hypotekárne služby – naši hypotekárni špecialisti Vám bezplatne a nezáväzne pomôžu pri výbere najvýhodnejšieho financovania na trhu.
 • Právne poradenstvo – poradíme Vám prostrednícvom partnerskej právnickej kancelárie, ktoré budete potrebovať pri kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľnosti.
 • Novinky e-mailom – pravidelné posielanie aktuálnych ponúk podľa Vašich kritérií, informácií z realitného trhu, znížených cenách nehnuteľností a podobne.
 • EXKLUZÍVNY ARCHEUS účet – staňte sa našim exkluzívnym klientom a získate rôzne benefity a užitočné informácie. Takýto benefit ponúka na Slovensku iba ARCHEUS!

pecat-vektor-final-m.png

 • Vytvoríme špeciálne marketingové aktivity a podporu predaja vašej nehnuteľnosti prostredníctvom vlastného marketingového oddelenia.
 • Stanovíme reálnu predajnú cenu nehnuteľnosti na predaj + zabezpečíme súdneho znalca pre potreby banky.
 • Spolupracujeme s každou serióznom realitnou kanceláriou.
 • Možnosť inzerovať Vašu nehnuteľnosť vďaka 3D virtuálnej prehliadke a k svojej nehnuteľnosti dostanete interaktívny 3D pôdorys, ktorým sa budeme snažiť čo najvernejšie predstaviť dispozíciu príp. zariadenie izieb
 • Pomáhate s Dobrým anjelom – ARCHEUS patrí medzi Anjelské firmy, ktoré každý mesiac pomáhajú tým, ktorí to najviac potrebujú, a to všetko aj vďaka Vám.
 • ARCHEUS je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska), CEPI-CEI (Conseil européen des Profesia Immobilieres), SFA (Slovenská franchizingová asociácia) a EFF (European franchizing federation).
narks-original.jpg images.png sfa.jpg logosmall.jpg


Kde nás nájdete?
Radi Vás privítame v našich pobočkách po celom Slovensku.

 

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.