12 rokov po celom slovensku, predali sme tisicky nehnutelnosti.

Vyhľadávanie

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

3d-prehliadka-nehnutelnosti.png

odhad-ceny-nehnutelnosti.png

14-rokov-na-slovensku-archeus-uvodny-banner15pobociek.png

ponuky-na-pracu-realitny-makler-archeus-reality.png

hypotekarne-poradenstvo-pri-kupe-nehnutelnosti-archeus-reality.png

exkluzivny-archeus-ucet-sledovanie-predaja-nehnutelnosti-archeus-reality.png

Realitný maklér - profil

Bc. Vladimír Bujda

Pobočka Bardejov
Tel.: 0917 500 250
Email: bujda@archeus.sk
9 ročné skúsenosti
104 referencií
Pozrite si aktuálne ponuky našej pobočky


"Keďže väčšina ľudí predáva alebo kupuje nehnuteľnosť jeden-dvakrát za život, a nemá často ani len predstavu o potrebných krokoch vedúcich k úspešnému obchodu, vynakladám maximálne úsilie pre zjednodušnie ich situácie."

 

Obchodu s realitami ako realitný maklér sa venujem od roku 2011. Za túto dobu som stihol získať množstvo skúseností v podobe úspešne zrealizovaných realitných obchodov a taktiež množstvo spokojných klientov, z ktorých sa väčšina stala aj mojimi priateľmi.

 

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí mi plne dôverujú a to čo robím, robím naplno a najlepšie ako viem. Moja práca je aj mojim koníčkom a verím, že ju budem robiť ešte veľmi dlho.

 

  

 

Zo života makléra

Referencie

Ďakujem za veľmi profesionálny prístup, 100% príprava bez komplikácii. Odporúčam. Slávka P.

Pán Bujda je Najlepši realitný Maklér odporúčam .) Ján K.

Bola som veľmi spokojná s vašimi službami pri kúpe pozemkov. Valéria F.

Kvalitné a profesionálne služby realitného makléra pána Bujdu a celého pracovného  tímu pobočky v Bardejove. Mgr. Jana J.

Vážený pán Bujda. Vážená pani Bujdová. Vďaka Pánu Bohu za vašu profesionálnu prácu. Grega Anna

Dobrý deň. Prvykrát som spolupracovala s realitnou agentúrou Archeus, a to konkrétne s p. Vladimírom Bujdom. Túto spoluprácu hodnotím na veľmi vysokej úrovni, čo sa týka odbornosti a ľudskosti. Komunikácia s p. Bujdom bola veľmi príjemná, ústretová. 
Spoluprácu s Realitkou Archeus, a to konkrétne s p. Bujdom vrelo odporúčam každému kto má záujem o kúpu, predaj nehnuteľnosti.
Mária Kováčová

S realitkou ARCHEUS som velmi spokojný. Ďakujem pánovi Bujdovi za veľmi ústretový, ochotný, profesionálny a milý prístup. Odporúčam každému ;) František T.

Profesionálne, čestné a bezproblémové konanie pri predaji nehnuteľnosti, ja sám by som predaj alebo kúpu nehnuteľnosti bez dôveryhodnej realitnej agentúry neriešil, pretože ako som sa presvedčil, veľakrát nevidím to, čo vidia oni, upozornia ma a poradia v prípade akýchkoľvek nejasností. Ďakujem. Mgr. Albert B.

Musím pochváliť pána Bujdu za profesionálny prístup a rýchle vybavenie. S domom sme veľmi spokojní, býva sa nám tu výborne. Ešte raz ĎAKUJEME a vrelo odporúčame Archeus.  Boris a Mária M.

Vysoko pozitívne hodnotím a nesmierne si vážim vynaloženú profesionalitu, odbornosť, poradenstvo a hlavne nadštandardný ľudský prístup, v každej možnej, aj menej možnej situácii hľadať konštruktívne riešenia, v čo najkratšom čase a zároveň dotiahnuť predaj nehnuteľnosti k maximálnej spokojnosti oboch zúčastnených strán. Môžem vrelo z vlastnej skúsenosti odporúčiť pána Bujdu ako vysoko kvalitného spolupracovníka a odborníka k dosiahnutiu Vašich zámerov či už predaja, alebo kúpi nehnuteľnosti. Dana V.

OK, súhlasím

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať na stránke: Cookies politika.