12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Ing. Ján Prusák

Pobočka Prešov
Tel.: 0948 099 333
Email: prusak@archeus.sk
11 ročné skúsenosti
50 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Vstup do sveta realít a možnosť využiť svoje viac než 10 ročné skúsenosti a zručnosti v oblasti obchodu s viacerými oceneniami a množstvom spokojných klientov, vnímam ako posun vpred. Zo skúseností viem, že ak sa človek začne naplno venovať niečomu, čo ho baví a napĺňa, pritom je ochotný sa v danej oblasti neustále vzdelávať a na sebe pracovať, môže byt úspešný. Teší ma, že som sa stal súčasťou skvelého profesionálneho tímu ľudí, s ochotou si navzájom pomáhať, spojených pod celoslovenskou sieťou realitných kancelárií ARCHEUS, pripravených pomôcť všetkým klientom, ktorí potrebujú a majú záujem o naše služby.

Zo života makléra

Referencie

Môžem makléra p.Prusáka vrelo odporučiť. Ochotný, milý. Som spokojná.

Anna U.

Bol som spokojný s prenájmom bytu, hľadal som tiché prostredie s množstvom zelene a preliezkami, čo budú využívať moje deti. Samozrejme, že vždy je čo na byte vylepšovať, ale ďakujem p. Prusákovi. Vie veľmi dobre poradiť a aj super jednať s človekom.

Daniel L.

Seriózny a odborný prístup. Ďakujem.

Marianna P.

Dobrý deň, stretol som sa s vysoko profesionálnym prístupom, ohľaduplnosťou a úctou ku klientovi. Ak by som niekedy vyhral v Lotte slušný balík peňazí a išiel by som kúpiť RD, tak by som celú transakciu zveril vám, pretože poctivosť vám žiari z očí a z rúk vám sála teplá energia. Prajem vám veľa šťastných dní.

Jozef Š.

Všetko prebehlo profesionálne a maximálna spokojnosť so službami.

Barbora N.

Som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom vašich maklérov. Určite by som odporúčal aj svojím známym využiť vaše služby. Ďakujem.

Peter L.

Ing. Ján Prusák bol ústretový, po stránke odbornej zdatný a pripravený odpovedať na každú otázku ohľadom kúpy môjho bytu. Ďakujem.

Marianna P.

Chcem sa poďakovať p. Prusákovi za pomoc pri predaji nášho bytu. Jeho prístup bol profesionálny, v nehnuteľnostiach je doma a čo oceňujem mal čas a ochotu nám zodpovedať na akékoľvek naše nejasnosti v procese predaja. Čo vyzdvihujem podarilo sa mu predať náš byt za vyššiu cenu ako bola pôvodne dohodnutá predajná cena našej nehnuteľnosti. Aj nemožné je možné :-)

Alexandra F.

Absolvovaná obhliadka bytu prebehla v príjemnej atmosfére, Ing. Prusák je sympatický maklér s veľmi príjemným vystupovaním, trpezlivým prístupom, ochotný a promptne reagujúci. Ďakujeme.

Gabriela H.

Chcem vysloviť úprimné poďakovanie a spokojnosť vášmu kolegovi Jánovi Prusákovi za sprostredkovanie prenájmu bytu. V práci postupoval korektne, profesionálne, určite ho budem odporúčať ďalším... S úctou

Mária S.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.