12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

15-rokov-na-slovensku-realitna-kancelaria-archeus.png

hlasovka-sutaz-banner.png

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Bc. Vladimír Bujda

ARCHEUS reality Bardejov
Tel.: +421 917 500 250
Email: bujda@archeus.sk
11 ročné skúsenosti
122 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


"Keďže väčšina ľudí predáva alebo kupuje nehnuteľnosť jeden-dvakrát za život, a nemá často ani len predstavu o potrebných krokoch vedúcich k úspešnému obchodu, vynakladám maximálne úsilie pre zjednodušnie ich situácie."

 

Obchodu s realitami ako realitný maklér sa venujem od roku 2011. Za túto dobu som stihol získať množstvo skúseností v podobe úspešne zrealizovaných realitných obchodov a taktiež množstvo spokojných klientov, z ktorých sa väčšina stala aj mojimi priateľmi.

 

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí mi plne dôverujú a to čo robím, robím naplno a najlepšie ako viem. Moja práca je aj mojim koníčkom a verím, že ju budem robiť ešte veľmi dlho.

Najlepší maklér

Najobľúbenejší maklér - Najviac referencií

Zo života makléra

Referencie

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať p. Bujdovi, že vďaka nemu sa stal náš sen o novom bývaní skutočnosťou. Taktiež by sme chceli oceniť jeho profesionálne skúsenosti s vybavením našej hypotéky o ktorú sa za nás postaral on a odbremenil nás tak od všetkých starostí. Ešte raz za všetko veľmi pekne ďakujeme.  

" D. F. "

Som nadmieru spokojná so službami realitnej kancelárie ARCHEUS reality Bardejov. Je to profesionálna agentúra na najvyššej úrovni.  Ich  služby som využila už v dvoch prípadoch s pozitívnym výsledkom. 
Boli spoľahliví, ochotní, priateľskí, nonstop k službám. Vybavili mi aj administratívne záležitosti až do konca. Ešte raz ďakujem a odporúčam.

Jana P.

Profesionálny prístup, snaha nájsť riešenie k spokojnosti všetkých zúčastnených strán, čo viedlo k uzavretiu zmluvy. Do budúcna určite využijem služby ARCHEUS - Bardejov. 

Ľubomír B.

Dobrý deň.... P. Bujda, resp., real. kancelária ARCHEUS: predovšetkým ĽUDSKÝ a MILÝ PRÍSTUP, ústretovosť a ochota poradiť vo všetkom.... To sa už v dnešnej dobe moc nevidí.

Lenka M.

Boli sme na prvej obhliadke v ARCHEUSE a sme spokojní ako s prístupom, tak ja s informáciami, ktoré nám boli bez váhania super sprostredkované. Stanislav Š. 

Vždy, keď riešim predaj či kúpu nehnuteľnosti, tak p. Bujda je moja prvá voľba. Takže absolútna spokojnosť. Ďakujem.

Milan B.

Dobrý deň.
S realitnou kanceláriou Archeus a konkrétne s pánom Bujdom Vladimírom som neskutočne spokojná.  Predali sme byt v podstate bez starostí.  Komunikácia a prístup od prvého telefonátu boli nadštandardné! Veľmi ďakujeme za pomoc a fakt ľudský a profesionálny prístup!

Prajeme všetko dobré!

Dundová

S realitnou kanceláriou Archeus, konkrétne so službami p. Vlada Bujdu sme boli veľmi spokojní.

Bol nám veľmi nápomocný od samého začiatku až do ukončenia predaja nehnuteľnosti. Prispôsobil sa aj našej špecifickej situácii, vždy sme dokázali nájsť vhodný termín na stretnutie tak, aby to vyhovovalo obom stranám. Aj komplikovanejší a zdĺhavejší predaj nám pomohol vyriešiť, vlastne nás previedol všetkými potrebnými krokmi tak, že sme si z toho nemuseli robiť tažkú hlavu, lebo to riešil za nás.

Pán Bujda pristupoval k svojej práci zodpovedne, dokonca išiel až za hranice svojich povinností, keď bol ochotný nám poradiť aj mimo jeho práce. Veľmi si vážime úprimnosť a čestnosť pri vyhotovovaní zmlúv a ľudský prístup k nám, ako zákazníkom, ktorí mali niekedy veľa otázok a nejasností.

Realitku Archeus Bardejov sme už odporučili aj známym, ktorí potrebujú riešiť bývanie a urobíme tak kedykoľvek. Veľmi si vážime všetko, čo ste pre nás urobili.

Želáme vám veľa úspechov v pracovnom aj osobnom živote.

Ján S. s rodinou

S realitnou kanceláriou ARCHEUS som už v minulosti spolupracovala, preto som neváhala opäť využiť ich služby. A opäť som neoľutovala. Ak sa zveríte do rúk pána Vladimíra Bujdu, nemusíte sa obávať, že vaše požiadavky nebudú splnené do najmenšieho detailu a že váš obchod nedotiahne do úspešného konca. Ďakujem aj jeho pravej ruke pani  Ingrid Bujdovej, ktorá bezpochyby tvorí neoddeliteľnú súčasť skladačky každého obchodu.  Táto firma je pre mňa inšpiráciou , že   profesionalita spojená s  ľudskosťou je zárukou úspechu.  Z dlhodobej skúsenosti môžem zodpovedne prehlásiť, že ak využijete služby firmy ARCHEUS, už nikdy nebudete mať potrebu pokukovať po inej realitnej kancelárii. Vierka B.

Vždy som si myslela, že kúpiť byt na hypotéku je nesmierne komplikovaný proces. Ďakujem kolektívu realitnej kancelárie ARCHEUS v Bardejove, že zmenili môj názor. Všetko sme vybavili “pod jednou strechou”. Rezerváciu, riešenie hypotéky, podpis náročných, profesionálne pripravených zmlúv, a takisto prepisy energií. Pán Bujda nás previedol celým procesom bez jedinej komplikácie. Dokonca vymyslel spôsob, ako nám pomôcť s hypotékou, na ktorý neprišiel ani pracovník banky. Preto odporúčam všetkým, ktorí si chcú zjednodušiť život a bývať vo “svojom”, alebo investovať, aby sa odovzdali do rúk profesionálom.

A.J.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.