12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

realitna-kancelaria-roka-archeus-reality-narks.png

13-rokov-na-slovensku-archeus.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Ing. Rastislav Štalmach

Pobočka Prešov
Tel.: 0905 326 649
Email: stalmach@archeus.sk
13 ročné skúsenosti
0 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


V obchode a vedení ľudí pracujem už viac ako 21 rokov ( poisťovníctvo, finančníctvo a bankovníctvo ). Moje posledné zamestnanie v roku 2006 bola pozícia: riaditeľ hypotekárneho centra vo VÚB banke, kde som získal dostatočné skúsenosti a uvedomil som si, že ak chcem o niečom rozhodovať a tvoriť musím ísť podnikať v tom, čomu rozumiem. Trvalo to takmer 9 mesiacov ( od vymyslenia loga až po otvorenie prvej pobočky )    

Práve  pred 12 rokmi sme spolu s manželkou založili ARCHEUS reality center s.r.o. a pustili sa do budovania firmy naplno. Teraz už máme spolu s našími franšízovými partnermi 12 úspešných pobočiek po celom Slovensku a ideme ďalej :-) 

Táto práca ma veľmi baví a preto je naše podnikanie založené na dlhodobosti a budovaní dôvery. Hoci na Slovensku môže robiť  v realitách "takmer každý" našou filozófiou je, že iba realitný maklér a majiteľ kancelárie, ktorý to robí naplno a je ochotný na sebe pracovať môže byť dlhodobo úspešný. Čo sa nám aj darí.

Potvrdzuje mám to aj príklad našej vlastnej a prvej pobočky v Prešove kde už po niekoľkých mesiacoch od vzniku sme sa stali lídrom a je tomu tak aj doteraz. Pozitívom je, že viac ako 70 % nových ponúk na predaj a prenájom je od klientov ktorí sa nám VRACAJÚ ZNOVA alebo nás niekto ODPORÚČAL.   

Našim spoločným cieľom je aby sme mohli profesionálne pomôcť všetkým klientom, ktorí to potrebujú a maju záujem o naše služby v čo najväčšom počte okresných miest na Slovensku. 

Zo života makléra


  • Neboli nájdené žiadne referencie
OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.