12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Ing. Ján Prusák

Pobočka Prešov
Tel.: 0948 099 333
Email: prusak@archeus.sk
11 ročné skúsenosti
65 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


Vstup do sveta realít a možnosť využiť svoje viac než 10 ročné skúsenosti a zručnosti v oblasti obchodu s viacerými oceneniami a množstvom spokojných klientov, vnímam ako posun vpred. Zo skúseností viem, že ak sa človek začne naplno venovať niečomu, čo ho baví a napĺňa, pritom je ochotný sa v danej oblasti neustále vzdelávať a na sebe pracovať, môže byt úspešný. Teší ma, že som sa stal súčasťou skvelého profesionálneho tímu ľudí, s ochotou si navzájom pomáhať, spojených pod celoslovenskou sieťou realitných kancelárií ARCHEUS, pripravených pomôcť všetkým klientom, ktorí potrebujú a majú záujem o naše služby.

Zo života makléra

Referencie

Od úvodu veľmi férový a profesionálny prístup, ARCHEUS v každom prípade odporúčam.

Martin K.

Pán Prusák je vynikajúci realitný maklér citlivo reagujúci na dopyty a potreby klientov. Jeho profesionálny a nevtieravý prístup je vysoko sympatický. O danej nehnuteľnosti vedel všetko, čo nás zaujímalo. Ďakujeme.

Marcela L.

Bol som veľmi spokojný s prácou a prístupom p. Prusáka, ktorý ochotne zodpovedal všetky moje otázky a poradil ohľadne nehnuteľnosti. Byt sme kúpili, sme spokojní, nakoľko všetko prebehlo bez problémov. Odporúčam.

Peter O.

S prácou p. makléra som veľmi spokojná, urobil za mňa veľa práce. Ďakujem.

Anna U.

Spokojnosť s prístupom realitného makléra. Ďakujem.

Martin P.

Bola som veľmi spokojná. Milý, príjemný človek, ochotne odpovedal na všetky otázky, všetko podrobne vysvetlil, ukázal. Skvelý prístup.

Edita S.

Bol som naozaj spokojný s vybavením prenájmu. Komunikácia bola veľmi príjemná a pohotová, to čo som predtým hľadal 6.mesiacov od interiéru k exteriéru som napokon dostal v jednom a všetky moje predstavy boli naplnené. Rovnako som rád, že sme sa stretli takí ľudia so sympatiami k sebe navzájom, tak verím, že bude všetko tak dobré aj naďalej. Pána Jána Prusáka teda môžem odporúčiť aj ďalším a celkovo si myslím, že táto spoločnosť funguje na želanej úrovni a vie výjsť v ústrety svojim klientom a splniť ich očakávania.

Gabriel Pavol S.

Chceme sa veľmi pekne poďakovať za príjemný priebeh obhliadky nehnuteľnosti. Vyzdvihnúť chceme ústretovosť, úprimnosť a príjemnú atmosféru, ktorá bola vytvorená spoločnou komunikáciou a otvorenosťou. Makléra p. Prusáka odporúčame a s radosťou sa naň v prípade záujmu obrátime. Ďakujeme.

Katarína V.

Obhliadka dopadla podľa našich predstáv, maklér bol pripravený a promptne odpovedal na naše otázky. Dopĺňal postrehy a tipy, čo nám pomohlo pri rozhodovaní. Pomohol nám dohodnúť sa na cene s majiteľom nehnuteľnosti. Ešte v ten deň sme sa pre nehnuteľnosť rozhodli a byt sme kúpili. Nemyslím si, že sme sa rozhodli unáhlene, trh s realitami sledujeme dlhšiu dobu. Odporúčam.

Peter O.

Veľmi oceňujeme stretnutie a prácu p. Prusáka, ktorý s nami absolvoval dve obhliadky. Jeho profesionálny prístup a odhodlanie nám pomôcť pri výbere prenájmu nehnuteľnosti sa nám veľmi páčil, nakoľko sme v poslednom období toho absolvovali veľa. Aj keď sme si nakoniec vybrali z inej ponuky, zhodli sme sa, že s takýmto maklérom je radosť sa stretnúť a dohadovať o obchode. Presné a podrobné informácie poslúžili na rýchlu orientáciu v priestore a komunikácia neviazla a bola ochota dohody v prospech klienta. Prajeme veľa úspešných obchodov.

Katarína R.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.