12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

sutaz-apartman.png

realitna-kancelaria-roka-archeus-reality-narks.png

realitne-kancelarie-na-slovensku.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Sylvia Stolariková

Pobočka Sabinov
Tel.: 0908 941 184
Email: stolarikova@archeus.sk
5 ročné skúsenosti
15 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Človek sa učí celý život, teda aj pád a sklamanie je krok vpred. Dajme si ruku na srdce, koľkí z nás padli, ale rozdiel je ten, že len niektorých to posunulo vpred. Ja verím, že celý život je potrebné sa vzdelávať a zdokonaľovať. Realitný maklér je moje povolanie, ktoré mi to umožňuje v plnej miere. Stretavám všelijaké osudy, každého si s pokorou vypočujem a snažím sa urobiť všetko preto, aby som naplnila jeho očakávania, kvôli ktorým si ma vybral. A to je nájsť mu nie dom či byt, ale jeho vysnívaný DOMOV alebo na druhej strane, predať jeho nehnuteľnosť za čo  najvyššiu ponuku. Stojím stále na Vašej strane, pán klient.

Každý klient je pre mňa výnimočný a zaujímavý. Práve preto je práca realitného makléra pre mňa mojou osobnou výhrou a splneným snom. Chcete si aj vy so mnou plniť svoje sny? Som tu pre Vás....

sutaz-archeus.png

Zo života makléra

Referencie

Dobrý deň,

pár slov... 

Pani Stolariková, 

vyjadrujem poďakovavanie za predaj nehnuteľnosti spojený s Vaším profesionálnym a milým prístupom. Realizácia predaja na základe telefonickej a e-mailovej komunikácie prebehla nad moje očakávanie. Kto potrebuje riešit nákup alebo predaj nehnuteľnosti a vyberie si Vás, určite nebude sklamaný. 

Ďakujem a prajem mnoho spokojných klientov. AH

PS: Zdraví aj p. Čačová a tiez vyjadruje poďakovanie a obdiv. 

S pozdravem a přáním vsetkeho dobrého Hlaváčková 

Vážená pani Stolarikova Sylvia,
Chceme sa Vám poďakovať za profesionálny a priateľský pristup,
srdečnost,ústretovosť vybavovania nášho záujmu a následne aj realizacie kúpou domceka v Brezovici.
Mali sme od začiatku az do konca riešenia veci,pocit ústretovosti 
a istoty prejavenej z Vasej strany.
DAKUJEME,ze s Vasou pomocou sme si mohli splniť sen o domčeku 
na dedinke.                                   Majo a Ľudmila Kravcovi.

Moje veľké ďakujem patrí Sylvii Stolarikovej za profesionálny prístup, seriózne jednanie a príjemné vystupovanie. S jej službami pri predaji mojej nehnuteľnosti som bol nadmieru spokojný. Určite ju budem odporúčať všetkým.

Referencie k predaju bytu :  Rýchle vybavenie , výborná komunikácia,  dobrá reklama nehnuteľnosti. veľká spokojnosť . Budem doporučovať aj ostatným.

Moja spokojnosť s Vami ako s realitnou maklerkou sa nedá opísať pár vetami. Je to moja prvá skúsenosť s predajom nehnuteľností a som rada,že Ste to práve Vy ,kto mi pomohol. Ste správny človek na správnom mieste a je veľmi vidieť,že svoju prácu máte rada a že robíte maximum pre svojich klientov.

Profesionálny prístup a ešte lepšia komunikácia. Sme veľmi vďační, p.Stolariková je profesionálka na prvom mieste. Kedykoľvek je k dispozícii komunikovať a radiť. 
Ďakujeme veľmi pekne

Profesionálny prístup, informovanie a komunikacia s klientom vyborna! Odporucam p. S. Stolarikovu Sabinov

Sylvia Stolarikova je profesionálkou na svojom mieste a nevidím v jednaní a prístupe ku mne žiadnu chybu. Serióznosť, rýchlosť, ochota, otvorenosť, presnosť, a iné osobné kvality tvoria profil tejto maklérky na slovo vzatej. 

Dúfam, že celý obchod s ňou dopadne tak dobre ako doposial prebiehal. Kristián

S Vami som bola veľmi spokojná, nemám čo vytknúť,ste komunikatívna,pohotová a stále k dispozícii .Ak by som mala predávať ďalšiu nehnuteľnosť ,tak určite kontaktujem len Vás ! Sekelská

Co povedat? Velka vdaka pani Stolarikovej. Zverili sme predaj nasho domu do spravnych ruk. Ocenujeme velke nasadenie, ustretovost, ferovost a skvelu komunikaciu p. Stolarikovej. Vrelo doporucujeme kazdemu, kto potrebuje skvelu realitacku obratit sa na nu. Este raz dakujeme

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.