Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

predali-sme-tisice-nehnutelnosti1-slider.png

archeus-banner-spravny-cas-na-predaj-3.png

archeus-banner-kariera-realitny-makler-kresleny-banner.png

3d-prehliadky-banner-predavajuci.png

archeus-banner-najistejsia-hypoteka.png

archeus-banner-tiper.png

archeus-banner-exkluzivny-ucet.png

Profil makléra

Bc. Vladimír Bujda

Pobočka Bardejov
Tel.: 0917 500 250
Email: bujda@archeus.sk


"Keďže väčšina ľudí predáva alebo kupuje nehnuteľnosť jeden-dvakrát za život, a nemá často ani len predstavu o potrebných krokoch vedúcich k úspešnému obchodu, vynakladám maximálne úsilie pre zjednodušnie ich situácie."

 

Obchodu s realitami sa  venujem od roku 2011. Za túto dobu som stihol získať množstvo skúseností v podobe úspešne zrealizovaných realitných obchodov a taktiež množstvo spokojných klientov, z ktorých sa väčšina stala aj mojimi priateľmi.

 

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí mi plne dôverujú a to čo robím, robím naplno a najlepšie ako viem. Moja práca je aj mojim koníčkom a verím, že ju budem robiť ešte veľmi dlho.

  

 

Referencie

Bol som nad mieru spokojný so službami realitnej kancelárie ARCHEUS v Bardejove, každému odporúčam. Adrián.

Kvalitné služby, vysoko profesionálny a zároveň ľudský prístup pri predaji domu, príjemná komunikácia a ochota, odporúčam využiť služby realitnej kancelárie Archeus. Ďakujem.

Veľmi dobrý prístup. Som veľmi spokojný.

Rýchle jednanie, bezproblémový priebeh, vysoko profesionálny prístup, ochotný maklér. Do budúcna by sme určite využili služby Archeusu a odporúčali aj iným.

Ďakujem za pohodlné vybavenie kúpy nášho nového bytu.

Kúpa prebehla rýchlo, zo strany makléra vysoká profesionalita, ochota a flexibilita.

Boli sme veľmi spokojní s prístupom a komunikáciou p. Bujdu, ako aj s celým priebehom predaja nášho domu. Určite budeme odporúčať našim známym realitnú kanceláriu ARCHEUS. Ďakujeme. 

Bola som vysoko spokojná s prácou a prístupom p. Bujdu. Jeho prácu hodnotím maximálne pozitívne a ako vysoko profesionálne odvedenú činnost. Bol ústretový, promptný, pohotový a spoľahlivý. Takto si predstavujem prácu realitného makléra, ktorý svojim prístupom a odvedenou prácou reprezentuje dobré meno a čest realitnej kancelárie Archeus.

Vážený pane makléři,

chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše služby při prodeji naší chaty. Ne jenom Vám, ale i Vaší kolegyni.

Vaše absolutně bezchybné chování, ochota a profesionalita nám usnadnila celou transakci a jediné, co mi je líto, je fakt, že jsem se na Vás neobrátila už minulý rok.

Ráda se o své zkušenosti s Vaší kanceláří podělím i s ostatními případnými klienty. Ještě jednou děkuji, srdečně zdravím a při případném dalším prodeji či koupi, jste pro nás jasná volba.

Píšete na svých stránkách, že Vaše práce je i Vaším koníčkem a na Vašem jednání je to znát.

Hodně spokojených klientů a hodně úspěchů v práci i osobním životě Vám přejí Šofránků

Vďaka ochote a prístupu pána Bujdu bola kúpa môjho nového bytu bezproblémovou záležitosťou. V mnohých smeroch spravil viac ako len to, čo bolo nevyhnutné, za čo som mu nesmierne vďačná. Určite by som ho odporučila aj svojim známym, a ak by som sa v budúcnosti rozhodla kupovať / predávať nehnuteľnosť, učite by som sa obrátila konkrétne naňho.