12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Bc. Vladimír Bujda

ARCHEUS reality Bardejov
Tel.: +421 917 500 250
Email: bujda@archeus.sk
10 ročné skúsenosti
114 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


"Keďže väčšina ľudí predáva alebo kupuje nehnuteľnosť jeden-dvakrát za život, a nemá často ani len predstavu o potrebných krokoch vedúcich k úspešnému obchodu, vynakladám maximálne úsilie pre zjednodušnie ich situácie."

 

Obchodu s realitami ako realitný maklér sa venujem od roku 2011. Za túto dobu som stihol získať množstvo skúseností v podobe úspešne zrealizovaných realitných obchodov a taktiež množstvo spokojných klientov, z ktorých sa väčšina stala aj mojimi priateľmi.

 

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí mi plne dôverujú a to čo robím, robím naplno a najlepšie ako viem. Moja práca je aj mojim koníčkom a verím, že ju budem robiť ešte veľmi dlho.

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

S realitnou kanceláriou ARCHEUS som už v minulosti spolupracovala, preto som neváhala opäť využiť ich služby. A opäť som neoľutovala. Ak sa zveríte do rúk pána Vladimíra Bujdu, nemusíte sa obávať, že vaše požiadavky nebudú splnené do najmenšieho detailu a že váš obchod nedotiahne do úspešného konca. Ďakujem aj jeho pravej ruke pani  Ingrid Bujdovej, ktorá bezpochyby tvorí neoddeliteľnú súčasť skladačky každého obchodu.  Táto firma je pre mňa inšpiráciou , že   profesionalita spojená s  ľudskosťou je zárukou úspechu.  Z dlhodobej skúsenosti môžem zodpovedne prehlásiť, že ak využijete služby firmy ARCHEUS, už nikdy nebudete mať potrebu pokukovať po inej realitnej kancelárii. Vierka B.

Vždy som si myslela, že kúpiť byt na hypotéku je nesmierne komplikovaný proces. Ďakujem kolektívu realitnej kancelárie ARCHEUS v Bardejove, že zmenili môj názor. Všetko sme vybavili “pod jednou strechou”. Rezerváciu, riešenie hypotéky, podpis náročných, profesionálne pripravených zmlúv, a takisto prepisy energií. Pán Bujda nás previedol celým procesom bez jedinej komplikácie. Dokonca vymyslel spôsob, ako nám pomôcť s hypotékou, na ktorý neprišiel ani pracovník banky. Preto odporúčam všetkým, ktorí si chcú zjednodušiť život a bývať vo “svojom”, alebo investovať, aby sa odovzdali do rúk profesionálom.

A.J.

Skvelá a maximálne profesionálna práca p. Bujdu a jeho tímu. Budeme odporúčať všetkým svojim známym. Jana J.

Celkovo som spokojný s prístupom a priebehom pri kúpe nehnuteľnosti.
Všetko hodnotím kladne, ide o ľudský prístup a ten tu bol na 100 %. Peter T.

Vysoká profesionalita p.Bujdu. Marcel G.

Spokojnosť a ďakujem za trpezlivosť. Bernard L.

Bol som spokojný, celé to prebehlo hladko bez problémov. Palec hore.. Róbert D.

Profesionálny prístup, odbornosť, spokojnosť. M.G.

Touto cestou sa chceme poďakovať za služby, ktoré pre našu rodinu urobila realitná kancelária ARCHEUS reality Bardejov. Oceňujeme profesionalitu, ochotu, spoľahlivosť a komunikáciu o jednotlivých krokoch pri predaji. P. Bujda a celý kolektív disponujú okrem spomínaného taktiež ľudským prístupom a trpezlivosťou. Vyjadrujeme svoju spokojnosť a vďaku. Želáme veľa úspechov a spokojných klientov. Budeme Vás odporúčať svojim známym. ĎAKUJEME! D.M.

Pán Bujda a celý tím v Bardejove, 

profesionálny prístup, ochota, ústretovosť v maximálnej možnej miere a to od prvej  ohliadky až po konečné  prepísanie energií na nového vlastníka. Vždy nápomocní a čo je hlavné stále s úsmevom. 

Som nadmieru spokojná. Môžem len odporučiť ich služby. Vrelá vďaka za nový domček.  

I.H.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.