12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

hlasovka-sutaz-banner.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

NR - majiteľ kancelárie

Ing. Roman Sedláček

ARCHEUS reality Nitra
Tel.: +421 905 222 095
Email: sedlacek@archeus.sk
11 ročné skúsenosti
26 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


„Ísť svojou cestou, no so silným partnerom po boku, to je vízia každého podnikateľa. S touto myšlienkou som sa zapodieval už dlhšiu dobu. Pevné zázemie, prepracovaný know-how, efektívne vzdelávanie a veľa iných benefitov mi ponúkla firma, ktorá je na trhu už 15 rokov a má za sebou obrovské úspechy. Preto som sa po deviatich rokoch práce realitného makléra rozhodol urobiť konečne zmenu a využil som možnosť otvoriť si svoju vlastnú realitnú kanceláriu pod silnou značkou ARCHEUS.“

Zo života makléra

Referencie

Hlasová referencia
Hlasová referencia

Skvelý prístup a komunikácia makléra. Určite odporúčam.

Z.N.

Komunikovali sme s pánom Sedláčkom a od prvého kontaktu mu dávam 10/10, vrelo odporúčam, od prvého kontaktu do 2 mesiacov predané, ostatné realitky za rok nespravili toľko čo pán Sedláček,dakujeme.

J.H.

Za mňa najlepšia realitka, veľmi úžasný tým maklérov.

V.B.

Ďakujeme pánovi Sedláčekovi za ústretovosť a hladký priebeh kúpy bytu.

B. M.

Predaj nášho bytu v Nitre prebehol veľmi hladko, vďaka veľmi serióznej práci a peknému rozvážnemu jednaniu pána makléra Sedláčeka ako s nami, tak aj s kupujúcou. Predajný servis prebehol hladko, bez komplikácií. Takéto boli aj naše náročné očakávania predaja cez RK Archeus, a vyšli do bodky. Už na začiatku predaja som vedel, že to bude p.Sedláček, kto nám predá byt, aj keď nám ho predávali ešte ďalšie 3 RK. Musím však spätne uznať, že tento náš postup nebol správny a predaj mal byť realizovaný len cez jednu RK. Ale kto to mohol vedieť...  a RK sú veľmi neodbytné! Už ponuka spolupráce bola veľmi nevtieravá. RK ARCHEUS a p. SEDLÁČKA budeme LEN ODPORÚČAŤ !  P.B s manželkou.

Oceňujem veľmi profesionálny a ochotný prístup pána Ing. Sedláčka počas dnešnej obhliadky nehnuteľnosti aj možnosť absolvovať túto obhliadku práve počas víkendu. Tiež musím pochváliť pekne a pútavo spracovanú prezentáciu, video a 3D obhliadku tejto nehnuteľnosti v rámci inzercie. Ďakujeme - P.J.

Veľmi oceňujem prácu p. Sedláčka. Pomohol mi nájsť záhradu presne podľa mojich predstáv. Bol spoľahlivý a ochotný. Ďakujem a držím palce v ďalšej práci.

J.T.

Radi by sme sa touto cestou poďakovali p. Sedláčkovi za rýchly a odborný predaj našej záhrady. Ochotne oslovil záujemcov, dohodol obhliadky a vyjednal podmienky predaja. Môžeme len odporučiť každému, kto chce predať svoju nehnutelnosť.

Manželia Cyril a Eva Olšanskí.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.