12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Sylvia Stolariková

Pobočka Sabinov
Tel.: 0908 941 184
Email: stolarikova@archeus.sk
6 ročné skúsenosti
33 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Človek sa učí celý život, teda aj pád a sklamanie je krok vpred. Dajme si ruku na srdce, koľkí z nás padli, ale rozdiel je ten, že len niektorých to posunulo vpred. Ja verím, že celý život je potrebné sa vzdelávať a zdokonaľovať. Realitný maklér je moje povolanie, ktoré mi to umožňuje v plnej miere. Stretavám všelijaké osudy, každého si s pokorou vypočujem a snažím sa urobiť všetko preto, aby som naplnila jeho očakávania, kvôli ktorým si ma vybral. A to je nájsť mu nie dom či byt, ale jeho vysnívaný DOMOV alebo na druhej strane, predať jeho nehnuteľnosť za čo  najvyššiu ponuku. Stojím stále na Vašej strane, pán klient.

Každý klient je pre mňa výnimočný a zaujímavý. Práve preto je práca realitného makléra pre mňa mojou osobnou výhrou a splneným snom. Chcete si aj vy so mnou plniť svoje sny? Som tu pre Vás....

 

Zo života makléra

Referencie

Chcem vyjadriť poďakovanie p.Stolarikovej za vynikajúci prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Predaj prebehol rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. Určite budem p.Stolarikovu odporúčať mojim známym. Cítiť z nej, že je práca pre ňu zároveň aj koníčkom..Štofko

Dobrý deň pani Stoláriková,

                                                         chcel by som sa Vám poďakovať  za skutočne perfektne a profesionálne odvedenú prácu pri sprostredkovaní predaja mojej nehnuteľnosti. Vášmu prístupu nieje čo vytknúť. Prajem Vám veľa spokojných klientov.

Pekný deň.

 

Ing. Pavol Kandráč

 

 

Dobrý deň.
S pani Stolarikovou som pri predaji mojej nehnuteľnosti bola maximálne spokojná. Bola veľmi profesionálna, no zároveň milá, srdečná,chapava a neskutočne flexibilná. O nič som sa nemusela starať a stresovať sa , napríklad obhliadkami ktoré boli počas dňa, večer alebo aj v skorých ranných hodinách. Naozaj nemám čo vytknúť a určite ju  odporúčam všetkým, ktorý sa rozhodnú predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. 
Želám Vám veľa šťastia. :)

Ďakujem za výbornu spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti. Pani Stolariková odviedla výbornú prácu, komunikácia bola výborná, rychlá odozva a všetko bolo tak, ako sme sa dohodli.

Boli sme spokojní s prístupom pani Stolarikovej. Bola milá, komunikatívna,ochotná pri kúpe našej nehnutelnosti.Odporučime ju aj našim známym. Ďakujeme

Boli sme maximálne spokojní, všetko išlo ako,, po masle", spolupracovalo sa nám s Tebou dobre :-) a ďakujeme za milú pozornosť, pekné darčeky od Teba. Prajeme krásne vianočné sviatky a šťastný krok do Nového roku.

Ďakujeme Vám, že ste nám splnili náš sen o vlastnom bývaní. S pani Stolaríkovou sme boli nad mieru spokojní a vrelo odporúčame.
H&M

Bola som s prístupom spokojná. Ochotná, príjemná pani.

Chcem sa z celého srdca poďakovať našej realitnej maklérké Silvii, za skvelú spoluprácu pri predaji nášho domčeka, kde vyrástli naše deti, a kde sme prežili krásne roky života. Spolupráca s našou pani maklér kou bola perfektná a úžasná. Predaj nášho domčeka prebehol v rekordne krátkom čase a spôsobom akým prezentuje predaj nehnuteľností sme ani veľmi nepocítili, že predávame nehnuteľnost, čo nemalo takmer žiaden dopad na naše súkromie. Ak uvažujete o predaji svojej nehnuteľnosti vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujeme.

Prajem dobrý večer, ospravedlňujem sa za oneskorené hodnotenie pri predaji nehnuteľnosti. Chcem sa poďakovať za profesionálny prístup makléra p. Stolárikovej  pri predaji nehnuteľnosti - domu v katastri obce Ďaletice.  Bola som veľmi spokojná za milý a odborný prístup makléra.  Odporučila už som aj mojej známej. 
Ďakujem a s prianím všetkého najlepšieho Lešková Mária.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.