12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Realitný maklér - profil

Ing. Ján Prusák

Pobočka Prešov
Tel.: 0948 099 333
Email: prusak@archeus.sk
11 ročné skúsenosti
43 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Vstup do sveta realít a možnosť využiť svoje viac než 10 ročné skúsenosti a zručnosti v oblasti obchodu s viacerými oceneniami a množstvom spokojných klientov, vnímam ako posun vpred. Zo skúseností viem, že ak sa človek začne naplno venovať niečomu, čo ho baví a napĺňa, pritom je ochotný sa v danej oblasti neustále vzdelávať a na sebe pracovať, môže byt úspešný. Teší ma, že som sa stal súčasťou skvelého profesionálneho tímu ľudí, s ochotou si navzájom pomáhať, spojených pod celoslovenskou sieťou realitných kancelárií ARCHEUS, pripravených pomôcť všetkým klientom, ktorí potrebujú a majú záujem o naše služby.

Zo života makléra

Referencie

Chcem sa poďakovať p. Prusákovi za pomoc pri predaji nášho bytu. Jeho prístup bol profesionálny, v nehnuteľnostiach je doma a čo oceňujem mal čas a ochotu nám zodpovedať na akékoľvek naše nejasnosti v procese predaja. Čo vyzdvihujem podarilo sa mu predať náš byt za vyššiu cenu ako bola pôvodne dohodnutá predajná cena našej nehnuteľnosti. Aj nemožné je možné :-)

Alexandra F.

Absolvovaná obhliadka bytu prebehla v príjemnej atmosfére, Ing. Prusák je sympatický maklér s veľmi príjemným vystupovaním, trpezlivým prístupom, ochotný a promptne reagujúci. Ďakujeme.

Gabriela H.

Chcem vysloviť úprimné poďakovanie a spokojnosť vášmu kolegovi Jánovi Prusákovi za sprostredkovanie prenájmu bytu. V práci postupoval korektne, profesionálne, určite ho budem odporúčať ďalším... S úctou

Mária S.

Boli sme spokojní s prehliadkou a informáciami o nehnuteľnosti. Maklér bol milý a ústretový. Ďakujeme moc.

Kamil D.
 

Bola som s obhliadkou veľmi spokojná. Pán J. Prusák mi dodal dostatok informácií, ktoré som potrebovala vedieť. Veľmi ma potešila aj jeho rýchla reakcia na môj e-mail a ochota pomôcť aj s mojimi požiadavkami, aby som bola spokojná.

Veronika S.

Realitný maklér pri obhliadke priestoru bol veľmi milý, ústretový, zodpovedal nám všetky otázky. Ďakujeme. Želáme veľa úspechov.

Gabriela Š.

Boli sme veľmi spokojní so službami realitnej spoločnosti Archeus. Pán Prusák z prešovskej pobočky odborne a rýchlo odpovedal na všetky naše otázky cez mailovú komunikáciu, cez telefón i osobne. Bol ochotný, flexibilný, vychádzal v ústrety našim časovým možnostiam, aj keď sme kúpu nehnuteľnosti riešili na diaľku.

Martin s manželkou z Bratislavy.

S prístupom pána Prusáka som bola veľmi spokojná. Odpovedal mi na všetky moje otázky, vysvetlil následný postup a jeho prístup bol profesionálny a zároveň priateľský. Vrelo odporúčam.

Renáta Z.

Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup.

Štefan H.

Kontakt makléra ma potešil, bolo to aj po pracovnej dobe cca okolo 20:30 čo ma veľmi potešilo. Úplná spokojnosť ďakujem za prehliadku.

Andrej B.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.