12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Chcete začať podnikať s nami?

banner-caste-otazky-franchising-2.jpg

Je veľa príležitostí ako podnikať, ale úspešných konceptov, ktoré naozaj fungujú je veľmi málo. Reality patria medzi najvýnosnejšie odvetvia na trhu. Metódu franchisingu úspešne využívajú podnikatelia na celom svete, vrátane Slovenska. Takýmto spôsobom získate silného partnera. Preto je franchising mimoriadne výhodný pre začínajúcich ako aj skúsených podnikateľov.

Ak teda snívate o založení vlastnej spoločnosti alebo ste už majiteľom realitnej kancelárie a chcete rýchlejšie a jednoduchšie prosperovať, ARCHEUS sieť realitných kancelárií je tu pre Vás. 

 

Pre koho je určená podnikateľská príležitosť ARCHEUS?

 • tomu, kto hľadá nezávislosť a uspokojenie z vlastného podnikania
 • tomu, kto chce využiť výhody uznávanej a rešpektovanej značky, overeného a fungujúceho konceptu a rokmi získané skúsenosti
 • tomu, kto chce znížiť náklady na podnikanie, rozšíriť ponuku, zvýšiť zisky a získať fungujúci know-how s podporou školení a vzdelávania
 • malým a stredným realitným kanceláriám, ktoré si ctia výhody stabilnej spoločnosti a nechcú obetovať roky života na jej budovanie od základov


Prečo franchising?

Franchising znamená mať slobodu vlastného podnikania a zároveň zázemie fungujúceho a overeného modelu. Budete sami sebe pánompodnikáte vo vlastnom, ale nie sami. Franchising zaisťuje klientom kvalitné služby s požadovaným ziskom a ohodnotením spoločnej práce.

 

Prečítajte si článok o franchisingovom podnikaní, ktorým ušetríte nemalé náklady TU.

 

Prečo podnikanie s ARCHEUS-om?

 • slovenská sieť realitných kancelárií s výborným renomé a silným postavením na trhu
 • 15 rokov osvedčený koncept podnikania a know-how
 • podnikanie pod značkou ocenenou NARKSom ako Realitná kancelária roka 2018 pre región východné Slovensko
 • vlastná ARCHEUS akadémia
 • členstvo v NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska)
 • členstvo v SFA (Slovenská franšízová asociácia)
 • osobná starostlivosť a efektívna podpora od skúsených maklérov
 • pravidelné osobné návštevy a stretnutia majiteľov licencií
 • zvýšené šance na úspech Vášho vlastného podnikania so zníženými nákladmi
 • interný systém hypotekárneho poradenstva s možnosťou získania provízií
 • zabezpečenie právnej podpory aj pre klientov
 • podpora skúseného interného marketingového tímu
 • jedinečné služby pre klientov v podobe EXKLUZÍVNEHO ARCHEUS účtu 
 • práca v stabilnom a priateľskom tíme
 • firemné stretnutia, športové a kultúrne aktivity...


Chcem podnikať s ARCHEUS-om a nemám skúsenosti:

 1. Je ťažké otvoriť fungujúcu realitnú kanceláriu. Je na to vôbec vhodný čas?
  Každý začiatok v podnikaní je ťažký a v dnešnej hektickej dobe dvojnásobne. Avšak, ak realitná kancelária poskytuje kvalitné a komplexné služby, vždy si svojich klientov nájde a udrží. ARCHEUS-u sa neustále darí v „každej dobe“.
 2. Chcel by som si „zarezervovať“ lokalitu, ale chcem radšej počkať po stabilizácii trhu. Je to možné?
  Stabilizácia realitného trhu už nastala, a preto nie je na mieste obávať sa začiatku podnikania v realitách. Ceny sú na miernom vzostupe, financovanie nehnuteľností je veľmi výhodné a lokalít, kde zatiaľ nemáme pobočku nie je až tak veľa. V každej lokalite je iba jedna pobočka, preto neváhajte a v prípade záujmu nás kontaktujte ešte dnes!
 3. Ako sa Vám darí v tejto dobe otvárať ďalšie fungujúce pobočky?
  Našou veľkou výhodou je práve celkové pokrytie trhu aj úspory na spoločnom marketingu. Pre Vás, ako budúceho majiteľa pobočky, s výhodami úspešnej slovenskej realitky, bude štart výrazne jednoduchší a rýchlejší. Vďaka nášmu tímu a prepracovanému know-how budete môcť počas niekoľkých týždňov predávať a kupovať nehnuteľnosti ako aj zabezpečovať komplexné služby pre svojich klientov. Vy však nemusíte obetovať roky svojho života budovaním a získavaním skúseností – fungujete ihneď! Na prvý pohľad je to jednoduché – dobrý nápad, rýchla príprava, kvalitný tím a rozbehnutie bez zaváhania. Dôležité je naše kvalitné know-how vyskúšať.
 4. Musím mať skúsenosť v oblasti realít, aby som mohol mať pobočku realitnej kancelárie? 
  Skúsenosti sú veľkou výhodou, ale máme aj veľmi úspešné pobočky, ktorú vedie riaditeľ, ktorý predtým nepodnikal v realitách. Po absolvovaní školení a pri dodržiavaní našich pravidiel, zásad a manuálov je možné úspešne podnikať aj bez predchádzajúcich skúseností.
 5. Kde všade svoje služby ponúkame? 
  ARCHEUS sieť realitných kancelárií pôsobí na Slovensku už 15 rokov. Neustále rastieme a otvárame nové pobočky. Je to dôkaz, že reality nie sú parketou iba nadnárodných gigantov, ale že zastávajú veľmi významnú pozíciu aj v menších regiónoch. Aktuálny zoznam našich pobočiek nájdete TU
 6. Aké sú výhody oproti iným sieťam realitných kancelárií na Slovensku? 
  ARCHEUS je slovenská firma so sofistikovaným systémom práce a dobrou povesťou. Máme vlastnú ARCHEUS akadémiu, prepracovaný firemný systém, vlastné marketingové oddelenie. 
 7. Kto mi zaručí prosperitu realitnej kancelárie ak vedľa mojej pobočky otvoria ďalší podnikatelia rovnakú kanceláriu (ako to môžeme vidieť u zahraničných realitkách? 
  ARCHEUS ponúka územnú exkluzivitu, takže sa nemôže stať, aby v jednej lokalite bolo viac našich realitných kancelárií.


Chcem podnikať s ARCHEUS-om a mám už vlastnú realitnú kanceláriu:

 1. Prečo by som mal podnikať s ARCHEUS-om, keď už mám vlastnú realitnú kanceláriu? 
  Malé a stredné realitné kancelárie majú čím viac tým ďalej ťažšie podmienky na svoju prevádzku. Veľká sieť realitných kancelárií umožňuje výrazné zníženie nákladov na inzerciu, marketing, školenia, auto, poistenie, dane a podobne. Ďalšou výhodou je zdieľanie skúseností s inými realitnými maklérmi a riaditeľmi pobočiek, ktorí majú podobné problémy a skúsenosti. Podpora v rámci siete od centrály alebo v rámci ARCHEUS akadémie Vám zaručene zefektívni Vaše podnikanie.
 2. Čo bude s mojou značkou, ktorú som si budoval niekoľko rokov? 
  Vaša súčasná značka nebude zrušená, ale postupne sa pripojí k sieti ARCHEUS, kde bude neustále rásť. S takouto transformáciou máme skúsenosti a aj ich majitelia sú teraz spokojnejší. Vaša prestíž sa zvýši. Spojením Vašej lokálnej prestíže s kvalitnou a uznávanou značkou sa iba posilní.
 3. Už som pod inou zahraničnou značkou a končí mi franchisingová zmluva. Je možné sa dohodnúť na podnikaní pod značkou ARCHEUS? 
  Áno, po skončení Vašej súčasnej zmluvy môžete uzavrieť novú zmluvu. Všetko môžeme naplánovať tak, že budete pokračovať vo svojom podnikaní s tradičným systémom ARCHEUS. Pokiaľ nás budete kontaktovať zachováme diskrétnosť až do Vášho finálneho rozhodnutia. Vždy dbáme na etiku a férovosť v podnikaní, a preto nikdy neohovárame konkurenciu ani nesľubujeme nič, čo nie je možné.
 4. Aké sú výhody oproti iným realitným sieťam? 
  Kvalita a profesionalita v poskytovaní služieb klientom i pobočkám nás odlišuje od konkurencie. Ďalšou črtou je podiel exkluzívnych zmlúv, ktoré predstavujú takmer 85% z celkového objemu ponúk. To svedčí o kvalitnom systéme školení a marketingu. 
 5. Poskytujete odborné školenia pre maklérov i riaditeľov pobočiek? 
  Naši realitní makléri ako aj riaditelia pobočiek prechádzajú školeniami NARKS (Národná asociáciá realitných kancelárií Slovenska). Vzdelávame sa aj prostredníctvom vlastnej ARCHEUS akadémie
 6. V čom ušetrím na prevádzkových nákladoch? 
  Inzercia, marketingové materiály (billboardy, bannery, výstavy a podobne), množstevné veľkoobchodné ceny, webová stránka, školenia, prevádzka kancelárskych priestorov, auto a podobne. 

 

Kontaktujte nás

kontaktny-formular-bublinka.png

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.